59
  • 59 58:34
    Sparta

K1 Florbal Židenice GU19 - ACEMA Sparta Praha UNYP 6:5
branky: 8. Adéla Žampachová, 9. Viktorie Hrazdírová, 26. Veronika Straková, 28. Bára Zemánková, 32. Barbora Levová, 56. Karolína Tučková - 10. Kateřina Hrdličková, 17. Žaneta Davidová, 22. Nicol Jakešová, 41. Karolína Stošková, 55. Karolína Stošková; rozhodčí: Adam Bezchleba - Matyáš Reif; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Nela Hájková 12 - Nicol Hoferová 20; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Filipová Eva (Trenér): Katastrofickou první třetinu vystřídala pěkně odmakaná druhá, kdy jsme se odehrály stylem osobky. Promítlo se to do několika zisků míčků, z čehož jsme těžily po celou třetinu. Posledních velmi nervózních dvacet minut jsme naštěstí přečkaly a odnášíme si velmi vydřené tři body. Děkujeme za ferovy zapas.
60:00 Komentář hostů Ježil Dan (Trenér): Dnes jsme s Židenicemi odehráli vyrovnaný zápas, který se při troše štěstí mohl naklonit na naši stranu. Za výkon se však v žádném případě nestydíme. Věříme, že si z utkání odneseme spoustu pozitiv a zkušeností, které budeme uplatňovat v dalších zápasech.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
58:44 Hosté hrají powerplay
58:34 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
55:20 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 6:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #17 Karolína Tučková, asistoval #21 Adéla Žampachová (6:5)
55:20 Hráčky Židenic rychle odpověděly a navyšují na 6:5
54:58 Úniku využily hráčky Sparty a srovnávají skóre
54:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková bez asistence (5:5)
44:20 I přes to že jsou domácí v oslabení, tak se drží na míčku
43:19 Vyloučen hráč #44 Kateřina Jančová družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:30 Domácí přehráli press hostů a vytvořili si velkou šanci ta však gólem nekončí
41:30 Židenice útočí ovšem všechny střely zblokovaly hračky Sparty
40:44 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková, asistoval #28 Eliška Pavlíčková (5:4)
31:30 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 5:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #6 Barbora Levová, asistoval #9 Michaela Daníčková (5:3)
30:05 Hráčky domácích vyvíjí velký tlak střelami z poloviny
29:03 Akce domácích skončila přestřelením brány
27:46 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 4:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #24 Bára Zemánková bez asistence (4:3)
27:45 Vyraženou střelu doráží hráčka Židenic, upravuje tak skóre na 4:3
26:44 Hráčka Sparty se dostala do akce 1 na 0, branku ale netrefila
25:43 Vyloučen hráč #18 Ema Najmonová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
25:34 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 3:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #66 Veronika Straková bez asistence (3:3)
25:33 Obrovská chyba sparty končí gólem domácích
24:20 Domací se tlačí do střel, většina z nich ale končí za mantinelem
22:50 Židenice tlačí na Spartu, střely však zastavila brankářka hostů
21:07 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #87 Nicol Jakešová, asistoval #4 Andrea Bolenová (2:3)
21:00 Sparta zatlačila Židenice za branky, domací poté pokazily rozehru
20:01 Úvodní buly opět pro Spartu
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:10 Sparta pokazila rozehrávku, šanci však Židenice nevyužily
17:15 Střelu domácích zblokovala hráčka Sparty
16:47 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #32 Karolína Stošková (2:2)
15:30 Židenice si vytvořily šanci, střela však skončila za mantinelem
13:30 Hráčka Sparty se uvolnila před bránou, míček ale promáchla
12:00 Hra se přelíná ze strany na stranu, ale ani jednomu týmu se nedaří vystřelit
10:54 Útok Sparty zastavila brankářka domácích
09:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #52 Kateřina Hrdličková, asistoval #87 Nicol Jakešová (2:1)
08:59 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #44 Kateřina Jančová (2:0)
08:40 Židenice vyvíjí tlak na Spartu
07:10 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #21 Adéla Žampachová bez asistence (1:0)
05:40 Střelu domacích vychytala Hoferová
04:00 Sparta po dlouhé době získala miček pod kontrolu
02:35 Akce 1 na 0 z obou stran, ovšem ani jedna nekončí gólem
01:05 Židenice se drží na polovině hostů
00:01 Úvodní buly pro spartu