2:10
    Barbora DOLEŽALOVÁ
    (Novotná)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:10
branky: 7. Michaela Richtrová, 58. Barbora Doležalová - 2. Rozálie Janošová, 5. Adéla Červenková, 19. Anna Kytlicová, 24. Anna Kytlicová, 26. Anna Kytlicová, 28. Zoe Šarlota Srničková, 37. Anna Kytlicová, 38. Aneta Feiková, 45. Aneta Feiková, 54. Aneta Feiková; rozhodčí: Filip Češner - Kryštof Jech; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Anne-Marie Werner 25 - Magdaléna Hrišková 12; po třetinách: 1:3, 0:5, 1:2
60:00 Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér): Vpodstatě identické utkání, jako to včerejší. Většinu zápasu byl na míčku soupeř a my se snažili hrát primárně na rychlé brejky. Škoda, že jsme jich nezvládli využít trochu více. Hodně jsme také sázeli na nově implementovaný styl hry ve 4. Ještě je před námi ale spousta práce. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Včerejší zápas se na nás podepsal, nohy jsme rozběhali až v úvodu druhé třetiny. Tam se nám proto povedlo jít do rozhodujícího trháku, díky kterému jsme už mohli zápas pod kontrolou dohrát až do konce. S únavou nám klesla efektivita zakončení, ale jinak jsme za bezpečnou výhru a za 4 body z výjezdu do Prahy rádi.
60:00 Střely ve 3. části: 6:14
59:00 Poslední minuta 3 třetiny
57:40 hezký zákrok od brankářky SKV
57:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #72 Barbora Doležalová, asistoval #75 Světlana Novotná (2:10)
53:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #12 Anna Kytlicová (1:10)
53:33 Hezký gol od Feikové
52:28 Dobrá střela od Doležalové
48:43 Pěkná střela Proškové nepadla golem
47:24 Pěkné kopance od Benešové
44:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #11 Eliška Kostková (1:9)
41:04 hezka klicka od Keberlové nepadla golem
40:00 Střely ve 2. části: 3:11
39:00 Poslední minuta 2 třetiny
37:46 SKV je v plném počtu
37:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková bez asistence (1:8)
36:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #33 Adéla Červenková (1:7)
35:45 Vyloučen hráč #29 Karolína Prošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
35:45 Další sekání od hráčky SKV takže SKV je ve 3
35:12 Vyloučen hráč #27 Michaela Richtrová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
33:31 Ostrava se drží na SKV straně
27:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #88 Zoe Šarlota Srničková bez asistence (1:6)
27:39 Ostrava vede o 5 golu
25:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (1:5)
25:56 Kytlicová dala dnes hattrick
25:41 Střela Kostkové končí mimo bránu
23:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #72 Bára Lysková (1:4)
23:26 Pěkný gol od Kytlicové
21:57 Prošková hezky ubránila střelu soupeře
20:00 Střely v 1. části: 5:10
18:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová bez asistence (1:3)
18:22 Bohužel hráčka SKV stratila balonek a byl z toho gol od Kytlicové
16:35 Keberlová hezky vybojovala balonek
12:49 Nyní se hraje nahoru dolů
11:26 Ostrava je v plném počtu
09:26 Vyloučen hráč #72 Bára Lysková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za zvedání florbalky
07:26 pěkné zákroky od golmanky SKV
06:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová bez asistence (1:2)
06:21 Pěkný zákrok od Richtrové dopadl golem
04:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #7 Rozálie Janošová (0:2)
04:32 a další pěkný gool od Ostravy
01:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Rozálie Janošová, asistoval #11 Eliška Kostková (0:1)
01:37 První gool davá Ostrava