(Štekerová)
  • 60 59:15
    Bohemians

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 6:3
branky: 4. Klára Jiříková, 5. Eva Křtěnová, 8. Lucie Švajcrová, 24. Kristina Venerová, 34. Karolína Lískovcová, 60. Klára Jiříková - 12. Sabina Siňorová, 16. Anna Stará, 45. Eva Faltová; rozhodčí: Filip Češner - Kryštof Jech; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Karolina Bačková 22 - Anita Vlachová 34; po třetinách: 3:2, 2:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): Dneska kromě druhých 10 minut první třetiny kontrolované utkání, kdy jsme buď čekali na opakované chyby soupeře nebo jsme soupeře k chybám donutili naším tlakem, ze kterého jsme se dokázali i prosazovat. Co se týče produktivity, tak jsme dle statistik v utkání nechali 6 branek, to je třeba do Play-off vylepšit. Máme za sebou základní část, zakončenou moc fajn výkonem, od kterého se můžeme odrazit do další části sezóny. Děkuji holkám a asistentům za dnešek.
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Za mě dnes hezký zápas na obě strany. Chodov je extrémně dobrý v útoku a to dnes dokazoval v plné parádě. My jsme ale předváděli někdy až heroické obranné zákroky a za zády jsme dnes měli fantastickou golmanku. Do útoku jsme byli trošku nervóznější než obvykle a občas se nám těžko dostávalo do útočného pásma. Každopádně pro nás super materiál směrem k PO. V sobotu se těšíme na poslední zápas základní části. Florbálku zdar!
60:00 Střely ve 3. části: 15:10
59:15 Timeout FbŠ Bohemians
59:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #36 Nikola Štekerová (6:3)
59:15 Jiříková potvrzuje vítěztví Chodova.
58:11 Chodov útočí vší silou, Vlachová svůj tým drží.
58:01 Lískovcová padá poté, co neustála běh pozadu.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:00 Hosté se ze všech sil snaží skórovat.
53:45 Bačková s přehledem chytá střelu.
51:23 Vlachová si připisuje další skvělý zákrok.
50:40 Moravcová trefuje tyčku.
49:52 Rozehrávka hostů z rohu.
47:30 Fryčová blokuje střelu.
45:51 Bubeníková rozjíždí akci.
44:32 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Eva Faltová, asistoval #25 Anna Stará (5:3)
44:32 Faltová se Starou překonaly chodovskou obranu a přidávají třetí gól Bohemky.
44:22 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #33 Sabina Siňorová.
44:22 Siňorové se nepodařilo proměnit trestné střílení.
44:00 Bačková teď se štěstím vychytala Fryčovou.
43:17 Vávrová zatápí obraně Bohemians.
41:10 Vlachová teď výborně potahala svůj tým.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:50 Bohemians drží míček, aby se ke konci třetiny neohrozili.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:23 Rozhodčí přerušují hru as po třech minutách jinak plynulé hry.
36:33 Vávrová zkouší dorážku.
35:44 Rozehrávka Chodova končí za mantinelem.
33:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #44 Lucie Švajcrová (5:2)
33:38 Švajcrová našla volnou Lískovcovou.
31:20 Oba týmy si navzájem blokují většinu střel.
29:53 BAČKOVÁ NÁDHERNĚ ZASAHUJE PROTI STŘELE HACKLOVÉ.
29:29 Bačková nádherně vyráží střelu FBŠ.
26:39 Švajcrová z výborné pozice pouze do golmanky.
23:20 Hacklová ze středu, Bačková.
23:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová, asistoval #56 Barbora Vávrová (4:2)
23:04 Venerová se krásně trefuje.
22:20 Hosté přitvrdili ve hře.
21:00 Rozehrávka pro Bohemians.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
15:43 Lískovcová ze středu, Vlachová opět pozorná.
15:22 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Anna Stará bez asistence (3:2)
15:11 Bubeníková ze stejného místa, Vlachová vyráží.
14:15 Křtěnová trefuje od mantinelu tyč.
12:06 Švajcrová nádherně našla Lískovcovou. Tu však Vlachová vychytala.
11:45 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (3:1)
11:45 Pieczonková našla volnou Siňorovou, ta Bačkovou prostřeluje ze střední vzdálenosti.
11:17 Břeská z metru do brankářky.
10:48 Venerová z dobré pozice vysoko nad.
10:02 Stará ze středu, Bačková vyráží.
09:10 Břeská přestřeluje ze slibné vzdálenosti.
07:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (3:0)
05:20 Venerová z druhé vlny, Vlachová pozorná.
04:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #56 Barbora Vávrová (2:0)
04:02 Venerová se pěknou střelou snažila nachytat Vlachovou, dorážela ještě Strouhová, obojí Vlachová chytá.
03:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (1:0)
03:23 Švajcrová v závaru před brankou Vlachové, ta chytá.
02:45 Břeská v šanci na brankovišti Bohemians, Vlachová chytá.
01:00 Úvódní minuta nabídla hru na obě strany.
00:01 Buly vyhrál tým Chodova.
00:00 Vítejte na posledním domácím zápase Chodovských juniorek, dnes se střetne 1. Chodov a 4. tým Fbš Bohemians.