7:6
    Lucie ČERMÁKOVÁ
    (Soukupová)

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:6p
branky: 2. Sabina Siňorová, 10. Lucie Vodičková, 19. Marie Čápová, 53. Kateřina Bünterová, 54. Nicol Fryčová, 59. Pavlína Soukupová, 61. Lucie Čermáková - 8. Aneta Feiková, 48. Adéla Červenková, 50. Eliška Kostková, 59. Anna Kytlicová, 60. Eliška Kostková, 60. Anna Kytlicová; rozhodčí: Matyáš Vašňovský - Jaromír Péc; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 17 - Karolína Žižková 21; po třetinách: 3:1, 0:0, 3:5, 1:0
65:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Super zápas, plný soubojů, emocí a pro nás se "šťastným" koncem. Ten kdo nebyl na hale, o hodně přišel. Děkuju moc všem, kteří nám pomohli s víkendovým pořádáním. Vážíme si toho, bez vás by to nešlo.Tak za 14 dnů se těšíme na další super zápasy na severu. Florbálku zdar!
65:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Věděli jsme, že to dnes budeme mít výrazně těžší než včera Vítkovice, čekala nás část týmu, která včera trápila i naše ženy. I tak byla v první půlce zápasu problém spíš naše hlava a reakce, než tempo a kvalita. Od půlky zápasu jsme se postupně zvedali a dokázali vyrovnat. Co se dělo v závěru už byla hodně divočina a jsem rád, že jsem s holkama mohl něco takového v powerplay zažít. S ohledem na průběh bod zlatý, doma ale chceme tři.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
60:22 GÓL FbŠ Bohemians! 7:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Lucie Čermáková, asistoval #93 Pavlína Soukupová (7:6)
60:22 A netrvá to dlouho a Čermi střílí vítěznou branku
60:01 Zápas pokračuje pětiminutovým prodloužením, fanoušci obou týmů jsou ve varu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #17 Valérie Žižková (6:6)
59:59 Ostrava v poslední vteřině vyrovnává na 6:6
59:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Eliška Kostková, asistoval #33 Adéla Červenková (6:5)
59:42 Ostrava jestě snižuje na rozdíl jedné branky
59:17 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #76 Anna Včelná.
59:16 V posledníí minutě ještě drama v podobně nájezdu, Elda chytá
58:56 GÓL FbŠ Bohemians! 6:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #43 Lucie Vodičková (6:4)
58:56 Přesilovka domácích a máme tu další gól.
58:43 Vyloučen hráč #90 Aneta Feiková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
58:42 To bude ještě drama.
58:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #33 Adéla Červenková (5:4)
58:36 Hosté v šesti a snižují na 4:5
58:00 Domácí se ubránili a máme tu poslední dvě minuty zápasu
55:25 Vyloučen hráč #25 Anna Stará družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
55:25 Bohemka vyloučena a hosté jdou do šesti.
54:05 Elda teď podržela domácí tým.
53:24 A máme tu hned další gól, domácí odskakují opět o dva góly.
53:01 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Nicol Fryčová, asistoval #8 Johana Hacklová (5:3)
52:52 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
52:52 GÓL FbŠ Bohemians! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová bez asistence (4:3)
52:52 Ostrava si bere time.
52:52 No sláva, tak jsme se dočkali, Kachna dává góóól.
51:07 Fanoušci obou týmů teď vehementně povzbuzují
49:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Eliška Kostková, asistoval #38 Zuzana Glacová (3:3)
49:01 Ostrava zvyšuje tlak a je vyrovnáno
48:25 Voda trefuje strop.
47:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #99 Nela Golombová (3:2)
47:58 Nedůrazná obrana a Ostrava dává gól.
45:49 Dvě velké šance domácích, při Ostravě stálo štěstí.
41:37 Třetí třetina začala ve vysokém tempu
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:59 Druhá třetina nepřinesla žádný gól, uvidíme, co přinese poslední třetina.
39:02 Poslední minuta druhé třetiny
39:01 Teď šance Bohemka, také nic
38:43 Ostrava ve velké šanci, naštěstí to nedopadlo.
33:13 Několik šancí pro domácí, ale zatím z toho gól nepadl
26:48 Hra je vyrovnaná, žádné velké šance ani na jedné straně
20:14 Poslední třetina začala šancí domácích
20:14 Začala nám drujá třetina, na míčku jsou převážně domácí.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:59 Konec první třetiny, Bohemka odchází do kabiny s dvoubrankovým vedením.
18:47 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #66 Bára Kováříková (3:1)
09:18 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #16 Nicol Fryčová (2:1)
09:16 Domácí přesilovku využívají.
08:30 A máme tu druhé vyloučení, tentokrát na straně hostí
08:24 Vyloučen hráč #99 Nela Golombová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
07:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #12 Anna Kytlicová (1:1)
07:29 A je vyrovnáno.
05:49 Šance na obou stranách, brankařky zatím pozorné.
03:33 Velká šance domácích, ale brankařka vyráží
01:39 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #43 Lucie Vodičková (1:0)
01:37 Bohemka dává gól v oslabení, super holky.
01:20 Začala nám druhá třetina,  na míčku jsou převážně domácí
01:20 Začala nám druhá třetina, na míčku zatím hlavně domácí.
00:14 Vyloučen hráč #89 Kateřina Bünterová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
00:14 Máme tu první vyloučení
00:01 Zápas nám začal.