3:12
    Karolína VANĚČKOVÁ
    (Řezáčová)

ACEMA Sparta Praha UNYP - GC System Bulldogs Brno 3:12
branky: 18. Karolína Stošková, 19. Ema Najmonová, 53. Karolína Stošková - 9. Karolina Bartoňková, 15. Lea Bělohoubková, 17. Adéla Urbanová, 38. Anna Sládková, 42. Klára Pilařová, 44. Nikol Kovárníková, 46. Karolina Bartoňková, 49. Tereza Tkadlecová, 53. Anna Sládková, 54. Karolina Bartoňková, 56. Adéla Urbanová, 58. Karolína Vaněčková; rozhodčí: Lukáš Rašovský - Jitka Jedličková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Nicol Hoferová 49 - Ema Čechová 9; po třetinách: 2:3, 0:1, 1:8
60:00 Komentář domácích Staněk Lukáš (Trenér): Dneska jsme se opět vzhledem k sestavě snažili poctivě bránit a vyrážet do brejkových situací. Dvě třetiny jsme dokázali držet nadějný výsledek a už jsme začali doufat v zázrak. Ve třetí třetině však došly síly a soupeř dokázal vyřešit situace zkušeně a nekompromisně. Přejeme šťastnou cestu. Děkujeme všem.
60:00 Komentář hostů Machálek Radim (Trenér): Děkujeme Spartě, že bojovala i v osekané sestavě, pro nás ostuda, že nám fyzicky stačila prakticky celý zápas. První 2 třetiny nejhorší výkon v sezóně a i dost nezodpovědný, ve třetí třetiny konečně góly po pěkných akcích. každopádně jsme potřebovali 6 bodů a ty máme, ale dost věcí si musíme změnit. Pěkný večer
60:00 Střely ve 3. části: 2:24
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
57:49 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:12
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #5 Karolína Vaněčková, asistoval #33 Martina Řezáčová (3:12)
55:06 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:11
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #6 Adéla Urbanová, asistoval #33 Martina Řezáčová (3:11)
53:23 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:10
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #68 Barbora Jašková (3:10)
52:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková, asistoval #29 Nicol Hoferová (3:9)
52:57 Hoferová našla dlouhým výhozem Stoškovou, která šla spolu s Najmonovou na branku. Stošková se rozhodla pro kliku do backhandu a tuto situaci tak proměnila. Kdyby ne tak by se na ni Najmonová asi zlobila.
52:24 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:9
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #17 Anna Sládková, asistoval #35 Karolína Loskotová (2:9)
52:24 Po nepřehledné situaci před brankou domácích dostala míček do branky Sládková.
51:30 Benešová zblokovala střelu od mantinelu.
51:10 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
50:00 A máme tu posledních 10 minut. Obraz je stále stejný. Brno má míček a Sparta se snaží z protiútoku dát góla.
48:56 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #32 Karolína Stošková.
48:56 Stošková se snažila rozpohybovat brankářku, ale ta i tak přečetla záměr Stoškové a míček lapila.
48:16 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:8
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #97 Tereza Tkadlecová, asistoval #7 Lea Bělohoubková (2:8)
48:16 Spartě jistě dochází energie a z dalšího dlouhého sevření se prosazuje Tkadlecová.
45:55 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:7
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #51 Lenka Vojáčková (2:7)
45:55 Bartoňková zakončila svůj výběh z rohu střelou do pravého horního rohu.
43:10 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:6
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #88 Lota Najsrová (2:6)
43:10 Ale tuto střelu z první Kovárníkové pod horní tyčku už Hoferová nevyrazila.
43:00 Hoferová hlavou vyrazila tvrdou střelu Vojáčkové.
42:31 Urbanová ubránila rychlý protiútok Sparty.
41:32 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:5
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #24 Klára Pilařová bez asistence (2:5)
41:32 Pilařová získala na středu balónek a nijak neváhala a rozhodla se vystřelit. Trefila se přesně do pravého horního rohu branky.
40:35 Najmonová nahrála volné Stoškové před kterou stála už jen brankářka, ale nahrávka příliš skákala a tak ji Stošková nezpracovala.
40:05 Stošková se vydala hned dopředu, ale přišla o míček.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 4:17
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:31 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #17 Anna Sládková, asistoval #24 Klára Pilařová (2:4)
37:31 Po neúprosném tlaku se prosadila nakonec Sládková.
34:35 Stošková na poslední chvíli zabránila střele Řezáčové.
32:25 Nesnídalová nedostala míček na svoji spoluhráčku na středu, poněvadž míček narazil do boty.
30:00 Brnu se stále nedaří proměňovat svoje šance a využít své převahy v držení míčku.
28:20 Timeout GC System Bulldogs Brno
27:55 Bolenová zablokovala svojí hlavou střelu, ale hlavu si kryla rukou.
26:20 Najsrové ujel míček při střele.
24:45 Pilařová po dlouhém výběhu zvolila křižnou nahrávku na Sládkovou, která trefila pouze blok.
24:05 Krejčí svojí hokejkou zblokovala střelu Bartoňkové.
23:39 Benešová pronikla středem, ale její střela nebyla přesná.
22:12 Sparta v pěti.
21:28 Brno dalo góla, ale předcházela mu vysoká hůl a tak byl posléze odvolán. Brno pokračuje v přesilovce 5 na 4.
20:12 Vyloučen hráč #42 Tereza Krejčí družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
20:12 Krejčí sekla učebnicově zezadu soupeřku do čepele.
20:05 A budeme hned vylučovat na straně domácích. Brno jde do šesti.
20:01 Úvodní buly vyhrávají hostí.
20:00 Střely v 1. části: 6:20
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:39 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Ema Najmonová, asistoval #42 Tereza Krejčí (2:3)
18:39 Krejčí nahrála Najmonové, která skákavou střelou překonala brankářku.
17:24 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková, asistoval #46 Kristýna Benešová (1:3)
17:24 Stošková unikla po mantinelu, doběhla až před branku, kde střelou dala první gól Sparty v tomto zápase.
16:40 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:3
16:40 Řezáčová z rohu našla před brankou čepel Urbanové, která míček na dvakrát doťukla do branky.
14:00 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #7 Lea Bělohoubková, asistoval #5 Karolína Vaněčková (0:2)
14:00 Bělohoubková se při výjezdu z rohu na střed trefila přesně pod horní tyčku.
13:08 Brno má jasnou převahu, ale efeektivnost se jim dnes nedaří.
10:00 Pilařová to teď zkusila z poloviny hřiště. Brankářku překonala, ale míček se odrazil od tyče zpět do hry.
09:23 Pilařová po křižné nahrávce trefuje pouze beton Hoferové.
08:53 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #25 Alexandra Vítková (0:1)
08:53 Na toto už Hoferová nedosáhla a po salvě střel se do vedení dostává Brno.
08:40 Sparta se dostala pod tlak na své polovině.
06:35 Benešová byla obrána o míček dvěma protihráčkami za brankou.
03:45 Hoferová pod náporem střel drží bez brankovou remízu.
02:45 Brno vysoce napadá proti početně velmi oslabené Spartě.
02:00 Stošková trefuje tyč.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hostí.