7:3
    Lucie VODIČKOVÁ
    (Fryčová)

FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice GU19 7:3
branky: 9. Johana Hacklová, 11. Johana Hacklová, 31. Nicol Fryčová, 37. Anna Stará, 42. Johana Hacklová, 54. Bára Kováříková, 59. Lucie Vodičková - 11. Kateřina Jančová, 44. Viktorie Hrazdírová, 54. Anna Klvačová; rozhodčí: David Hertz - Samuel Uhliarik; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Anita Vlachová 15 - Nela Hájková 12; po třetinách: 2:1, 2:0, 3:2
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Dnes při nás stáli všihni svatí a bůh jménem Anita Vlachová. Nic víc nemá cenu říkat. My víme v čem byl a je problém. To zůstane jen mezi námi a zapracujeme na tom, aby se tohle neopakovalo. Děkuju opět všem rodičům za pomoc a soupeři přeji šťastnou cestu domů. Mějte se všichni krásně a florbálku zdar!
60:00 Komentář hostů Filipová Eva (Trenér): Dnes nás bohužel trápily individuální chyby, kterými jsme si zápas prohrály. Oceňuji krásně vytvořené smysluplné akce na bránu. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:10 Probíhá poslední minuta zápasu.
58:15 GÓL FbŠ Bohemians! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #44 Nicol Fryčová (7:3)
58:15 Hráčky Bohemians využily přesilovku a zvyšují skóre na 7:3
57:34 Vyloučen hráč #21 Adéla Žampachová družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za sekání
56:57 Timeout K1 Florbal Židenice GU19
55:30 Fanoušči povzbuzují domácí tým, hru sleduje celkem téměř 20 diváků.
53:56 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 6:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #6 Joanna Humpolíková (6:3)
53:56 Po třech rychlých přihrávkách zakončuje střelou do brány domácích hráčka # 2 Anna Klvačová.
53:12 GÓL FbŠ Bohemians! 6:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Bára Kováříková, asistoval #8 Johana Hacklová (6:2)
52:12 Svůj první gól v lize juniorek štřílí  hráčka # 66 Bára Kováříková, asistuje # 8 Johanka Hacklová.
52:10 Hra pokračuje ve svižném tempu bez větších gólových šancí.
48:50 Původně signalizované vyloučení hráčky Židenic po krátké konzultaci rozhodčí odvolali.
48:20 Po souboji u mantinelu rozehrávají hráčky Bohemians.
46:30 Rychlý break Židenic zakončený střelou do masky domácí brankářky.
43:47 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 5:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #2 Anna Klvačová (5:2)
43:47 Nyní trestají Židenice nedůslednost v obraně domácích a snižují skóre na 5:2.
41:19 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #66 Bára Kováříková (5:1)
41:19 Chybu v obraně Židenic trestá hráčka # 8 Johanka Hacklová a dává hattrick.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:10 Poslední minuta 2. třetiny.
36:29 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Anna Stará, asistoval #61 Lucie Čermáková (4:1)
36:29 Velou šanci hráčky # 77 Terezy Halouzkové chytá brankářka Židenic, teď ale další šanci proměňuje Anička Stará a dává čtvrtý gól Bohemians.
34:50 Hra pokračuje bez větších gólových šancí na obou stranách.
30:12 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Nicol Fryčová, asistoval #8 Johana Hacklová (3:1)
30:12 Bohemians využívají přesilovou hru, gól dává hráčka # 44 Nicol Fryčová, asistuje Johanka Hacklová.
28:22 Vyloučen hráč #7 Barbora Sedláková družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za sekání
28:22 Nyní čeká domácí další přesilovka.
26:55 Rozehrávka domácích trefuje jen hráčkyh ve zdi.
24:50 Hosté mají stále navrch, hráčky Bohemians budou muset přidat.
23:20 Několik nepřesností domácích dostaly hráčky Židenic do nebezpečných šancí.
22:00 Hráčka # 2 Anna Klvačová těsně míjí svou střelou branku domácích.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
17:00 Týnka Říhová z Bohemians střílí z půlky hřiště, střelu však vychytává brankářka.
15:45 Rychlý protiútok Židenic zastavila až brankářka Bohemians.
10:58 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #44 Nicol Fryčová (2:1)
10:58 Teď se nám s brankami roztrhl pytel, nejprve vstřelila branku hráčka Židenic Kateřina Jančová, Bohemians vzápětí odpovídají druhou brankou, kterou opět střílí Johanka Hacklová.
10:44 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #44 Kateřina Jančová, asistoval #15 Lucie Oujezdská (1:1)
08:47 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
08:47 Na konci deváté minuty Bohemians štřílí prvvní branku, gól dává hráčka # 8 Johana Hacklová
05:35 Hráčky Bohemians přesilovku nevyužily, Židenice hrají v plném počtu.
03:12 Vyloučen hráč #17 Karolína Tučková družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za sekání
03:12 Vyloučena hráčka s číslem 17 Karolína Tučková
03:12 Nyní čeká Bohemku první přesilovka.
02:30 První velkou šanci Židenic vychytává brankářka Bohemians.
00:00 Vítáme Vás na Bublina Aréně na zápase 1. ligy juniorek, ve kterém se hráčky FbŠ Bohemians utkají s hráčkami z Židenic.