59
  • 59 58:55
    Tatran

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 4:3
branky: 3. Nikola Pieczonková, 20. Pavlína Soukupová, 49. Kateřina Bünterová, 50. Johana Hacklová - 54. Karolína Bláhová, 57. Aneta Machulková, 58. Sofie Gocová; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 28 - Veronika Novotná 14; po třetinách: 2:0, 0:0, 2:3
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Přesně takové zápasy potřebujeme a chceme. Musíme sportovně přiznat, že florbalově jsme toho měli méně, ale! Ale dnes jsme měli týmový morál, super obětavost a zkrátka jsme jezdili jako jedna. Za to patří holkám velká, velká pochvala a jsem moc rád, že se dnes dívám na šťastný tým, který si šel 60 minut za jasným cílem. Jsme tento víkend v půlce a zítra se moc těšíme na holky z Olomouce. Ondřeji, startuj motorky a jedeme, máme pro vás připravený kolotoč:-) Děkuju dnes všem za pomoc a všem fanouškům, kteří hnali holky po celý zápas!
60:00 Komentář hostů Louda Václav (Trenér): Tyto zápasy jsou ozdobou ligy. Souboj dvou vyrovnaných týmů rozhodlo, že bohužel pro nás měla Bohemka po téměř 55 minut zakletou branku a navrch v ní výbornou golmanku. Dnes nám zakončování prostě nevyšlo. Následnou stíhací jízdu jsme pak již nestihli dotáhnout. Oceňuji, že jsme i přes nepříznivý vývoj zápasu zůstali hlavami nahoře a vytrvali v dobré hře až do konce.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:59 Odměna pro 100. diváka je zužitkována
59:59 A Klokanky svůj náskok už udrží a slaví urvané cenné vítězství!
59:30 Klokanky sevřené ve svém obranném pásmu, vrhají svá těla do střel
58:55 Timeout Tatran Střešovice
58:55 Hosté si berou time
58:40 Tatran v 6
58:20 Klokanky teď zubynehty brání a vypadá to, že Tatran hraje přesilovku
57:30 A taky úspěšně! Gocová pohlednou trefou snižuje na rozdí jednoho gólu!
57:16 GÓL Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Sofie Gocová, asistoval #37 Karolína Bláhová (4:3)
56:30 Tatran cítí šanci a zvyšuje svůj tlak
56:26 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #4 Michaela Stránská (4:2)
56:20 Opět celkem smolný gol do branky Bohemians a předpokládáme zvýšení intenzity utkání
55:30 A oba týmy teď bezhlavě útočí, což jistě každého diváka těší
54:48 opět pohledná akce Agi-Kachna, nyní však neúspěšně
53:44 Utkání nabírá grády a je slyšet i několik diváků povzbuzujících hráčky i rozhodčí
53:02 GÓL Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (4:1)
53:00 Neveliká střela smolně padá za záda golmanky Bohemians a Tatran snižuje na 1:4
52:30 Pokus Fuchsové neúspěšný
52:03 Vyloučen hráč #77 Alice Jirásková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
52:03 A zdá se, že bude zápletka v podobě vylučení hráčky Bohemians za sekání
51:30 A opět tu máme bekhendový pokus Niky P., je to dnes  oblíbený střelecký styl
49:13 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #21 Nikola Pieczonková (4:0)
49:13 A Johy přidává další nálož a je to už 4:0! Zdá se, že Tatranky mají problém na klokanky něco vymyslet
48:49 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #13 Agáta Procházková (3:0)
48:49 Parádní akce Agi - Kachna končí luxusním závěsem do tatranské sítě
47:55 Tutovka Tatranky nebyla využita, ale zato přichází na scénu zdravotník. Niky F obdržela nepříjemný úder do nosu
46:00 bekhendová střela Maru v plné rychlosti si skulinku do branky nenalezla
44:30 Lovíšková z dobré šance přestřeluje
44:01 Obrana Bohemians dnes funguje na jedničku....zatím....
42:50 Výběh Fuchsové jen do bloku
42:40 Sekec mazecMachulkové přes prsty Eldy v této mrazivé hale, snad to prsty rozdýchají
41:27 Sába byla tak překvapená, že se k ním míček před brankou Tatranu odrazil, že trefila jen golmanku
40:30 uvidíme co si dívky v červeném v šatně na klokanky připravily
40:01 Buly pro Bohemians
40:00 A počet diváků se nám stále zvyšuje, i když ne dramatick. Utkání právě sleduje 58 diváků. Odměna zřejmě propadne pořadateli
40:00 Střely ve 2. části: 4:10
39:55 i když teď v jedné takové byla Johy H., ale brankařka Tatranu chytá. A skóre se nám po druhé třetině nemění a Bohemians udržují dvougolový náskok
38:10 Bekhendová dělovka Ježdíkové a Elda vyráží!
37:00 pěkná nahrávka Fryčové před branku Tatranek, která zůstala nevyužitá
36:18 A Elda dál drtí Tatran a vychytává tutovku
35:20 Velká šance Tatranu, ale opět mimo bránu
33:00 A už se hraje zase v plném počtu a hra se trochu uklidnila
32:01 férové gesto Tatranky, kdy přiznává dotek míčku do autu. gratulujeme!
31:40 první minuta přesilovky zatím pro Tatran neúspěšná, střely jen do bloku
30:40 Ajajaj, je tu první vyloučení a to na straně Bohemians za špatné střídání
30:34 Vyloučen hráč #21 Nikola Pieczonková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání
30:33 dělovka starší Bláži šla naštěstí mimo zařízení
29:15 náznaky šancí na obou stranách, nicméně žádné vyložené šance k vidění nejsou
27:25 Elda zatím ukazuje mistrovskou formu a deptá Tatranky svou nepropustností
26:30 První formace Tatranu si pečlivě hlídá  první formaci Bohemians.
24:00 Hra je nyní cekem bez výrazných šancí na obu stranách. snad je to jen klid před zelenou bouří
20:10 Druhou třetinu začínají na balonku klokanky
20:00 A počet diváků se navýšil na číslo 55! Stý návštěvník má stále šanci!
20:00 Střely v 1. části: 6:9
20:00 a Tatranky mají o pauze o čem přemýšlet
19:41 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #55 Eliška Špačková (2:0)
19:41 čistý průstřel ráže 93, Pája přidává gól Bohemians!
19:00 Diváci jsou dnes potichu jak v divadle
16:00 krásná  ťukačka Bohemians za a před branou Tatranu bohužel golem neskončila. Podlaha nějak klouže
13:50 Střelu tatranky po zemi Elda bezpečně chytá
12:15 delší pasáž vzájemného oťukávání bez šancí
08:10 A opět zákrok Eldy v bráně proti mladší Blažence. Ta je dnes při střelecké chuti
07:00 Rozhodčí ve slušivých argentinských dresech nechávají hru plynout
05:50 Elda vychytává little Blazu
04:30 Vidíme rycchlý útočný florbal bez přerušování hry
02:52 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Nikola Pieczonková, asistoval #33 Sabina Siňorová (1:0)
02:52 Ale už je vše jinak! Niky P. zavěšuje do brány Tatranu!!!
02:40 První formace obou týmů si zattím navzájem nic nedovolují
01:30 Voda nezužitkovala nádhernou přihrávku Sáby před prázdnou bránu!
00:20 A už i domácí Elda připisuje první zákrok
00:10 První buly pro Tatran, nicméně první ohrozily branku Tatranu hráčky Bohemians
00:00 Hráčky Bohemians spustily vítězný chorál. Snad jim pomůže.
00:00 V zasněžené Exe aréně se sešlo zatím celých 35 diváků. Na 100. diváka čeká odměna.
00:00 Vítáme Vás u derby mezi domácím týmem Bohemians a hostujícím týmem Tatranu.