1:11
    Valentýna VIKOVÁ
    (Bláhová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Tatran Střešovice 1:11
branky: 46. Karolína Prošková - 9. Šárka Ježdíková, 23. Kateřina Peťovská, 23. Nikola Pieczonková, 34. Šárka Ježdíková, 36. Michaela Cendelínová, 44. Barbora Beránková, 49. Kateřina Fialová, 50. Michaela Cendelínová, 51. Stella Matyášová, 55. Kateřina Fialová, 60. Valentýna Viková; rozhodčí: Klára Svobodová - Tereza Trávníčková; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková 44 - Kristýna Bartošová 9; po třetinách: 0:1, 0:4, 1:6
99:59 Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér): Dnešní utkání jsme si prohráli sami, laciné góly jsme dostali po vlastních chybách. Je potřeba poučit se z chyb, oklepat ze špatného vstupu do ligy a zvládnout následující zápasy. Soupeři děkujeme za utkání.
99:59 Komentář hostů Michálek Marek (Trenér): Jsme rádi, že po včerejšku jsme tetnto zápas bez problémů zvládli.  Po celou dobu jsme měli zápas pod kontrolou, jen nás trápila a trápí koncovka. Děkujeme soupeři za utkání.
99:59 Za mě je to dnes od pořadatelského stolku vše ! děkujeme a na dalším zápase nashlednou !
60:00 Střely ve 3. části: 3:19
59:41 GÓL Tatran Střešovice! 1:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Valentýna Viková, asistoval #16 Monika Bláhová (1:11)
59:41 Střešovické TIK-TAK končí v síti a Viková tak uzavírá účet Tatranu který se zastavil na čísle 11
58:21 Originální myšlenka Zachové , ovšem ani tahle střela nenešla branku
56:58 Fajčíková opět drží svůj tým
54:42 GÓL Tatran Střešovice! 1:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová bez asistence (1:10)
54:42 Tatran kompletuje desítku
52:19 Dnešní utkání sledjuje 51 diváků , děkujeme za krásnou návštevu a ještě lepší atmosféru
50:43 GÓL Tatran Střešovice! 1:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Stella Matyášová, asistoval #54 Barbora Beránková (1:9)
49:42 GÓL Tatran Střešovice! 1:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #22 Michaela Cendelínová, asistoval #16 Monika Bláhová (1:8)
49:42 Tatran přidává další branku tentokrát ve stylu přpomínající hvězdné útočné duo McDavid - Draisaitl
49:11 Vyloučen hráč #22 Linda Benešová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
48:34 GÓL Tatran Střešovice! 1:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová, asistoval #92 Tereza Tkadlecová (1:7)
46:45 Vyloučen hráč #22 Linda Benešová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
45:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Karolína Prošková, asistoval #88 Ema Forštová (1:6)
45:42 Tak jsme se přece dočkali ! Přesilovka domácího týmu byla výborná a tribuny Rieger arény slaví branku
44:25 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
44:25 Vyloučen hráč #82 Eva Budinová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
44:25 SKV si zahraje první přesilovku která by mohla přinést branku
43:58 GÓL Tatran Střešovice! 0:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Barbora Beránková, asistoval #81 Aneta Machulková (0:6)
42:46 Fajčíková si připsuje další zákrok
40:07 Tatran zápas dohrává v klidném tempu
40:00 Střely ve 2. části: 5:15
35:44 Tatran vstřelil již pátou branku utkání a začíná si budovat pohodlný brankový polštář , ale nejvíce rozruchu způobila mrtvá můra na půlce hřistě kterou odstranila za ovací tribun pořadatelkyně utkání , děkujeme !
35:41 GÓL Tatran Střešovice! 0:5
33:25 GÓL Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková, asistoval #16 Monika Bláhová (0:4)
33:25 Tatran využil další šance a Ježdíková zvyšuje na 4:0 pro hostujiící tým
32:04 Na Vinohradech se dnes hraje velmi vyrovnané utkání , po úvodní studené sprše působí domácí sebejistěji a tlačí Tatran
31:01 První velká šance domácího týmu bohužel kýženou branku nepřinesla
28:15 Tatran si během přesilovky nevytvořil větší šanci , domácí zahrály výborné oslabení
26:12 Vyloučen hráč #27 Michaela Richtrová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
26:12 Tatran si zahraje druhou početní výhodu
22:43 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #16 Monika Bláhová (0:3)
22:43 Tatran se dokázal dvakrát za sebou prosadit a tak na časomíře svítí 0:3 pro hostující
22:17 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #44 Kateřina Peťovská, asistoval #21 Daniela Křížová (0:2)
20:01 Domácí tým vstoupil do druhé třetiny opravdu aktivně
20:00 Střely v 1. části: 2:21
14:51 Fajčíková pokračuje ve skvělém výkonu a opět drží svůj tým
14:16 První střela Richtrové bohužel brankovou konstrukci nenašla
13:36 Nyní je obraz utkání víc než jasný , domácí se drží v obraném bloku
10:39 Tatran je po první brance daleko aktivnější a jeho hráčky naprosto dominují
08:34 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková, asistoval #6 Kateřina Fialová (0:1)
08:34 Tatranský kotel se dočkal a může slavit první branku
06:02 Utkání se přelévá ze strany na stranu a Rieger aréna čeká na první branku
02:59 Výborný zisk Haaszové vyústil v náznak šance domácího týmu
02:36 První střelu v ledovém klidu chytá Fajčíková
00:58 Vyloučen hráč #29 Karolína Prošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
00:58 Ani jsme se neohřáli a máme tu první přesilovku týmu hostujících