7:2
    Alžběta KONÍČKOVÁ
    (Novotná)

Tatran Střešovice - FBC Liberec 7:2
branky: 2. Eva Budinová, 7. Šárka Marvalová, 10. Aneta Machulková, 12. Aneta Machulková, 26. Barbora Beránková, 45. Daniela Křížová, 58. Alžběta Koníčková - 41. Petra Škodová, 53. Tereza Zvěřinová; rozhodčí: Matěj Šturma - Matouš Čistecký; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Veronika Novotná 21 - Anna Wienerová 32; po třetinách: 4:0, 1:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Věděli jsme, že nás nečeká lehké utkání, poslední zápasy juniorek Liberce a naše vzájemné zápasy na Gothii toho byly důkazem. O to víc nás těší povedená první třetina hlavně v útočné fázi, díky které jsme pak mohli rozložit síly na celý dnešní kádr. Po pravdě v šíleném rozpisu zápasů v únoru skloubeném s jarními prázdninami a lyžarskými výcviky, je toto pro nás to nejdůležitější. Teď rychle na kutě a takřka s totožným kádrem zítra do Bolky na zápas dorek s Bohemkou. Díky soupeři za utkání a poděkování našim fanouškům za podporu, tentokrát se k nim v první třetině přidala i celá družina tatranských stržů, asi si je budeme zvát častěji :D
60:00 Komentář hostů Navrátil Ondřej (Trenér): První třetina nás stála utkání. Dnes to beru na sebe, měli jsme zareagovat dříve na nepřiznívý vývoj a hru Tatranu. Nechtěli jsme opouštět, co nám fungovalo a to byla chyba. No, nic. Jedeme dále. Holkám patří absolutorium, za to, jak zvládly hrát za nepříznivého stavu 0:4. Od té doby jsme byli naprosto vyrovnaným soupeřem. Musíme se poučit z chyb, které jsme si v šatně řekli. Soupeřkám gratulujeme k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 15:10
59:57 Pelcová se ještě v posledních vteřinách snaží prosadit.
58:42 Liberec na míčku a Janků posílá dlouhou přihrávku na Jingersovou, která je hned pod tlakem.
57:08 GÓL Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Alžběta Koníčková, asistoval #86 Alžběta Novotná (7:2)
57:07 Novotná vybojovává míček a přihrává jej na Koníčkovou, která se nemýlí.
54:49 Škodová od pravého mantinelu - Novotná chytá.
53:53 Vyloučen hráč #13 Beáta Blaško družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
53:53 Hosté si teď zahrají přesilovku, šance na změnu stavu.
52:40 GÓL FBC Liberec! 6:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Tereza Zvěřinová, asistoval #42 Lucie Cidlinská (6:2)
52:39 Cidlinská nahrává na Zvěřinovou, která se neomylně trefuje do odkryté branky.
49:52 Timeout Tatran Střešovice
49:05 Nádeníková vybírá z obrany s míčkem na čepeli a přihrává na Koníčkovou, která na míček těsně nedosahuje.
47:23 Dlouhý míček dopředu, Marvalová se natahuje a zkouší jej tečnout do branky, ale těsně netre.
46:25 Stránská z půlky Škodové přímo do prsou.
45:48 Horáková v brejku s hráčkou na zádech. I přes tlak střílí - Wienerová kryje.
44:51 GÓL Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #21 Daniela Křížová, asistoval #16 Monika Bláhová (6:1)
44:50 Domácí využívají přesilové hry, když se Křížová prosazuje k pravé tyči.
44:44 Brejk domácích. Bláhová do prázdné bráy na Horákovou, která promachuje a míček netrefuje.
43:46 Vyloučen hráč #17 Petra Škodová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
43:10 Obrovská šance pro domácí. Wienerová s přesunu leží na zemi a míček se vykutálel k Beránkové, která bohužel netrefuje odkrytou bránu.
42:18 Liberec na míčku a hráčky ze severu teď kontrolují hru.
40:23 Škodová pálí od půlky a těsně netrefuje.
40:06 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #74 Agáta Kučerová (5:1)
40:05 Škodová se nenápadnou střelou, která padá Novotné za záda, prosazuje.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:37 Škodová vyzkoušela Novotnou střelou od poloviny.
38:30 Souhra domácí první lajny končí střelou, ale ta bohužel bránu neohrozila.
37:45 Nádeníková to zkouší z poloviny po zemi, Wienerová čape.
37:14 Brejk Liberce, ale nakonec bez gólu.
35:55 Hra se teď značně uklidnila, domácí stále na míčku.
35:00 Hra se teď odehrááv na útočné polovině Liberce.
32:30 Nahozený míček na střed, Bláhová ho elegantně tečuje, ale nakonec míček letí mimo.
31:35 Liberec teď kontroluje hru a dlouhou přihrávkou na Cidlinskou se dostává na útočnou poloviny. Cidlinská nakonec i zakončuje, Novotná s klidem chytá.
30:00 Další střela na Novotnou.
29:20 Standardka domácích na mantinelu a Bláhová kamarádky posílá míček dalek, aby se Stráská trochu proběhla.
28:57 Pelcová zastavuje nebezpečnou přihrávku z obrany Tatranu.
27:55 Paličková si zkouší prohodit tatranské obránkyně, ale Nádeníková v pohodě získává míček a domácí jdou do protiútoku.
26:02 Liberecká standardka se střelou, kterou Novotná chytá.
25:19 GÓL Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Barbora Beránková, asistoval #16 Monika Bláhová (5:0)
25:19 Beránková nekompromisně ze středu umísťuje míček do rohu a navyšuje tak náskok domácích.
24:49 Třetí lajna domácích zkouší přihraj a běž, ale i tentokrát Liberecké prokoukly a dokázaly přihrávku zastavit.
22:52 Libereckým pauza očividně prospěla. Zatím zastavily všechny šance domácích.
20:42 Standardka domácích z rohu nakonec nekoční střelou a Liberec získává míček.
20:01 Další třetina započata a Tatran od začátku na balonku.
20:00 Střely v 1. části: 13:5
18:55 Machuková nejprve skvělé odebírá míček, pak vyborně vytahuje hru, ale nakonec míček ztrácí a Škodová se ocitá na balonku.
17:35 Standardka domácích na mantinelu. Budinová na Prokůpkovou na středu, přihrávsku však těčovala liberecká protihráčka.
16:02 Domácí první pětice na hrišti a Stránská to zkouší lobíčkem od půlky a střela jen těsně míjí branku.
14:33 Marvalová vypressovává míček od libereckých obránkyň a hnedka střílí - Wienerová si situaci pohlídala a střelu kryje.
12:58 Souboje na obou stranách se v poslední minutě lehce vyostřily.
12:09 Liberec v brejku. Zvěřinová od mantinelu na Paličkovou, které střela moc nesedla.
11:03 GÓL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #16 Monika Bláhová (4:0)
11:02 Bláhová našla dlouho přihrávkou Machulkovou, která jen tak lehounce doťukává míček mezi tři tyče.
09:27 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #35 Kateřina Horáková (3:0)
09:26 Domácí konečně využívají tlak a Horáková nahrává na Machulkovou, která z hrany velkého brankoviště věší míček pod víko.
08:30 Domácí teď tlačí Liberec na vlastní půlce.
06:35 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #52 Šárka Marvalová, asistoval #93 Veronika Novotná (2:0)
06:34 Skvělý výhoz Novotné na vytaženou Marvalovou, která proměňuje.
06:30 Paličková v šanci, ovšem Novotá zasahuje.
05:22 Neskutečný zákrok Wienerové. Křížová na volnou Blaško, která z první pálí do odkryté brány, kde na poslední chvíli přeskakuje liberecká gólmanka
04:25 Souhra domácí první lajny je proměněna v další šanci.
03:20 Kruszelláková přihává na polovinu na Křížovou, která z první pálí - ale trefuje pouze blok.
02:53 Liberecká standardka na mantinelu končí v bloku Bláhové.
02:00 Zvěřinová v samostatném úniku. Střílí, ale trefuje pouze Novotnou.
01:09 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #82 Eva Budinová, asistoval #13 Beáta Blaško (1:0)
01:08 Pár rychlých přihrávek a Budinová otvírá svou střelou dnešní skóre.
01:00 Druhá Tatranská lajna nabíhá na hřiště s daleko větším nasazením.
00:01 Ve Stodole je vše nachystané a halou zaznívá úvodní hvizd. Buly vyhrává Beránková a domácí jsou na začátku na míčku.