(Škodová)
  • 59 58:39
    Vítkovice

FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:3
branky: 6. Lucie Cidlinská, 12. Karolína Klubalová, 21. Karolína Klubalová, 50. Petra Škodová, 59. Lucie Cidlinská - 55. Adéla Částečková, 56. Alžběta Jandačková, 57. Niki Kalábová; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jaroslav Tichý; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Alžběta Pelcová 30 - Aneta Pavlínová 36; po třetinách: 2:0, 1:0, 2:3
60:00 Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér): Ke konci zápasu pěkné drama a infarktový závěr. Jsem moc rád, že jsme utkání zvládli. Dnes jsme předvedli výborný obětavý týmový výkon. V první třetině si troufnu říci, že jsme jasně dominovali a soupeře k ničemu nepustili. Škoda, že jsme ve druhé nepřidali více branek a nerozhodli tak celé utkání. Ve třetí třetině nás soupeř trochu zmáčkl, kde jsme chvílimi měli co dělat. Soupeři přejeme hodně štěstí dále, dívákům děkujeme za podporu a zítra nás čeká další těžké utkání.
60:00 Komentář hostů David Patrik (Trenér): 55 minut hrůzy z naší strany. Nefungovalo nám vůbec nic a především nám chybělo sebevědomí. Na posledních 5 minut přišel jiný tým,ale bohužel po kontaktní brance přišlo oslabení, ve kterém jsme museli jít do rizika a soupeř znovu odskočil na rozdíl dvou branek. Když k tomu přičtu naši impotenci ve 100% přiležitostech ve zbytku zápasu, tak dnes odcházíme bez bodů. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme mu hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 11:21
59:59 Domácí slaví.
59:44 Vidíme dramatickou koncovku zápasu.
59:30 Cinkla tyčka za Pelcovou.
58:39 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
58:39 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #17 Petra Škodová (5:3)
57:54 Vyloučen hráč #10 Alžběta Jandačková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
57:00 Hostující celek pochopitelně ožil a cítí body na dosah.
56:12 Timeout FBC Liberec
56:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (4:3)
55:50 Vyloučen hráč #17 Petra Škodová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
55:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Alžběta Jandačková, asistoval #24 Karolína Šimková (4:2)
55:22 Domácí jsou potrestání za pasivní obranu. Ještě není dobojováno a budou to perné čtyři minutky.
54:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #77 Niki Kalábová (4:1)
54:51 Vítkovice prolomili prokletí liberecké branky a snižují střelou z půlky, kterou Pelcová dobře neviděla.
52:40 Teď stáli před domácí brankou všichni svatí a pomohli zablokovat střeli Vítkovic.
52:12 Vavro běží na branku
50:19 Sikorová střílí na branku
49:36 GÓL FBC Liberec! 4:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #42 Lucie Cidlinská (4:0)
49:36 Domácí se radují. Škodová využívá krásnou přihrávku Cidlinské.
49:13 Cidlinká pálí, ale i Vítkovická golmanka je na svém místě.
48:30 Vítkovické hráčky se snaží prolomit prokletí domáci branky.
47:02 Vítkovice další velká šance, ale Pelcová akrobatickým zákrokem vyráží míček vysoko nad.
46:59 Liberec střílí na branku hostů
45:40 Vítkovice střílí na libereckou branku
44:02 Hra ve třetí části je zatím vyrovnaná.
42:40 Pelcová likviduje střelu Vítkovic.
42:33 vítkovice se drží na půlce domácích
42:00 Po vlažné rozehrávce vyráží vpřed Škodová a jen těsně míjí tyčku vítkovické branky.
40:40 Vzápětí se do šane dostal i Liberec.
40:15 Vítkovice po buli vytřelili vpřed a ohrozili domácí branku.
40:00 začíná 3 třetina
40:00 Střely ve 2. části: 14:4
40:00 konec 2 třetiny
39:55 Petra Vávro trefuje tyč vítkovické branky.
38:10 Škodová krásně vykrosovala obranu hostí, ale Paličková před prázdnou brankou jen promáchla.
37:20 Au... ta štípla. Petarda Jirsové do bloku.
36:20 Prudkou a přesnou střelu JIrsové vypíchla Pavlinová za mantinel.
35:20 Ani Kalábová nepřekonává Pelcovou.
33:40 Šimková z dobré pozice, ale přestřeluje branku domácích.
32:50 Střela Paličkové z velkého úhlu, nebyla pro hostující golmanku nebezpečná.
32:30 Liberec sedrží na půlce hostů
31:44 Standardka Vítkovic skončila v náručí bezchybné Pelcové.
30:40 Vítkovice sřílí nad branku
28:56 Paličková v dobré šanci, ale trefuje jen dobře postavenou hostující golmanku.
28:48 Vítkovice se dostávají do ůtoku
27:30 Teď se nám hra převaluje z jedné strany na druhou.
27:07 skvělý zákrok domácí golmanky
25:30 Vítkovice brejkovou situaci nevyužívají.
24:25 Cidlinská se krásně vytočilo kolem hostující obránkyně, ale gólmanku už nepřekonala.
24:20 Liberec se drží na straně Vítkovic
23:18 Škodová z výběhu napálila tyč vítkovické branky.
23:00 dobrý blok Jirsovél
22:20 Klubalová zamotala hostující obranu, Petra Vávro ale těně minula odkrytou branku.
20:51 GÓL FBC Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #7 Tereza Holcová (3:0)
20:51 Standardka z hranice velkého brankoviště. KLubalová po přihrávce Holcové trefuje levý růžek branky.
20:00 začíná 2 třetina
20:00 Střely v 1. části: 16:8
19:50 Vítkovice ještě nebezpečné na závěr třetiny, ale domácí udrželi čisté konto.
19:22 Liberec poslední minutku první třetiny v tlaku.
19:00 probýhá poslední minuta v 1 třetina
17:10 vítkovice mají tlak na bránu
15:36 oba týmy sřídají
13:45 Vítkovice se drží na míčku
12:30 liberec na půlce získal míček a dostal se do šance
11:13 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (2:0)
11:08 Klubalová vysílá z půlky projektyl, který padl za ramena hostující gólmanky.
10:40 střela Holcové končí těsně nad brankou
10:30 LIberci se daří narušovat rozehrávku Vítkovic.
09:44 Hraje se častěji na polovině Vítkovic.
07:53 Vítkovice mají 1 střelu
05:34 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #31 Anita Paličková (1:0)
03:30 hra se přelévá ze z hora dolů
02:57 velká šance liberce
01:30 2 střela liberce
00:58 první střela pokorné