8:6
    Sebastián BADURA
    (Kudlička)

Aligators Sokol Bučovice B - FBC Sokol Ivanovice na Hané 8:6
branky: 14. Zdeněk Habr, 17. Martin Houšť, 22. Zdeněk Habr, 23. Čestmír Sekanina, 24. Jakub Gremmel, 24. Tomáš Líznar, 29. Marek Horáček, 37. Martin Houšť - 11. Jakub Ondrák, 12. Miroslav Šimoník, 33. Vojtěch Kudlička, 37. Tomáš Marčák, 45. Tomáš Marčák, 45. Sebastián Badura; rozhodčí: Pavel Rochovanský - Martin Hudeček; vyloučení: 1 + Michal Kolaja TDKU + 4:2; využití: 2:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Patrik Rychlý ? - Dominik Fuxa ?; po třetinách: 1:2, 6:0, 1:4
44:58 Vyloučen hráč #10 Michal Kolaja družstva Aligators Sokol Bučovice B na 2+2 minuty za nesportovní chování
44:58 Vyloučen hráč #10 Michal Kolaja družstva Aligators Sokol Bučovice B do konce utkání
44:40 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 8:6
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #88 Sebastián Badura, asistoval #32 Vojtěch Kudlička (8:6)
44:17 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 8:5
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #71 Tomáš Marčák, asistoval #73 Jakub Ondrák (8:5)
44:11 Vyloučen hráč #9 Jakub Gremmel družstva Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
36:23 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 8:4
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #71 Tomáš Marčák bez asistence (8:4)
36:12 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 8:3
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #71 Martin Houšť, asistoval #43 Zdeněk Habr (8:3)
35:20 Vyloučen hráč #16 Pavel Sysel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za blokování florbalky
32:38 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 7:3
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #32 Vojtěch Kudlička, asistoval #68 David Kramoliš (7:3)
28:20 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 7:2
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #8 Marek Horáček, asistoval #7 Tomáš Líznar (7:2)
23:49 Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané
23:49 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 6:2
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #8 Marek Horáček (6:2)
23:06 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 5:2
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #9 Jakub Gremmel, asistoval #71 Martin Houšť (5:2)
22:13 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 4:2
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #88 Čestmír Sekanina bez asistence (4:2)
21:34 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 3:2
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #43 Zdeněk Habr, asistoval #68 Ladislav Dufek (3:2)
16:46 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 2:2
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #71 Martin Houšť, asistoval #7 Tomáš Líznar (2:2)
16:26 Vyloučen hráč #69 Lukáš Skácel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za blokování florbalky
13:34 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 1:2
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #43 Zdeněk Habr, asistoval #9 Jakub Gremmel (1:2)
11:14 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 0:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #72 Miroslav Šimoník, asistoval #68 David Kramoliš (0:2)
10:25 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 0:1
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #9 Miroslav Cvek (0:1)