(Vaculová)
  • 51 50:33
    Bohemians

FBS Olomouc - FbŠ Bohemians 5:1
branky: 22. Veronika Mrázková, 37. Valentýna Zerzánová, 39. Klára Souralová, 42. Anna Ševčíková, 51. Klára Horčičková - 13. Kateřina Bünterová; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 20 - Eliška Svrčková 19; po třetinách: 0:1, 3:0, 2:0
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Pro nás asi nejtěžší možný start, ale to je dobře! Máme velmi mladý tým, který se přes celé léto tvořil a dnes se určitě nemáme za co stydět. Nehráli jsme skoro vůbec na balonku, ale hráli jsme perfektně do obrany a troufnu si říct, že to holky z Olomouce neměly lehké. Takže i přes prohru dnes musím holky pochválit. Děkujeme soupeři za super zápas a klasicky za super atmosféru. Sem jezdíme rádi. Mějte se krásně, a zítra se těšíme na holky ze Střešovic.
60:00 Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér): Dnes musím pochválit stolek, konečně jsem se dočkal pořádné muziky při rozcvičení!!! Kluci, vás tady chci pořád... K zápasu - dařilo se nám plnit vše, co jsme si před zápasem řekli. Po drobném zaváhání jsme sice prohrávali, ale trpělivou hrou jsme se dostali do pohody a díky velmi vydařeným přesilovkám jsme dokráčeli k vítězství. Bohemka byla velice těžký soupeř, nic nám nedala zadarmo, museli jsme hrát opravdu odpovědně celý zápas a dávat si obrovský pozor na každou chybu. Děkujeme soupeřkám za super zápas hraný v obrovském tempu a přejeme hodně štěstí do sezony!
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
58:08 Bohemians nenechávají Olomouc rozuehrát v klidu.
56:09 Čočková pálí, ale Svrčková zůstává připravena.
54:59 Říhová posílá svůj tým do útoku.
54:13 Hosté rozehrávají z rohu hřiště.
53:16 Bohemians zůstávají v útočném pásmu.
52:35 Domácí rozehrávají z vlastní poloviny.
50:33 Timeout FbŠ Bohemians
50:33 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (5:1)
50:33 Horčičková svou skrytou střelou k pravé tyči zvyšuje a zajišťuje tak již pohodlné vedení svému týmu.
49:23 Čápová blokuje přihrávku olomouckých hráček, které tak jsou nuceny se stahovat do vlastního pásma.
48:55 Vyloučen hráč #89 Kateřina Bünterová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
48:11 Domácí rozehrávají standartní situaci.
46:59 Hlaviznová nenechává Fryčovou vyhodit a Svrčková se dostává do potíží.
46:18 Hráčky Bohemians kazí rozehru domácích.
45:37 Ševčíková bere balonek hostujícím, hra míří na druhou stranu.
44:44 Bohemians zakládají útok.
43:36 Do třetí třetiny hosté zvýšili svou aktivitu, která ústí v několik štací pro Hodulíkovou.
41:24 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #67 Anna Ševčíková bez asistence (4:1)
41:24 Ševčíková situaci bere na sebe a vedení Olomouce se zvyšuje.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny končí tentokrát na straně olomouckých.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
38:36 Ztráta míčku Bohemians vedla k situaci 2 na 1 a Olomouc již má náskok dvou branek.
38:16 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Klára Souralová, asistoval #76 Kateřina Stoklásková (3:1)
36:22 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #49 Kateřina Čočková (2:1)
36:22 Přesilová hra tentokrát nemusí mít dlouhého trvání a domácí se dostávají do vedení.
35:42 Vyloučen hráč #33 Sabina Siňorová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
35:39 Bohemians tentokrát aktivně překáží Olomouci účinně rozehrát.
34:25 Faltová odchytává chybnou náhravku soupeřek, ke střele se ale nedostává.
33:34 Hodulíková uzemňuje pokus Fryčové o změnu stavu.
32:50 Fryčová nahazuje do útočného pásma.
31:52 Domácím se nepovedlo využít chyby v obraně hostů. Těžké chvíle hráčky Bohemians přečkaly.
29:55 Bohemians se povedlo vymanit z tlaku soupeřek.
29:09 Stokláskové uskočil míček, vystřelit se jí nepovedlo.
27:08 Hořčičková nahodila míček na Svrčkovou, Vaculové se ale nepovedlo útočnou akci zdárně ukončit.
26:23 Olomouc se i po konci přesilovky drží na míčku.
25:04 Domácí zakládají útok.
24:01 Bohemians zatím nedávají Olomouci příliš prostor k využití početní převahy.
22:55 Vyloučen hráč #10 Marie Čápová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání
22:39 Olomouc rozehrává ze soupeřova rohu.
21:09 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (1:1)
21:09 Vaculová vidí Mrázkovou a ta už střílí do prázdné branky.
20:01 Úvodní buly třetiny vítězí opět hosté.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
18:49 Zaoralová zkouší střelu mezi nohy Svrčkové.
17:30 Bohemians nenechávají Olomouci prostor dostat se až ke střele.
16:46 Rozehrávka z rohu na čepelích Olomouce nekončí střelou.
15:50 Majerová svou florbalkou blokuje střelu Bohemians.
15:14 Hosté rozehrávají ze standartní situace.
14:57 Domácí udržují Svrčkovou v pozoru.
12:11 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová bez asistence (0:1)
12:11 Bunterová se dostává až do prostoru před Hodulíkovou a zde si již vytváří snadnou práci. Hosté jdou do vedení.
12:03 Svrčková zůstává neomylná.
11:21 Olomouc nahazuje do předbrankového prostoru, dorážky se střela však nedočkala.
10:35 Svrčková blokuje střelu Zaoralové.
09:24 Bohemians se drží na polovině soupeře.
08:09 Hořčičková střelou ohrožuje rohový praporek, střela neletí přesně.
07:18 Střela Guryčové zblokována.
05:54 Hra se přelévá ze strany na stranu.
04:57 Vodičková krade míček Čočkové a Hodulíková musí řešit první problémy.
03:03 Zaoralová sebevědomě proniká obranou Bohemians, střelou však akce nekončí.
01:37 Domácí zakládají útok.
00:01 Úvodní buly utání míří na stranu hostů.