• 54 53:43
    1:7
    (Siňorová)

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians 1:7
branky: 15. Denisa Výborná - 20. Marie Čápová, 43. Sabina Siňorová, 46. Kateřina Bünterová, 47. Lucie Vodičková, 53. Sabina Siňorová, 54. Lucie Vodičková, 54. Marie Čápová; rozhodčí: Klára Svobodová - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Vorbsová 35 - Eliška Svrčková 29; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:6
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Výsledek vypadá jednoznačně, ale první dvě třetiny jsme se hledali a nešlo nám to podle představ. Jsem rád, že holky do 3. třetiny vlétly naplno, začaly se tlačit do střel a konečně to tam začalo padat. Děkujeme soupeři a těšíme se zítra na Barrandov..
60:00 Komentář domácích Vranová Kristýna (Vedoucí): V dnešním zápase bylo spousta individuálních chyb a slabá produktivita. Děkujem soupeři a pořadatelům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:15
53:43 GÓL FbŠ Bohemians! 1:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #33 Sabina Siňorová (1:7)
53:15 GÓL FbŠ Bohemians! 1:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #8 Johana Hacklová (1:6)
52:48 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #89 Kateřina Bünterová (1:5)
52:48 po krásné kombinaci Bohemians se trefuje hráčka s číslem 33
46:01 Domácí si berou timeout
46:00 Timeout BLACK ANGELS
46:00 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
45:16 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #6 Eliška Svrčková (1:3)
28:10 BA výborně zvládají přesilovou hru
26:29 Vyloučen hráč #84 Adéla Gomolová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
24:20 Střela Jiráskové, bohužel pouze do bloku
20:01 Buly vyhrávají hosté
20:00 Střely v 1. části: 11:15
19:45 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
14:54 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #40 Zuzana Cihelková (1:0)
13:42 BA ve velké šanci, ale brankářka Bohemians chytá
10:53 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #89 Kateřina Bünterová.
05:10 Oba týmy zatím hrají velmi vyrovnaně
01:50 dvě střely Bohemians, ale neúspěšné
00:01 1. Buly vyhrávají hosté
00:00 Vítáme Vás na utkání Black Angels vs FBŠ Bohemians