• 48 47:28
    14:1
    (Fialková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 14:1
branky: 4. Karolína Lískovcová, 6. Nikola Štekerová, 8. Iveta Veličková, 12. Zuzana Štefková, 13. Tereza Brožková, 26. Lucie Švajcrová, 26. Klára Jiříková, 29. Tereza Brožková, 32. Klára Jiříková, 41. Nikola Vostřáková, 41. Nikola Štekerová, 43. Iveta Veličková, 43. Nikola Štekerová, 48. Iveta Veličková - 40. Karolína Stošková; rozhodčí: René Gabesam - Jakub Kubašovský; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Terezie Tomanová 20 - Nicol Hoferová 47; po třetinách: 5:0, 4:1, 5:0
60:00 Komentář hostů Ježil Dan (Trenér): V dnešním zápase jsme pravděpodobně předvedli naše aktuální maximum. Hráli jsme většinu času bez míčku a na svoje šance jsme si museli počkat, i tak jich nakonec na naší straně byla celá řada, bohužel nás ale zradila nepřesná koncovka. Chodov byl v zápase jasně lepší a zaslouženě zvítězil, my se však koukáme především na sebe a pracujeme na tom, abychom se neustále posouvali.
60:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): Dnes se nám objektivně moc nedařilo, nemůžeme odcházet s tím, že jsme odehráli uspokojující utkání, ale na druhou stranu moc dobře víme, z čeho to pramení a proč se to stalo. Jsem rád, že se holky po celých 60minut pouštěly do tlaku a neustopovaly z něj ani minutu, za to je chci moc moc pochválit i touto formou.
60:00 Střely ve 3. části: 24:11
58:20 Tomanová vyráží střelu protihráčky.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:34 Pecinová přestřeluje banku.
55:39 Hoferová zachránila další tutovku.
54:24 Další hráčka Sparty se zranila a musela zasahovat zdravotnice.
50:01 Štekerová se uvolnila, ale svoji velkou šanci proměnit nedokázala.
47:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 14:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Iveta Veličková, asistoval #47 Veronika Fialková (14:1)
47:28 Veličková si také připisuje hattrick.
46:03 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
46:03 Domácí si vybírají oddechový čas.
42:40 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
42:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #80 Tereza Brožková (13:1)
42:40 Hosté si vybírají oddechový čas.
42:40 Štekerová si připisuje hattrick.
42:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Iveta Veličková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (12:1)
42:33 Lískovcová nachází volnou Veličkovou.
40:54 Hejnová opět ve velké šanci hostů, avšak Tomanová si jí zase pohlídala.
40:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #95 Iveta Veličková (11:1)
40:27 Ani ne 10 vteřin a Štekerová přidává další gól.
40:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Nikola Vostřáková, asistoval #88 Adriana Kenderová (10:1)
40:19 Desátý gól domácích přidává Vostřáková.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 19:6
39:55 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková bez asistence (9:1)
39:55 Sparta dává svůj první gól.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:31 Sparta překonala své oslabení a hrají v plném počtu.
35:31 Vyloučen hráč #35 Kristýna Benešová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
34:35 Oldožené vyloučení a Chodov jde so šesti bez brankáře.
33:01 Hýnová netrefuje mezeru v bráně.
32:21 Netrefová proběhla celé hřiště, ale trefuje pouze břicho golmanky.
31:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #47 Veronika Fialková (9:0)
31:02 Fialková na Jiříkovou, která trefuje branku hostů.
30:32 Švajcarová trefuje masku Hoferové.
28:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #83 Klára Jiříková (8:0)
28:18 Brožková využívá přesilovky.
27:41 Vyloučen hráč #32 Karolína Stošková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
26:52 Hejnová sama na chodovskou branku, ale Tomanová si jí pohlídala.
25:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková bez asistence (7:0)
25:59 Jiříková si vybojovala míček a zvyšuje na 7:0.
25:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #80 Tereza Brožková (6:0)
25:16 Švajcrová dává gól ve svém vlastním oslabení.
23:50 Vyloučen hráč #28 Karolína Lískovcová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:50 Sparta si zahraje přesilovku.
23:03 Netrefová promarnila další tutovku.
22:55 Domácí zatím nedokáží proměnit žádnou šanci oproti minulé třetině.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 18:4
19:55 Veličková střílí na připravenou Hoferovou.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
15:15 Chodov hraje velmi ofenzivní hru.
12:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #44 Lucie Švajcrová (5:0)
12:43 Švajcrová našla Brožkovou před brankou a je z toho dalsí gól.
11:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Zuzana Štefková bez asistence (4:0)
11:16 Zuzana Štefková si vybojovala míček a dává další gól.
10:10 Chodov se snažil dostat míček skrz Hoferovou, ta ale využila všechen svůj um a míček nepropouští.
09:30 Veličková trefuje tyčku.
07:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Iveta Veličková, asistoval #36 Nikola Štekerová (3:0)
07:41 Veličková zvyšuje na 3:0.
05:57 Netrefová v tutovce přestřeluje branku.
05:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (2:0)
05:28 Štekerová našla skulinku ve sparťanské brance.
03:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #36 Nikola Štekerová (1:0)
03:01 Štekerová našla osamocenou Lískovcovou, která s přehledem trefuje bránu.
02:12 Pavlíčková omylem blokuje střelu spoluhráčky.
01:47 První střelu si připisuje Ciblová.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání 7.kola 1.ligy juniorek, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a ACEMA Sparta Praha UNYP.