60
  • 60 59:52
    2

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbŠ Bohemians 2:6
branky: 9. Anna Kytlicová, 54. Rozálie Janošová - 14. Kateřina Bünterová, 16. Sabina Siňorová, 19. Johana Hacklová, 42. Nicol Fryčová, 45. Nela Golombová, 48. Nicol Fryčová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 15 - Eliška Svrčková 12; po třetinách: 1:3, 0:0, 1:3
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Pro Bohemku zasloužená výhra, ve spoustě detailů se projevil výrazný věkový rozdíl mezi týmy. I přesto jsme odehráli jeden z těch nejlepších zápasů v sezóně. Spousta věcí byla skvělá a i když vnímáme nedostatky, které nás stály zápas, holky si zaslouží především pochvalu.
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Já jsem dnes s týmovým výkonem a předvedenou hrou spokojený. Po většinu zápasu jsme tvořili na balonku a moc k ničemu jsme soupeřky nepouštěli. Posledních 10 minut holky z Ostravy zatlačily a trochu nám v rozehrávce uělaly problémy, ale zkušenou hrou a dobrou obranou jsme si i tento konec pohlídali, za což patří holkám pochvala. Zregenerujeme a zítra se těšíme na Dubinu. Florbálku zdar!
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:52 Vyloučen hráč #99 Nela Golombová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
57:41 Bohemians si ve vlastním oslabení drží míček.
57:04 Vyloučen hráč #10 Marie Čápová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
54:00 Ostrava se stále snaží penetrovat defenzívu hostů ze všech stran ale marně.
53:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Rozálie Janošová, asistoval #11 Eliška Kostková (2:6)
49:50 Obrana Bohemians nepouští na svou brankářku ani jednu střelu.
47:16 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
47:16 GÓL FbŠ Bohemians! 1:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Nicol Fryčová, asistoval #8 Johana Hacklová (1:6)
44:05 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Nela Golombová (1:5)
43:30 Bünterová utíká sama na Hriškovou ale ta s přehledem chytá.
41:08 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Nicol Fryčová, asistoval #31 Štěpánka Kubánková (1:4)
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 0:3
34:26 Bohemias si drží tempo a nevyypouští ani jeden souboj.
29:10 Hacklová se pokouší vystřelit od mantinelu ale trefuje pouze nohu.
27:32 Srničková posílá míček po mantinelu až do druhého rohu.
24:33 Janošová vyhazuje vybojovaný míček zpátky Bohemians.
22:16 Červenková s míčkem kličkuje za brankou hostů.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Bohemians.
20:00 Střely v 1. části: 4:10
18:57 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #6 Eliška Svrčková (1:3)
17:44 Bohemias drží míček a hledá místo pro hru.
15:35 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (1:2)
15:04 Janošová vyhazuje míček soupeři.
13:52 První přesilovku zápasu začíná Bohemians na míčku.
13:51 Vyloučen hráč #33 Adéla Červenková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
13:45 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #90 Aneta Feiková.
13:32 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #77 Alice Jirásková (1:1)
12:45 Vodičková trefuje ruku Hriškové.
08:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (1:0)
05:22 Bohemians kombinuje ale Hrišková chytá.
04:26 Pieczonková střílí z výjezdu ale mimo.
03:05 První střelu si berou na své konto Bohemians.
01:15 Ostrava tlačí na svého soupeře už od první sekundy.
00:01 Úvodní rozehru první třetiny bere Bohemians.