• 52 51:29
    9:2
    Kristýna MÁCHOVÁ

Tatran Střešovice - BLACK ANGELS 9:2
branky: 1. Aneta Machulková, 3. Kateřina Horáková, 5. Anežka Macháčková, 8. Michaela Stránská, 14. Kateřina Fialová, 16. Monika Bláhová, 21. Anežka Macháčková, 31. Adéla Haaszová, 52. Kristýna Máchová - 12. Denisa Výborná, 31. Zuzana Cihelková; rozhodčí: Petr Jahoda - Michal Lipinský; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Veronika Novotná 16 - Natálie Kočová 5, Barbora Vorbsová 25; po třetinách: 6:1, 2:1, 1:0
60:00 Komentář hostů Barták Tomáš (Trenér): Úvodem si dovolím s mírným zpožděním Tatranu pogratulovat k vítězství v Poháru mistrů - skvělý úspěch pro klub i pro celý florbal v Česku! Zápas se nám dnes velmi těžko hodnotí, jelikož jsme měli až hrůzostrašný vstup a absolutně jsme dnešní utkání nezvládli v hlavách. Od 2. třetiny jsme se již postupně dostávali do tempa a především hra na útočné polovině byla dnes jednou z našich předností. S pětigólovým závažím se už nám ale velmi složitě reagovalo na vývoj zápasu. Děkuji soupeři za slova pochvaly a uznání, divákům za velmi kvalitní atmosféru a všem přeji hezký zbytek neděle.
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Musím dnes poděkovat holkám za to jak k utkání přistoupili, ta koncentrace se projevila skvělou první třetinou, která v podstatě rozhodla. Navíc zlepšená hra BA v poslední době a jejich včerejší zápas v Olmiku nás jen utvrdil v tom, že příprava na toto utkání musí být lepší než byla včera. Výborně nám dnes zachytala i brankářka, jelikož soupeř rozhodně nerezignoval a snažil se po celou dobu být nebezpečný. Děkujeme soupeři za utkání, pořadatelům za orgranizaci a našim fanouškům za podporu. nZávěrem vzkaz do Olomouce: Gólové dostihy nás opravdu nezajímají a snažíme se rozvíjet a zapojovat co nejvíce hráček i s ohledem na jejich rozvoj a jejich zdraví díky přeplněnému rozpisu zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:45 Bláhová ještě probíhá po mantinelu na útočnou polovinu, ale přes obranu Black Angels se jí nedaří zakončit.
59:19 Beránková střílí a Vorbsová si připisuje další zákrok.
57:55 Buly na půlce a Jakešová se prootočkovává na útočnou polovinu.
56:20 Macháčková se prokličkovává od mantinelu a posílá na Vorbsovou střeličku, kterou chytá.
55:50 Hostující obrana pod tlakem Macháčkové.
54:05 Dlouhý míček od Nádeníkové z obrany propadá až na Marvalovou ve velkém brankovišti, té se jej nedaří doťuknout do branky.
52:40 Tempo hry se trochu zklidnilo a hosté hledají skulinku, kudy by se dostaly na útočnou polovinu.
51:29 GÓL Tatran Střešovice! 9:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Kristýna Máchová, asistoval #79 Lucie Nádeníková (9:2)
51:28 Máchová jde do výběhu, střlí na zadní tyč a proměňuje.
50:30 Bláhová z výběhu. Vorbsová s ledovým klidem čape.
50:08 Stránská natahuje na polovině - Staňková střelu blokuje.
48:25 Velká šance BA, Novotná zasahuje.
47:50 Tatran na míčku a hledají prostor na průnik z obrany. Jakešová sice zastavuje přihrávku, ale míček se o cvhíli později opět vrací pod kontrolu domácích.
45:45 Rusňáková vybíhá s míčkem po mantinelu, i přes tlak se jí daří vystřelit. Gól to ale není.
44:00 Domácí první lajna na hřišti a hostující hráčky jim dávají celkem dost prostoru.
43:33 BA teď na míčku. Vachulová rozehrává na mantinelu, dostává přihrávku zpět a ze středu střílí
42:11 Standardka Tatranu na mantinelu. Bláhová střílí, Rusňáková blokuje.
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
39:25 Prokšová to zkouší od levého mantinelu.
37:40 Křížová ze středu - Vorbsová vyráží.
36:57 Odražený míček, Výborná už, už mohla jít do brejku, ale Nádeníková ji zastavila.
34:22 Standardka BA. Jakešová střílí, ale těsně netrefuje branku.
32:25 Výborná a Cihelkovou, které se bohužel zamotaly nohy a nedaří se jí zakončit.
31:33 Macháčková vypresovává míček a může jít sama na bránu. Tentokrát se o ni postarala Lokvencová a hosté si mohou oddechnout.
30:35 GÓL BLACK ANGELS! 8:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková bez asistence (8:2)
30:34 Cihelková bombí k levé tyči. Novotná ještě škrtá, ale tentokrát to nestačilo.
30:06 GÓL Tatran Střešovice! 8:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Adéla Haaszová bez asistence (8:1)
30:05 Haaszová vypressovává míček a přidává gól navrch.
28:35 Domácí točí míček kolem BA v oslebení. Jakešová zastavuje přihrávku, která mohla končit střelou.
27:51 Vyloučen hráč #99 Denisa Výborná družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
27:19 Odložené vyloučení a teď i domácí ve hře bez gólmanky.
26:50 Domácí navzdory oslabení mají míček na čepelích.
26:07 Vyloučen hráč #35 Kateřina Horáková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
26:07 Hosté si vyzkouší již druhou přesilovku, bude i tato úspěšná?
25:46 Odložené vyloučení, Black Angels v 6.
24:55 Domácí v situaci 2 na 1. Ježdíková zkouší stahovačku na Vorbsovou, ale ta kryje.
24:46 Standardka BA v rohu. Výborn hledá přihrávkou spoluhráčku, Ježdíková zastavuje tuhle nebezpečnou situaci.
23:05 Cihelková vybíhá na střed a střílí.
21:50 Výborná kličkuje na středu a střílí.
20:16 GÓL Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #22 Anežka Macháčková bez asistence (7:1)
20:15 Střelu Macháčková Vorbsová zachytila, ale nakonec propadává za brankovou čáru.
20:03 Buly sice vyhrávají domácí, ale hostující na ně ihned vytvářejí tlak.
20:00 Střely v 1. části: 14:8
19:45 Poslední minuta pod taktovkou domácíh. Kross na Bláhovou, bohužel ne přímo na čepel a tak nemůže střílet. V poslední sekundě přidává střelu ještě Stránská, ale přestřeluje.
16:15 Beránková vypressovává míček, ale ten se rozeskákal a nedaří se jí ho dostat za Vorbsvou.
16:00 Haaszová střílí na zadní tyč.
15:45 Výborná v šanci - tyčka!
15:24 GÓL Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #16 Monika Bláhová, asistoval #4 Michaela Stránská (6:1)
15:24 Střídání brankáře. Nový brankář #21 Barbora Vorbsová družstva BLACK ANGELS
15:23 Bláhová se vymotává a ze středu a posílá míček do sítě.
13:43 GÓL Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová, asistoval #79 Lucie Nádeníková (5:1)
13:42 Dlouhá přihrávka z obrany na Fialovou, která z otočky přidává gól na stranu Tatranu.
11:25 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #40 Zuzana Cihelková (4:1)
11:24 Cihelková na hranu malého brankoviště, kde Výborná pohotově doráží míček Novotné za záda.
11:09 Vyloučen hráč #32 Adéla Haaszová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
11:08 Výborná ve výběhu, cestou je faulována.
10:55 Prokšová dobíhá míček a nahazuje ho na Výbornou, které se ze vzduchu nedaří moc ideálně dorazit míček mezi tři tyče.
10:30 Horáková vyhrává souboj na mantinelu a navrch přidává střelu, ta ale bohužel končí za mantinelem.
09:03 Prokšová na balonku a posílá na Novotnou nebezpečnou střelu.
08:15 Domácí teď zavírají BA na vlastní polovině, Marvalová zakončuje.
07:33 Timeout BLACK ANGELS
07:33 GÓL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Michaela Stránská, asistoval #86 Alžběta Novotná (4:0)
07:32 Stránská ze středu do pravého rohu a domácí navyšují náskok.
07:30 Brejk Black Angels. Výborná nakonec přihrává, ale přihrávku zastavuje Stránská.
06:25 Máchová z první, ale trefuje Kočovou.
05:45 Vachulová vybíhá s míčkem na útočnou polovinu, kde jí ale Křížová nepouští do střely.
04:27 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #22 Anežka Macháčková, asistoval #32 Adéla Haaszová (3:0)
04:26 Macháčková má prostor a s klidem posílá míček do rohu k zadní tyči.
02:40 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Kateřina Horáková, asistoval #13 Šárka Ježdíková (2:0)
02:39 Dlouhý nahozený míček od Horákové na Machulkovou před bránou. Kočová si vyjíždí, Machulková se chystá na dorážku. Ale míček se nakonec odráží od zeměna mezi nohami dojíždí za brankovou čáru.
02:15 Haaszová získává míček zpět a jde do středu odkud střílí, ale střela je zblokovaná
01:31 Standardka BA z rohu nekončí zcela ideálně, ale míček nemá pod kontrolou ani jeden z týmů.
00:57 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #35 Kateřina Horáková (1:0)
00:56 Nepřesnosti v rozehrávce využívá Horáková, přihrává na Machulkovou, která ze středu umísťuje do pravého rohu.
00:15 Ve Stodole se rozehrálo již druhé dnešní utkání a míček začíná na čepelích Black Angels