2:8
    Daniela KŘÍŽOVÁ
    (Ježdíková)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Tatran Střešovice 2:8
branky: 30. Anna Kytlicová, 31. Eliška Kostková - 5. Kamila Prokůpková, 6. Barbora Beránková, 7. Kristýna Máchová, 12. Kateřina Horáková, 24. Anežka Macháčková, 31. Barbora Beránková, 34. Barbora Beránková, 60. Daniela Křížová; rozhodčí: Pavel Hála - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Karolína Žižková 5 - Veronika Novotná 5; po třetinách: 0:4, 2:3, 0:1
60:00 Komentář hostů Michálek Marek (Trenér): Podřilo se nám zopakovat vstup jako v domácím zápase s Ostravou a to se pak celé utkání hraje lépe. Mám radost z našeho koncentrovaného výkonu, který holky udržely po celou dobu utkání. Super nám dnes i zachytala gólmanka. Ohledně playoff tam už si težko vybírat a kdo ví, třeba nás čekají odvety, na které bychom se určitě těšili. Děkujeme soupeři za utkání a smekám před našimi fanoušky , kteří zde vytvořili pekelnou atmosféru.
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Skoro týden jsme netrénovali, holky byly přetažené a potřebovaly volno. V první třetině jsme tak nebyli v dobré provozní teplotě, přišlo pár technických chyb v založení, které Tatran nemilosrdně trestal. Spadlo mu tam doslova všechno. V globálu od nás ale dobrý zápas, hromada pozitivních věcí, spousta dobré práce na míčku v pohybu, v založení, v přechodu i v útočném pásmu, i když to podle skóre úplně nevypadá. Pokud by si nás Tatran vzal pro play-off, holky by to s radostí braly, protože věří, že podobné chyby na míčku už nezopakujeme, což asi mluví za vše.
60:00 Střely ve 3. části: 1:4
59:23 GÓL Tatran Střešovice! 2:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #21 Daniela Křížová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (2:8)
53:38 Fialová probouzí Žižkovou v brance svou střelou ze středu.
50:50 Tatran už pomalinku počítá minuty do konce zápasu a nevypadá to, že by chystali nějaké velké akce.
49:44 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
47:20 Stránská trefuje břevno !
44:35 Tatran po delší době na míčku.
42:32 Vypadá to, že Ostrava měla v šatně promluvu a do třetí třetiny nastupují s vysokým nasazením.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 4:4
34:20 Skákavý míček je větším soupeřem Ostravy, než samotný Tatran.
33:28 GÓL Tatran Střešovice! 2:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Barbora Beránková, asistoval #22 Anežka Macháčková (2:7)
30:46 GÓL Tatran Střešovice! 2:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Barbora Beránková, asistoval #16 Monika Bláhová (2:6)
30:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Eliška Kostková, asistoval #79 Adéla Keberlová (2:5)
29:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (1:5)
28:14 Míček se dokutálel do branky a je z toho první branka pro domácí celek.
25:49 Novotná se dneska v brance opravdu nenadře když každá střela, která na ní letí, je mířena až dva metry nad její hlavu.
23:40 Tatran pokračuje svou kanonádu z první třetiny a svému soupeři nadělil už 5 jednoduchých branek.
23:17 GÓL Tatran Střešovice! 0:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #22 Anežka Macháčková, asistoval #35 Kateřina Horáková (0:5)
21:10 Červenková dostala krásnou přihrávku před velké brankoviště ale opět střílí až přílíš vysoko.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Ostrava.
20:00 Střely v 1. části: 2:5
17:44 Tatran ubránil oslabení.
16:30 Tatranu se daří, i přes oslabení, soupeří míček ukrást a ohrozit branku.
16:00 První přesilovku zápasu začíná Ostrava na míčku.
15:40 Vyloučen hráč #83 Tereza Kruzselláková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
13:30 Zdá se, že Kytlicová trefuje tyč !
13:02 Tatran si hlídá každou střelu od mantinelu.
11:17 GÓL Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Kateřina Horáková, asistoval #22 Anežka Macháčková (0:4)
09:01 Kytlicová se vymotala s míčkem z rohu a střílí z otočky. Její střela však mířila vysoko nad branku.
07:41 Tatran tlačí na Ostravu hloboko do jejich vlastního obraného pásma.
06:32 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Kristýna Máchová bez asistence (0:3)
05:54 Tatran střílí dvě šťastné branky po sobě o otevírá zápas s vysokým náskokem dvou branek.
05:31 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Barbora Beránková, asistoval #35 Kateřina Horáková (0:2)
04:14 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Kamila Prokůpková, asistoval #32 Adéla Haaszová (0:1)
02:06 Máchová se pokouší probít obranou domácích ale marně.
01:14 První střelu na branku hostů zaznamenává Janošová, po její střele od mantinelu.
00:01 Úvodní rozehru první třetiny berou Střešovice.