(Nesnídalová)
  • 60 59:12
    2:15

ACEMA Sparta Praha UNYP - Tatran Střešovice 2:15
branky: 30. Nicol Jakešová, 54. Karolína Stošková - 1. Nikola Pieczonková, 6. Nikola Pieczonková, 7. Kristýna Máchová, 8. Nikola Pieczonková, 9. Kateřina Fialová, 20. Nikola Pieczonková, 20. Lucie Nádeníková, 34. Natálie Nesnídalová, 47. Monika Bláhová, 52. Monika Bláhová, 56. Justýna Koníčková, 56. Kateřina Peťovská, 57. Nikola Pieczonková, 60. Michaela Stránská, 60. Monika Bláhová; rozhodčí: Lukáš Rašovský - Jakub Dragoun; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Nicol Hoferová 39 - Kristýna Bartošová 17; po třetinách: 0:7, 1:1, 1:7
60:00 Komentář domácích Ježil Dan (Trenér): Do zápasu jsme dnes nastoupili ve velmi okleštěné sestvě, což pro holky bylo velmi psychicky i fyzicky náročné. Všechny hráčky celý zápas odmakaly a i přes vysokou porážku se nemají za co stydět.
60:00 Komentář hostů Michálek Marek (Trenér): Zápas jsme kontrolovali a dovedli ho k vysoké výhře. Soupeř zlobil z brejků. kterých by mohlo být méně. Jsme spokojeni i rozvojovými cíli. V desáté minutě jsme každou lajnu doplnili o 6hráčku a ty se pak musely domlouvat v jakém složení a na jakých postech půjdou na hřiště. Děkujeme soupeři za utkání a pokračujeme v dnešním společném programu na večeři a na Tatran na společný program.
60:00 Střely ve 3. části: 5:20
59:12 GÓL Tatran Střešovice! 2:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #16 Monika Bláhová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (2:15)
59:12 Patnáctý gól hostí střílí Monika Bláhová.
59:01 GÓL Tatran Střešovice! 2:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Michaela Stránská, asistoval #58 Natálie Nesnídalová (2:14)
59:01 Stránská z půlky střílí gól.
58:38 Stošková bojuje jako lev,o míček ale přichází.
57:35 Krejčí končí za mantinelem.
56:47 GÓL Tatran Střešovice! 2:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #11 Stella Matyášová (2:13)
56:47 Pieczonkové dneska chutná,právě si připsala svůj 8 bod za tento zápas.
56:12 Pecinová zachránila gól hostí.
55:41 GÓL Tatran Střešovice! 2:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #44 Kateřina Peťovská, asistoval #89 Anna Marečková (2:12)
55:38 Davidová odevzdala míček hostům,kteří z toho střílí gól.
55:14 GÓL Tatran Střešovice! 2:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #91 Justýna Koníčková bez asistence (2:11)
54:43 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
54:30 Stošková nám zametla podlahu.
53:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková, asistoval #5 Žaneta Davidová (2:10)
53:13 Stošková zametla míček k levé dolní tyčce.
51:36 Přesilovka Tatranu využita.
51:29 GÓL Tatran Střešovice! 1:10
50:36 Vyloučen hráč #4 Andrea Bolenová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
47:45 Vyloučen hráč #44 Kateřina Peťovská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
47:45 Domácí hrají přesilovku.
46:44 GÓL Tatran Střešovice! 1:9
46:44 Bláhová střílí gól do prázdné.
46:05 Tatran dorážel na 4x,bez výsledku.
44:38 Krejčí si teď prošla středem jako nůž máslem,k výsledné střele se ale nedostala.
43:50 Benešová nastřeluje tyč.
42:35 Stošková se snažila obtočit kolem brány,golmanka byla rychlejší.
41:55 Budinová nastřeluje pouze svoji spoluhráčku.
41:20 Tatran přesilovku nevyužil.
40:00 Střely ve 2. části: 6:16
39:18 Vyloučen hráč #5 Žaneta Davidová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
33:40 GÓL Tatran Střešovice! 1:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #58 Natálie Nesnídalová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (1:8)
32:12 Tatran gestem fair-play přenechává rozehrávku domácím.
31:37 Davidová zabránila tutovce hostů.
29:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #87 Nicol Jakešová bez asistence (1:7)
29:49 Jakešová kouzlila,až vykouzlila první gól domácích,jen tak dál!!
26:55 Domácí pouze do rukou Bartošové.
25:08 Rozehrávka domácích,uvidíme co vymyslí.
24:12 Hoferová s přehledem chytá.
23:44 Krejčí teď po velké bitvě přišla o balónek.
22:45 Pecinová do golmanky.
20:00 Střely v 1. části: 8:18
19:29 GÓL Tatran Střešovice! 0:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #79 Lucie Nádeníková, asistoval #54 Barbora Beránková (0:7)
19:13 GÓL Tatran Střešovice! 0:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #4 Michaela Stránská (0:6)
16:30 Nesnídalová nastřeluje tyč.
14:35 Jakešová teď přímo vystrnadila hráčku hostí na její polovinu.
12:06 Hoferová chytá obrovskou šanci Tatranu.
11:30 Pecinová v další šanci,bohužel do rukou golmanky.
10:45 Fialová sama před bránou netrefuje.
10:16 Pecinová běhá po hřišti jak motorová myš,jen tak dál Evi!
08:40 GÓL Tatran Střešovice! 0:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová, asistoval #79 Lucie Nádeníková (0:5)
08:40 Nádeníková servírovala balonek Fialové,která už jen uklízela do branky.
07:59 GÓL Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #81 Aneta Machulková (0:4)
06:25 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Kristýna Máchová bez asistence (0:3)
06:25 Máchová krásnou střelou zvyšuje na 3:0.
06:15 Míček se teď nebezpečně kutálel na čáře,Hoferová naštěstí zareagovala a odklidila ho do bezpečí.
05:18 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #16 Monika Bláhová (0:2)
05:02 Krejčí se po krásné individuální akci ke střele nedostala.
04:10 Kapitánka hostí netrefuje zařízení.
03:02 Na druhé straně krásná šance domácích,bohužel bez výsledku.
02:32 Peťovská teď netrefila tutovku před brankou domácích.
01:27 Máme tu standartku domácích.
00:54 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková bez asistence (0:1)
00:54 První branku zápasu střílí hráčka hostí s číslem 98.
00:01 Uvodní buly zápasu vyhrávají hosté.
00:00 Vítáme vás u 9. kola první ligy juniorek,dnes mezi Tatranem a Spartou.