• 55 54:05
    3:16
    (Sládková)

GC System Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:16
branky: 9. Karolina Bartoňková, 53. Barbora Jašková, 55. Karolina Bartoňková - 1. Nikola Skoková, 4. Nikola Štekerová, 8. Lucie Švajcrová, 15. Nikola Štekerová, 18. Karolína Lískovcová, 21. Nikola Štekerová, 23. Karolína Lískovcová, 25. Michaela Moravcová, 26. Lucie Švajcrová, 29. Lucie Švajcrová, 33. Kateřina Ciblová, 34. Lucie Švajcrová, 38. Eva Křtěnová, 38. Tereza Brožková, 39. Lucie Švajcrová, 49. Nikola Skoková; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Veronika Fiedlerová 12, Anna Hodová 7 - Terezie Tomanová 10; po třetinách: 1:5, 0:10, 2:1
60:00 Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér): Dnes jsme do utkání vstoupili o dost lépe, než včera a udrželi si tempo přes 1. i 2. třetinu. Ve druhé třetině jsme měli i 60% úspěšnost střelby (dle našich statistik), což je famozni číslo a moc za něj holky chválím, stejně tak za celkový přístup a přípravu na utkání. Třetí třetina se v uvozovkách jen dohrávala, podle mě trvala tak 25 minut, jak se hra zpomalila a minimálně přerušovala. Třetí třetiny letos zatím máme o dost horší, než minulý rok, na to se budeme muset zaměřit. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Machálek Radim (Trenér): Dnešní zápas ukázal spoustu věcí, na kterých budeme pracovat do zápasů s těmito soupeři, ukázal sílu soupeře, my první dvě třetiny naivní florbal a špatné návraty, ale třetí třetinu už to bylo lepší. Díky Chodovu a snad příští zápas budeme v Praze vyrovnanější. Věříme tomu. Šťastnou cestu do Prahy
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
56:30 Buldoci hrají velice odvážně
54:05 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:16
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #17 Anna Sládková (3:16)
52:54 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:16
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #68 Barbora Jašková, asistoval #11 Ema Hanáková (2:16)
51:11 Dobrá akce buldoků
48:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #98 Eva Křtěnová (1:16)
48:23 Vyloučen hráč #17 Anna Sládková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
43:00 Důležitý zákrok Hodové
41:12 Buldoci začali velice aktivně
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Anna Hodová družstva GC System Bulldogs Brno
40:00 Střely ve 2. části: 1:14
38:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová bez asistence (1:15)
37:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (1:14)
37:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (1:13)
36:48 Timeout GC System Bulldogs Brno
36:12 Chodov opět určuje tempo zápasu
35:05 Buldoci se tlačí do předu
33:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #71 Vanessa Anna Strouhová (1:12)
33:12 Buldoci útočí
32:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #83 Klára Jiříková (1:11)
29:40 Buldoci věčinu času jenom brání
28:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:10
26:28 Chodov je velice aktivní a má dobře mířené střely
25:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #18 Magdaléna Netrefová (1:9)
24:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (1:8)
22:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #80 Tereza Brožková (1:7)
20:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Nikola Štekerová, asistoval #58 Nikola Skoková (1:6)
20:00 Právě začala 2.třetina
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:58 Vyloučen hráč #25 Alexandra Vítková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
17:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #95 Iveta Veličková (1:5)
14:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Nikola Štekerová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (1:4)
14:14 Hra je nahoru dolů
09:31 Dobrá střela Bulldogs
08:34 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (1:3)
07:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
06:36 Buldoci si vytváří šance
05:13 Krásný zákrok Fiedlerové
03:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Nikola Štekerová, asistoval #95 Iveta Veličková (0:2)
01:25 Chodov začal zápas velice aktivně
00:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková bez asistence (0:1)
00:00 Dámi a pánové vítame vás na utkání 1.ligy juniorek.