1

2

3.

Aligators U21 C - K1 Florbal Židenice 3:4pn
branky: 9. Dominik Král, 27. Adam Petřivalský, 38. Martin Kohoutek - 8. Dan Lošťák, 18. Václav Hnaníček, 43. Dan Lošťák, N Nicolas Michael Kokeš; rozhodčí: Bruno Weber - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 3 + Ondřej Bábíček 4:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Zdeněk Korec ? - Filip Gotschim -3; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #26 Nicolas Michael Kokeš a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #88 Dominik Král , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #45 Michal Bžoněk , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #21 Adam Petřivalský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #33 Dan Lošťák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U21 C hráč #71 Vojtěch Dolíhal a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
42:16 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #33 Dan Lošťák, asistoval #26 Nicolas Michael Kokeš (3:3)
41:06 Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil #33 Dan Lošťák.
41:06 Vyloučen hráč #5 Ondřej Bábíček družstva Aligators U21 C na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
40:34 Timeout K1 Florbal Židenice
40:34 Vyloučen hráč #30 David Španěl družstva Aligators U21 C na 2 minuty za vysoká florbalka
37:44 GÓL Aligators U21 C! 3:2
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #35 Martin Kohoutek, asistoval #92 Petr Kučera (3:2)
37:44 Vyloučen hráč #45 Michal Bžoněk družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře
26:19 GÓL Aligators U21 C! 2:2
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #21 Adam Petřivalský, asistoval #30 David Španěl (2:2)
23:55 Vyloučen hráč #35 Jan Adam Tuček družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za zvedání florbalky
22:20 Vyloučen hráč #33 Dan Lošťák družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost
22:20 Vyloučen hráč #5 Ondřej Bábíček družstva Aligators U21 C na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:30 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #15 Václav Hnaníček, asistoval #88 Petr Bednář (1:2)
08:19 GÓL Aligators U21 C! 1:1
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #88 Dominik Král z trestného střílení (1:1)
07:18 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #33 Dan Lošťák z trestného střílení (0:1)
00:57 Vyloučen hráč #87 Kryštof Drápal družstva Aligators U21 C na 2 minuty za špatné střídání