6:3
    Aneta MACHULKOVÁ
    ()

Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:3
branky: 5. Kateřina Fialová, 7. Kateřina Fialová, 23. Kateřina Fialová, 38. Šárka Ježdíková, 45. Kamila Prokůpková, 59. Aneta Machulková - 23. Alžběta Jandačková, 25. Adéla Částečková, 33. Nela Kubalčíková; rozhodčí: Jan Hanzal - Marek Střída; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Veronika Novotná 24 - Eliška Gereková 12; po třetinách: 2:0, 2:3, 2:0
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Stejně jako včera se nám opravdu povedla první třetina. V té druhé se nám do hry ale dostaly nepřesnosti hlavně v prvním doteku a přibylo mnoho ztrát v transportním pásmu, což soupeř trestal. Nás vrátil do hry gól ze standartky a opravdu zlepšená hra v poslední části, kdy si holky šly za vítězstvím opět skvělým týmovým výkonem. Další 6ti bodový víkend a proti soupeřům z Ostravy opravdu těší. Na druhou stranu práce nekončí, ba právě naopak. Věřím, že tento víkend týmu prospěje a nakopne k dalšímu progresu.  nDěkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.  nVelké poděkování patří i našim skvělým fanouškům, kteří týmu dnes opět pomohli jak jen mohli.
60:00 Komentář hostů Miklas Ondřej (Vedoucí): Porážky se vždycky hodnotí blbě a když jsou dvě za víkend, tak ještě hůře. Po první třetině byl malý zázrak, že jsme výsledkově byli stále v zápase. Ta druhá byla z naší strany nejpovedenější a v té třetí jsme se pokusili výsledek dotáhnout, což se nepovedlo. Celkově byli domácí dnes v zápase více nohama i nastavením hlavou. Z tohohle pohledu vyhrál Tatran zaslouženě a my máme o čem přemýšlet. Díky soupeři za fér utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:59 Nesnídalová zkouší střelu na přední tyč - Gereková chytá.
59:34 Částečková první střelou trefuje blok Ježdíkové, ta druhá už doletěla na branku, ovšem Novotná si branku pohlídala.
59:20 Vítkovice teď tlačí domácí na vlatní polovině.
59:01 Kalábová to zkouší z těžkého úhlu.
58:15 Vítkovice opět v 6.
58:06 GÓL Tatran Střešovice! 6:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková bez asistence (6:3)
58:05 Machulková získává míček a přes bránící hráčku se z otočky trefuje do prázdné branky.
57:35 Standardka Vítkovic v rohu sice nekončí střelou, ale děvčata z Ostravy si míček točí kolem bránící pětice.
56:59 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
56:59 Vítkovice jsou do šesti.
56:25 Ježdíková a její další rána na Gerekovou. Míček se odráží a toho se ještě snaží využít Bláhová.
55:35 Prokůpková přihrává do prázdné brány - Dudová zastavuje.
55:14 Rychlý protiútok Vítkovic zastavuje Prokůpková.
54:30 Machulková střílí - spojnice! Jaká škoda..
54:13 Chyba v rozehrávce a Jandačková sama na Novotnou.
53:04 Kalábová natahuje od mantinelu a pálí - trefuje Novotné paži a víček se odráží do rohu.
50:40 Ježdiková v obrovské šanci sama na Gerekovou. Gereková si situaci pohlídala a chytá.
50:23 Částečková zkouší sřelu ze středu. Novotná měla sice ztížený výhled přes hráčky, ale i tak čape.
49:47 Kruszelláková se prokličkovává na útočkou polovinu, bohužel ta střela úplně nevyšla.
49:10 Vítkovice teď kontrolují hru a domácí vyčkávají n avlatní půlce.
48:15 Soloakce Částečkové.
47:07 Super akce i ze strany Vítkovic, přihrávka na Slušnou ve velkém brankovišti, o kterou se už domácí postaraly.
45:32 Domácím poslední gól vliv energii do žil a zavírají Vítkovice na vlastní půlce. Stránská přidává střelu z půlky, ta ovšem končí za mantinelem.
44:38 GÓL Tatran Střešovice! 5:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Kamila Prokůpková, asistoval #52 Šárka Marvalová (5:3)
44:27 Krásná akce domácích. Budínová se vytahuje po mantinelu, přihrává na Marvalovou na zadním mantinelu a ta přesně přihrává na Prokůpkovou, která se z velkého brankoviště prosazuje.
43:11 Bláhová na Ježdíkovou na středu - ta z první posílá bombu na Gerekovou.
42:38 Kalábová ve výběhu na střed a střílí.
41:22 Beránková střílí - trefuje pouze blok Kubalčíkové.
40:01 Buly pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:40 Domácí v brejku a Machulková v obrovské šanci.
39:35 Tyčka Kalábové!
39:08 Kalábová Nat vybojovává míček na mantinelu a jde do stely - míjí.
37:27 GÓL Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková, asistoval #16 Monika Bláhová (4:3)
37:26 Domácím se konečně po vypresovaném míčku podařilo zakončit a hned je z toho gól v podání Ježdíkové.
35:52 Kalábová překazila protiútok a přidává bombu navrch.
35:04 Nesnídalová od půlky trefuej spojnici.
34:35 Svolinská to zkouší z dálky.
32:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #69 Bára Slušná (3:3)
32:15 Kubalčíková si tatranky namazala na chleba a celou akci zakončuje gólem.
31:30 Fialová blokuje.
30:33 Domácí v brejku. Peťovská si pokrývá míček a přihrává na Fialovou, která málem poslala do branky čtvrtý gól.
29:10 Machulková z otočky.
28:30 Machulková s Bláhovou teď pressují hodně vysoko a vyplácí se! Bláhová získává míček pro Tatran.
26:47 Dobíhající Kalábová trefuje míček na hraně malého brankoviště. Branku ale netrefuje.
24:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková bez asistence (3:2)
24:25 Standardka Vítkovic. Částečková na nic nečeká a trefuje se Novotné mezi nohy.
22:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Alžběta Jandačková, asistoval #96 Nela Kubalčíková (3:1)
22:37 Vítkovické hráčky dlouho nečekaly na odpověď a ze středu se prosazuje Jandačková k pravé tyči.
22:24 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová bez asistence (3:0)
22:23 Fialová zastavuje přihrávku a trestá!
20:38 Kubalčíková ze středu míří Novotné pod ruku.
20:01 Buly pro domácí, kterou ihned po tlakem.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:10 Kalábová zastavuje přihrávku a jde do brejku, bohužel cestou jí míček sjíždí z čepele.
18:05 Gólobraní během přesilových her v podání obou týmu. Ovšem teď jsou na koni tatranky.
17:24 Ježdíková z první bombí Gerekovou do masky.
16:18 Ve hře 4 na 4 dominují Vítkovice a kontrolují hru. Domácí trpělivě vyčkávají.
15:48 Vyloučen hráč #96 Nela Kubalčíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
15:34 Beránková vyváží míček do brejku, ale cestou je faulována.
14:49 Vítkovice mají teď druhou šanci změnit skóre během přesilovku.
14:42 Vyloučen hráč #52 Šárka Marvalová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
13:35 Částečková z půlky posílá nebezpečnou střelu na Novotnou.
12:28 Vyloučen hráč #13 Šárka Ježdíková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
11:59 Stránská dlouho přihrávkou z obrany našla Ježdíkovou, která i přes obránkyni na zádech střílí.
10:40 Kubalčíková jde středem do protiútoku, Beránková ji zastavuje.
08:40 Hradilová vybíhá po mantinelu na útočnou polovinu. Bohužel je tam sama a moc neví, co dál. I tak posílá míček na branku.
06:03 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
06:02 Fialová zastavuje přihrávku na mantinelu a jde ihned střely a máme tu další gól!
04:38 Vítkovické obránkyně na míčku. Bláhová přerušuje přihrávku a Machulková střílí - vedle.
04:21 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová, asistoval #44 Kateřina Peťovská (1:0)
04:21 Zmatek před brankou Vítkovic. Fialová využívá situace a z otočky se prosazuje pod břevno.
03:15 Machulková zťukává míček na Ježdíkovou, která netrefuje odkrytou branku.
02:37 Standardka domácíh v rohu nekončí střelou. Domácí sice na míčku, ovšem hosté je k ničemu vážnějšímu nepouštějí.
01:27 Beránková přesnou přihrávkou našla Nádeníkovou a ta ze středu pálí. Bohužel banku těsně netrefuje.
00:35 Vítkovice sice pronikají do útoku, ale díky drobným nepřesnostem se jim nedaří zakončit.
00:01 Ve Stodole zazněl úvodní hvizd a buly získávají hosté.