• 57 56:10
    2:9
    (Urbanová)

K1 Florbal Židenice GU19 - GC System Bulldogs Brno 2:9
branky: 22. Veronika Straková, 53. Karolína Václavíková - 2. Anna Sládková, 22. Nikol Kovárníková, 23. Barbora Jašková, 29. Natálie Lukášová, 37. Kristýna Šefraná, 44. Karolína Vaněčková, 47. Natálie Lukášová, 55. Alexandra Vítková, 57. Kristýna Šefraná; rozhodčí: Šimon Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Klára Makyčová 24 - Ema Čechová 15; po třetinách: 0:1, 1:4, 1:4
60:00 Komentář domácích Filipová Eva (Trenér): Tentokrát jsme se dostaly hned do tempíčka, které se dařilo držet po celou dobu hry. Hra na míčku byla o něco slabší a hlavně jsme si zavařily nedostupováním hráček. Většinu střel jsme napraly do první hráčky a ke golmance se toho moc nedostalo. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Machálek Radim (Trenér): Problemy jsme si tvorili sami, ale jinak jsme utkani zvladli dobre. Do poslednich 2 vikendu zapracujeme na tom, co nam ukazal zapas. Nekdy jsme byly zbytecne pasivni pred branou. Ale jinak pochvala, díky holky,  derby ok a jedeme do Prahy. Všem at se daří.
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
60:00 Konec utkání. Stejně jako v první utkání vyhrály Buldočky, dnes v poměru 9:2. Děkujeme za pozornost.
59:28 Hra se dohrává v klidnějším tempu.
58:46 Jedna z hráček Bulldogs se ocitla v bolestech na zemi a je potřeba pomoc zdravotníka.
56:10 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:9
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #29 Kristýna Šefraná, asistoval #6 Adéla Urbanová (2:9)
56:10 Bulldogs dnes chtějí desítku a Šefraná svojí druhou trefou k ní posunuje svůj tým už na rozdíl jen jediné branky.
54:59 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:8
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #25 Alexandra Vítková, asistoval #17 Anna Sládková (2:8)
54:59 Hosté si ale berou rychle šestigólové vedení zpátky. Prosadila se Vítková.
52:17 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 2:7
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #8 Karolína Václavíková bez asistence (2:7)
52:17 Buldočky trochu povolily a využít toho dokázala Václavíková, která koriguje skóre na 2:7.
49:40 Domácí oslabení ubránili.
47:40 Vyloučen hráč #11 Klára Makyčová družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za nesportovní chování
47:40 Makyčové už došly nervy a Židenice čeká třetí oslabení.
47:40 Je to tady jak u Verdunu. V tomto případě se ale pálí jen na jednu stranu...
46:11 Timeout K1 Florbal Židenice GU19
46:11 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:7
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #10 Natálie Lukášová, asistoval #97 Tereza Tkadlecová (1:7)
46:11 Bulldogs přidávají sedmou branku a domácí na to reagují oddechovým časem.
44:55 Domácím se naskytla zajímává šance, prostřelit oranžovou tvrz ale nedokázali.
43:50 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:6
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #5 Karolína Vaněčková, asistoval #97 Tereza Tkadlecová (1:6)
43:50 Židenická defenzíva po takřka čtyř minutách povolila a Vaněčková zvyšuje na 6:1.
42:45 Hostům očividně čtyřbrankové vedení nestačí. Židenice zažívají težké časy.
40:01 Započala třetí třetina a Bulldogs okamžitě tlačí domácí obranu.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
40:00 Končí druhá třetina. Počet střel byl tentokrát daleko vyrovnanější, zápas zlomila ale efektivita Buldoček.
39:35 Židenice měly ještě obrovskou šanci snížit, využít ji ale nedokázaly.
36:44 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:5
36:44 Nepokrytá Šefraná odbíjí pátou.
32:57 Vyloučen hráč #51 Lenka Vojáčková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:57 Podruhé jde na trestnou Vojáčková, tentokrát kvůli nedovolenému bránění. Židenicím se tak naskytla ideální příležitost na snížení.
28:22 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #10 Natálie Lukášová, asistoval #98 Nikol Kovárníková (1:4)
28:22 Lukášová střelou z první překonává přesouvající se Makyčovou.
26:22 Židenice měly spoustu šancí snížit, vždy ale letěla střela mimo tři tyče.
22:22 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #68 Barbora Jašková, asistoval #24 Klára Pilařová (1:3)
22:22 Hosté těží z dobrého vstupu a přidávají další branku, trefila se Jašková.
21:40 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #24 Klára Pilařová (1:2)
21:40 Buldočky posílají Levovou hodně rychle zpátky na střádačku a ujímají se znovu vedení.
21:37 Vyloučen hráč #55 Barbora Levová družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za sekání
21:37 Bohužel pro domácí ihned po vyrovnávací brance jdou znovu do 4.  Tentokrát to jsou 2 minuty pro Levovou.
21:34 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #66 Veronika Straková, asistoval #24 Bára Zemánková (1:1)
21:34 A je vyrovnáno. Zemánková skvělou přihrávkou pod florbalkou jedné z Buldoček naservírovala Strakové gól do prázdné.
21:03 Ani Židenice přesilovku nevyužily.
20:01 Začala druhá třetina. Buly opět pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 3:11
20:00 Skončila první třetina. Počet střel jasně ukazuje průběh zápasu, 11 pro hosty a 3 pro domácí.
19:59 Blíží se konec první třetiny a je jasné, že si Židenice přesilovku vezmou i do druhé třetiny.
18:57 Vyloučen hráč #51 Lenka Vojáčková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
18:57 První přesilovku si zahrají i domácí. Provinila se Vojáčková.
18:20 Zemanová se ocitla sama před hostující brankou, její střela by však na poslední chvíli zblokována.
17:43 Hra je momentálně plná nepřesností a často se kouskuje.
15:33 Jančová si z protihráček udělala slalom, k zakončení už se ale nedostala.
12:37 Bulldogs mají stále drtivou herní převahu. Židenice spoléhají hlavně na breaky.
10:10 Makyčová neskutečně skočila do střely a udržuje tak jednogólové manko.
08:30 Buldočky očividně úvodní gól nakopl, hraje se takřka jen na jednu stranu.
05:10 Domácí hrajou v plném počtu. Navzdor oslabení si Židenice vyprodukovaly nějaké šance.
03:10 Vyloučen hráč #6 Natálie Turini družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za špatné střídání
03:10 Natálie Turini si nepohlídala střídání a hosté tak budou hrát přesilovku.
01:38 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #17 Anna Sládková, asistoval #51 Lenka Vojáčková (0:1)
01:38 Makyčová se vytáhla parádními zákroky, ale dorážka Sládkové přináší úvodní branku.
00:01 Utkání začalo. První buly pro domácí.
00:00 Hezký večer, vítáme vás u textového přenosu 23. kola první ligy juniorek mezi brněnskými Židenicemi a Bulldočkami. Židenice mají soupeřkám rozhodně co oplácet, na SportPointu padly 3:11.