• 58 57:23
    2
    Denisa BUBENÍKOVÁ

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - IBK Hradec Králové 11:1
branky: 5. Michaela Moravcová, 7. Klára Jiříková, 11. Klára Jiříková, 18. Klára Jiříková, 29. Nikola Skoková, 31. Eva Křtěnová, 34. Klára Jiříková, 44. Klára Jiříková, 46. Klára Jiříková, 47. Veronika Fialková, 56. Eva Křtěnová - 45. Valérie Veverková; rozhodčí: Kryštof Jech - Filip Češner; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Eliška Držíková 19 - Tereza Fejglová 8, Petra Sčučková 20; po třetinách: 4:0, 3:0, 4:1
60:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): Musím říct, že Hradec dnes hrál velmi dobře, v obraně byly holky  důrazné a postupem času utkání jsme si museli najít cesty k prosazení se. To se nám povedlo 11x, za což jsem sice moc rád, ale dnes jsme troskotali na založení hry, které od nás bylo velmi nepřesné, proto jsme v útoku nebyli ještě více času a nemohli si minimálně další šance vytvořit.
60:00 Komentář hostů Vaňkát Oldřich (Trenér): Zápas ve vysokém tempu, který prověřil naše schopnosti a to, že můžeme hrát i s týmy v horní části tabulky. V obranné části se nám dařilo dodržovat pokyny, které jsme si řekli v šatně a zlepšili jsme založení útoku. Byť výsledek vyznívá jednoznačně ve prospěch soupeře, tak máme na čem stavět. Tým je hodně mladý a sbírá zkušenosti a zápasy jak je tento potřebuj, aby posunul své schopnosti zase o další stupýnek výš. Díky soupeři za další důležité lekce a těšíme se příští měření sil v Hradci. Přeji fajn víkend.
60:00 Střely ve 3. části: 14:5
59:48 Hradec v posledních vteřinách uklidnil hru.
59:23 Bubeníkové trest je u konce, domácí opět v plném počtu.
57:23 Vyloučen hráč #77 Denisa Bubeníková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #47 Veronika Fialková (11:1)
55:02 Bubeníková střelou z první míjí vysoko nad.
52:40 Vernerová vypressovala míček od Štefkové, ta ale míček získala ihned zpět.
48:52 Heralová z výběhu zkouší trefit branku Sčučkové, střela byla příliš nepřesná.
48:20 I přes vysoký brankový rozdíl se Hradec stále nevzdává a blokuje velkou část Chodovských střel.
46:10 Dva rychlé góly domácích, tentokrát se svoji střelou prosadila Fialková.
46:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Veronika Fialková, asistoval #98 Eva Křtěnová (10:1)
45:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #98 Eva Křtěnová (9:1)
45:48 Veverková znovu zkusila svoji střelou ohrozit branku Chodova. Brankářka tentokrát připravena.
44:11 GÓL IBK Hradec Králové! 8:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #10 Valérie Veverková, asistoval #87 Pavlína Divišová (8:1)
44:11 Veverková tvrdou střelou trefuje míček přímo za záda Držíkové.
43:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #58 Nikola Skoková (8:0)
43:10 Jiříková opět skóruje! Po skvělé nahrávce od Skokové přidává další branku.
42:50 Špringerová fauluje Heroldovou.
42:02 Útok Chodova překombinovat akci, ta skončila v rohu.
40:12 Hned na úvod třetí třetiny ošklivý zásah do prstu Držíkové. Kafková bude rozehrávat z brankoviště.
40:01 Buly vahrává hráčka Hradce.
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:02 Hradec blokuje každou střelu, kterou Chodov vyšle.
37:17 Tobišková fauluje v rohu. Chodov rozehrává na staně hostí.
36:34 Většinu času je Chodov na míčku, Hradec ovšem vytrestá každou chybu rychlým pokusem o přečíslení.
35:21 Vejvodová nepřesně nahrává na Štofaňakovou.
35:00 Střídání brankáře. Nový brankář #27 Petra Sčučková družstva IBK Hradec Králové
34:28 Sčučková eliminuje jasnou šanci domácích.
33:55 Dubcová proběhla celé hřiště, ale její zakončení letělo pouze nad branku.
33:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
33:28 Chodov skvělou kombinací přehrává oslabení Hradce a přidává další branku.
32:22 Vyloučen hráč #21 Veronika Špringerová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za opakované přestupky
32:15 Špringerová fauluje Skokovou a míří na trestnou lavici.
30:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #64 Michaela Moravcová (6:0)
28:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #83 Klára Jiříková (5:0)
27:27 Štefková výborně poslala nahrávku na Dolejšovou, bohužel jí míček sjel z čepele.
26:31 Hráčky Hradce po ztrátě Chodova zkouší vymyslet kombinaci, kterou by překonaly Držíkovou, ta je ale znovu připravená.
23:47 Mladá obranná dvojice Chodova Štěfková + Kafková spolu výborně kombinují.
21:59 Dlouhá nahrávka na Skokovou přes obranu Hradce bohužel neprošla.
21:19 Kafková rychlým sprintem zastavila break Hradce.
20:01 Chodov opět zahajuje třetinu ziskem po buly.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:59 Dubcová rozehrává na středu, ale trefuje pouze hráčku Chodova. Chodov v poslední vteřině na rozehrávce.
18:48 Chodov se dostává do tempa a zkouší přidat další branku.
17:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
17:11 Úžasná kombinace celé lajny Choodva, kterou zakončila Jiříková svým hattrickem!
15:48 Ciblová zkouší vypressovat míček na polovině hostí, ale fauluje.
14:10 Držíková neskutečně podržela svůj tým po úniku hostující hráčky.
13:50 Skoková doráží před bránou, Fejglová dorážku chytá.
12:39 Hradec se pod tlakem Chodova snaží kombinovat, ale nedaří se jim zakončit
11:43 Vejvodová zkusila vystřelit, ale střela nebyla dostatečně přesná, aby zapadla za záda Držíkové.
10:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #64 Michaela Moravcová (3:0)
10:20 Moravcová si obehrála dvě hráčky Hradce a po přesné nahrávce na Jiříkovou společně přidávají další branku.
08:21 Špringerová fauluje Heralovou, Chodov má rozehrávku.
06:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
06:33 Hradec se nenechává zastrašit útočným Chodovem a znovu testují pozornost Držíkové, střela ale nevyšla. Na druhé straně Jiříkové střela sedla a navšuje skóre.
05:27 Rozhodčí pískl faul Zeiplové na 2 minuty, ale po poradě s kapitánkami se tento trest ruší.
04:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #98 Eva Křtěnová (1:0)
04:23 Moravcová dorrážkou otevírá skóre zápasu.
03:32 Obrovská šance Bubeníkové bohužel letí mimo branku.
02:37 Hrasec se drží na míčku a nepouští Chodov do velkých šancí.
01:15 Hosté rychle odpovídají na nepovedenou rozehrávku Chodova a prověřují Držíkovou.
01:10 Chodov v šanci, ale Křtěnová zfaulována. Chodov rozehrává před bránou hostí.
00:01 Po úvodní buly se ujímají míčku domácí.