• 56 55:34
    6:2
    (Bláhová)

Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:2
branky: 4. Lucie Vernerová, 4. Aneta Machulková, 11. Karolína Bláhová, 19. Barbora Beránková, 35. Aneta Machulková, 56. Aneta Machulková - 40. Adéla Červenková, 48. Anna Kytlicová; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Kristýna Bartošová 16 - Magdaléna Hrišková -1, Karolína Žižková 8; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Dnes musíme holky pochválit za týmový výkon a skvělou atmosféru, která se od srazu přes poradu a rozcvičku přenesla i do samotného zápasu a vyústila v perfektní vstup do utkání, díky kterému jsme si zápas hodně ulehčili. Děkujeme soupeři za utkání a velké díky patří pořadatelům a našim fanouškům.
60:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Vážíme si, jakou proti nám Tatran vyslal sestavu, věděli jsme, že to bude těžké. Ale i tak jsme první třetinu provařili hlavně sami v hlavě, na nepozornosti a špatném risk-managementu, ke kterým nás soupeř nenutil. Nebyli jsme ani dobří na nohách a Tatran efektivně trestal. Od druhé třetiny jsme se zvedli a hráli vyrovnanou partii, i s tím, že soupeř trochu zvolnil. K vyrovnání nám ale kus chyběl. I tak jsme rádi, že jsme se dokázali nahodit a až do konce se pokoušet o gameplan, který jsme měli daný.
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
59:34 hosté se nedokáží dostat do zakončení, domácí brání skvěle
58:04 Ostrava v šesti
55:56 zajímavá kombinace první lajny Tatranu, bohužel gólem neskončila
55:34 GÓL Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #16 Monika Bláhová (6:2)
47:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #88 Zoe Šarlota Srničková (5:2)
47:37 Feiková udržela útočné pásmo a Ostrava snižuje
47:00 tvrdý zákrok Lyskové na Fuchsovou
45:12 domácí hrají v plném počtu
44:01 Tatran zkušeně drží balonek na polovině soupeře
43:12 Vyloučen hráč #35 Kateřina Horáková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
43:11 uvidíme druhou přesilovku hostí
41:34 Bláhová vyrazila dopředu ale tam o míček přišla a hrát tak mohou hosté
40:56 Tatranu rozehrávka nevyšla a hosté získali balonek
40:01 buly vyhrává Ostrava
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:57 domácí dohrávají třetinu na balonku
39:12 o první branku Ostravy se postarala červenková a upravuje tak skóre před koncem druhé třetiny na 5:1
39:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #7 Rozálie Janošová (5:1)
37:54 Ježdíková zastavila útok hostí, bohužel si ale pomohla faulem, rozehrávat bude Ostrava
34:14 Střelu Ježdíkové tečovala Machulková a tatran tak odskakuje do vedení 5:0
34:13 GÓL Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #13 Šárka Ježdíková (5:0)
32:44 Nebezpečný průnik Janošové po mantinelu, musela zastavit až Bartošová
31:12 zatím vidíme spíše taktickou bitvu ve které se hraje na balonku, ale moc nestřílí
20:01 Buly pro domácí
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #19 Karolína Žižková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
20:00 Střely v 1. části: 8:3
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny
18:55 Beránková zvyšuje na 4:0
18:54 GÓL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Barbora Beránková, asistoval #21 Daniela Křížová (4:0)
16:16 Ježdíková předvedla skvělý návrat do obrany a získala pro svůj tým balonek
15:12 Prokůpková teď přímo zahodila hráčku hostí za mantinel
12:14 Další střelecký pokus domácích, tentokrát bez většího úspěchu
11:12 Hra je nahoru dolu, ale na rozdíl od Tatranu z toho Ostrava nic nevytěžila
10:59 Máme tu další gól Tatranu, který vstřelila Bláhová
10:58 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (3:0)
09:23 Domácí drží balonek a trpělivě si připravují střeleckou příležitost
06:35 Tatran zvládl první oslabení bez větších problémů
05:34 Domácí nepouštějí Ostravu k balonku
04:35 Vyloučen hráč #21 Daniela Křížová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
03:57 Dva slepené góly Tatranu dostávají domácí na koně
03:56 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #4 Michaela Stránská (2:0)
03:21 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová bez asistence (1:0)
01:13 Vernerová vybojovala balonek na polovině hostí
00:01 První buly vyhrávají hosté
00:00 Vítáme Vás u 11. kola první ligy juniorek, dnes mezi Tatranem a Ostravou