2

1

4.

BLACK ANGELS - FBC Liberec 6:5pn
branky: 4. Zuzana Cihelková, 24. Denisa Výborná, 36. Denisa Výborná, 43. Zuzana Cihelková, 47. Denisa Výborná, N Denisa Výborná - 6. Tereza Zvěřinová, 13. Petra Škodová, 36. Petra Škodová, 38. Veronika Šmídková, 58. Tereza Holcová; rozhodčí: David Martenek - Jakub Štamberg; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Natálie Kočová 18 - Alžběta Pelcová 18; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:1, 0:0
Komentář domácích Barták Tomáš (Trenér): Dnes od obou týmů velmi kvalitní a takticky zvládnutý zápas, kdy všechny hráčky předvedly ukázkové nasazení. Za nás mám radost ze zlepšeného pohybu při zakládání útoku a přechodu na útočnou polovinu. Párkrát jsme možná měli i o trochu více štěstí. A nyní všichni pravděpodobně přestanou koukat na florbal a jdou sledovat drama na tanečním parketu, kde hvězdy tančí. Týmu moc děkuji za nasazení, aktivním divákům a pořadatelskému týmu za jejich práci.
Komentář hostů Navrátil Ondřej (Trenér): Těžko se mi teď hned po zápase hledají slova, neřekl bych, že vyhrál lepší, ale šťastnější tým. Bohužel nás soupeř trestal po našich hrubých  individuálních chybách, kterých jsme udělali více. Hráčkám patří pochvala za nasezení a vzládnutí konce utkání. Soupeřům přejeme hodně štěstí dále.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #95 Veronika Šmídková , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #99 Denisa Výborná a vstřelil rozhodující gól (6:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #42 Lucie Cidlinská , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #48 Barbora Kováříková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #95 Veronika Šmídková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #40 Zuzana Cihelková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #17 Petra Škodová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #99 Denisa Výborná , ale gól nevstřelil.
61:43 Není co psát, ta hra je tak rychlá že to nemá cenu
61:20 Vyloučen hráč #7 Tereza Holcová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
60:01 A máme tu prodloužení. Kdo to asi vyhraje? Dozvíme se to během následujících 5 minut, nebo se pojede na nájezdy?
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:49 Standartka ke konci pro hosty
59:30 30 SEKUND DO KONCE
58:51 Asi jeden z nejrychlejších zápasů co jsem kdy viděl. Holky jedou a jedou a nezastavují!
58:18 Zvěřinová (Liberec) trefuje tyč. Tento zápas ještě nemá konec!
57:15 GÓL FBC Liberec! 5:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Tereza Holcová, asistoval #42 Lucie Cidlinská (5:5)
57:13 Vyloučen hráč #99 Denisa Výborná družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
55:51 Škodová (Liberec) trefuje tyč a bohužel nesrovnává
54:39 Domácí i hosté raketově rotují hráčky na hřišti
54:11 Bleci drží vedení, ale Liberec se nevzdává
52:38 Tohle se Výborné (Bleci) moc nepovedlo, místo nahrávky skoro až vystřelila na svojí spoluhráčku Rusňákovou. Míček končí mimo hřiště a hrát bude Liberec
51:23 Lokvencová (Bleci) blokuje střelu Paličkové (Liberec)
49:46 Škodové (Liberec) píská sudí došvih. Hrát budou domácí
48:44 Výborná (Bleci) je jak utržená ze řetězu. Střílí každou chvíli co je na hřišti
46:59 Obě družstva střídají
46:40 Janků (Liberec) střílí, ale střela letí do rohu
46:04 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná bez asistence (5:4)
44:20 Lokvencová (Bleci) střílí, soupeř blokuje, gol není, oslava není, hra pokračuje, stav 4:4
42:21 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková, asistoval #35 Veronika Váňová (4:4)
41:00 Rozhodčí píská vysokou hůl, hrát budou domácí
40:01 Bleci od začátku pressují a bojují o výhru
40:00 Střely ve 2. části: 5:4
39:40 Dnešní utkání sleduje 23 diváků, děkujeme!
37:47 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková z trestného střílení (3:4)
37:47 Nájezd a Šmídková (Liberec) je očividně nesmrtelná kombinace! Stav je 3:4
35:53 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #40 Zuzana Cihelková (3:3)
35:53 Výborná (Bleci) srovnává na 3:3!
35:49 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová bez asistence (2:3)
35:49 Škodová (Liberec) si proběhla mezi protihráčkama a zvyšuje na 2:3
35:02 Sudí vidí faul, hrát budou domácí
28:30 Rusňáková (Bleci) špatně skočila a shodila mantinely po celé délce hřiště
27:50 Omlouvám se, že jsem nic nepsal, ale byl jsem ošetřovat hráčku domácích. Stav zůstává 2:2
26:10 Pěnkavová (Bleci) pálí z půlky, míček však končí v rukavicích brankářky
25:00 Cihelková (Bleci) uklouzla ale díky bohu se jí nic nestalo
23:17 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
23:17 Výborná (Bleci) srovnává na 2:2
22:33 "CINK!" bylo slyšet od branky domácích a jsou rádi, že to nebyl gol
20:37 Rusňáková (Bleci) zpracovala skákavý míček a u toho sundala 2 protihráčky :D hra je zatím nahoru dolů a stav zůstává 1:2
20:01 Cihelková (Bleci) vyhrává úvodní bule
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:00 Liberec šel do útoku pro gol, ale Rusňáková (Bleci) jim překazila jejich plány
16:41 Škodová (Liberec) chtěla nahrát o mantinel, ale místo toho ten míček přehodila mimo hrací plochu. Hrát budou domácí
15:50 Že mají Bleci přesilovku? Hra je pěkně vyrovnaná
15:07 Vyloučen hráč #31 Anita Paličková družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
14:44 KOČOVÁ (Bleci) VYCHYTÁVÁ NEUVĚŘITELNOU STŘELU HOSTŮ
13:39 Domácí se snaží vyvinout nátlak na hosty, ale marně. Liberec je zatím jasným favoritem tohoto zápasu!
12:50 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová bez asistence (1:2)
12:50 Hosté jdou do vedení!
11:34 Domácí na své půlce rozeháli a dokonce i stříleli. Pelcová (Liberec) je ale proti a oslava se nekonná
10:29 Kočová (Bleci) je jako na střelnici, akorát je terčem pro střelbu ona. Vše až na jednu střelu vychytává
09:05 Vedle branky domácích skákal nebezpečně a nekontrolovatelně míček. "DŮRAZ, POJĎ HRÁT", řval trenér domácích
08:14 Maříková (Bleci) vedla míček směrem k brance, ale obrana se o vše postarala
06:30 Zápas je vyrovnaný, hraje se nahoru dolu
05:05 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Tereza Zvěřinová, asistoval #17 Petra Škodová (1:1)
05:05 Nestíhám nic psát o tom co se děje :D, je vyrovnáno 1:1 po golu Zvěřinové (Liberec)
03:43 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková, asistoval #99 Denisa Výborná (1:0)
03:18 Vyloučen hráč #84 Klára Pavlů družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
01:49 Domácí faulovali na své polovině, ale branka po standartce hostů ohrožena nebyla
01:11 Výborná (Bleci) přestřelila branku
00:49 Rusňáková (Bleci) se hrnula pro míček na středu, bohužel obrana Liberce byla rychlejší a žádná akce se nekonná
00:12 Bleci mají úvodní bule