54
  • 54 53:58
    8:1

FBS Olomouc - IBK Hradec Králové 8:1
branky: 13. Gabriela Vaculová, 14. Klára Horčičková, 21. Klára Horčičková, 24. Gabriela Vaculová, 27. Gabriela Vaculová, 36. Gabriela Vaculová, 45. Lucie Majerová, 54. Klára Horčičková - 50. Nikola Baková; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1 + Lucie Majerová 4:3; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Kristýna Čechová 9 - Petra Sčučková 11, Barbora Kopecká 9; po třetinách: 2:0, 4:0, 2:1
60:00 Komentář hostů Vaňkát Oldřich (Trenér): Dneska jsme do zápasu vstoupile s až příliš velký respektem k soupeři. Vytratila se naše drzost se měřit s těmi nejlepšími a čekali jsme co udělá soupeř, místo toho abychom mu dupuli na nohu jako první. Ukázalo se, že když jsme ve 3. třetině do soupeře zajeli, tak mu to taky nechutnalo, ale to už bylo na nějakou dramatizaci utkání pozdě. Nicméně díky moc za možnost se měřit s týmy jako je Olomouc. Je to ta nejlepší cesta jak se posouvat dál a zlepšovat se. Do příští sezóny nám to hodně pomůže. Hezký večer do Olomouce a přeji hezký zbytek týdne.
60:00 Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér): Především bych chtěl poděkovat Hradci Králové, že souhlasili s přeložením zápasu a tím nám usnadnili život o víkendu, kdy bychom asi nesehnali halu. Zápas se pro nás od začátku vyvíjel dobře, hráli jsme na míčku a postupně si připravovali střelecké šance. Pro nás výborná příprava na play off.  nDěkujeme soupeři za super zápas a přejeme hodně štěstí do dalších bojů!
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:34 Vaculová střílí a střela končí v rukou golmanky.
56:33 Dubcová netrefuje prázdnou bránu.
53:58 GÓL FBS Olomouc! 8:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #76 Kateřina Stoklásková (8:1)
52:28 Logrová zahajuje útok.
52:04 Domácím se přesilovka zatím vůbec nedaří.
50:47 Vyloučen hráč #10 Valérie Veverková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
50:14 Domací si zahrají přesilovku.
49:44 GÓL IBK Hradec Králové! 7:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #7 Nikola Baková, asistoval #5 Viktorie Vejvodová (7:1)
49:37 Timeout FBS Olomouc
48:21 Čechová teď drží Olomouc bez obdrženého gólu.
48:02 Zerzánová blokuje střelu Veverkové.
47:30 Hostům se přesilovka zatím vůbec nedaří.
46:30 Vyloučen hráč #81 Lada Hana Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi
46:29 IBK si zaharje přesilovku 5 na 3
45:04 Vyloučen hráč #48 Lucie Majerová družstva FBS Olomouc na 2+2 minuty za hrubost
44:31 GÓL FBS Olomouc! 7:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #48 Lucie Majerová, asistoval #49 Kateřina Čočková (7:0)
44:31 Majerová se poprvé prosazuje v tomto utkání.
42:55 Nejedlá chybuje, ale hráčky IBK nevyužívají její chybu
42:23 Další skvělí zákrok Čechové.
42:05 Zaoralová. S netrefuje zařízení.
41:39 Souralová se snažila tečovat střelu Čočkové, ale marně.
41:10 První zákrok Čechové v této třetině.
40:20 Zerránová zkusila střelu z rohu, ale mimo
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:1
39:16 Vyloučen hráč #2 Kateřina Tobišková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
35:44 Čočková nepouští Veverkovou k zakončení.
35:05 GÓL FBS Olomouc! 6:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová bez asistence (6:0)
33:07 Zaoralová. L se teď chytře obtočila kolem branky, ale brankářka hostů chytá nento pokus.
32:04 Hlaviznová zachycuje míček na středu hřistě a posouvá ho na Vaculovou, ale ta netrefuje zařízení.
31:02 Hostům se nedaří vyhodit míček z obranného pásma.
29:50 Hosté teď chybují v obraně, ale Juráňová nevyužívá jejich chybu.
29:15 Domácí u míčku.
28:35 Hosté se snaží založit útok.
26:10 GÓL FBS Olomouc! 5:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #63 Veronika Mrázková (5:0)
26:10 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Barbora Kopecká družstva IBK Hradec Králové
26:10 Vaculová dává svůj třetí gól v tomto utkání.
24:20 Nepřesné přihrávky teď na čepelích domácích.
23:33 GÓL FBS Olomouc! 4:0
23:33 Vaculová vymétá pavučinku v pravém horním rohu Sčučkové.
22:18 Hosté už od začátku mají jiné tempo než v první třetině.
21:00 Veverková teď krásně obehrála Nejedlou, ale trefuje tyč za zády Čechové.
20:36 GÓL FBS Olomouc! 3:0
20:18 Čočková zakládá útok.
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:2
19:30 Vaculová zkoší střelu z půlky hřiště, ale trefuje pouze Mrázkovou.
18:44 Horčičková hledala Zerzánovou na středu hřiště
17:40 Hosté se nedaří dostat do útočného pásma.
17:11 Tyčka zvoní za zády Čechové.
16:34 Veverková se dostala ve vlastním oslabení až do útočného pásma.
16:15 Zatím se přesilovka domácím vůbec nedaří.
15:47 Nepřesná střela Vaculové končí mimo hřiště.
14:56 Vyloučen hráč #46 Aneta Zeiplová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
14:04 Uvidíme přesilovku Olomouce.
13:45 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (2:0)
12:45 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová bez asistence (1:0)
12:45 Krásná střela Vaculové končí za zády Sčučkové.
11:45 Sčučková teď předvedla nádherný zákrok.
09:05 Hlaviznová netrefuje prázdnou branku.
08:11 Zerzánová teď ukazuje své šikovné ruce a zaváží míček do útoku.
07:30 První nebezpečné střely hostů, končí v bloku domácích hráček.
06:49 Zblokovaná střela Stokláskové.
05:55 Souralová teď chybuje v obraně, ale hosté nevyužívají této chybné rozehrávky.
05:01 Zblokovaná nahrávka Nejedlé.
04:28 Domácí zakládají útok.
03:35 Logrové utíká míček.
02:20 Čočková se snažila rozehrát, ale neúspěšně.
01:43 Zerzánová zahajuje útok.
01:34 Hosté v útoku.
01:25 Olomouc na míčku.
00:01 Buly pro hosty.
00:00 Vítáme vás u 28. kola 1. Ligy juniorek. Dnes vyzvou domácí FBS hostující IBK Hadec Králové.