2:6
    Jakub ŠIML
    (Hanzlík)

PSKC Okříšky-Rudíkov - FbC Hradec Králové A 2:6
branky: 8. Pavel Filipec, 15. Tomáš Charvát - 1. Přemek Hanzlík, 2. Hynek Hanzlík, 21. Jiří Krček, 23. Jiří Krček, 27. Sebastian Jandík, 28. Jakub Šiml; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Leixner ? - Jan Kuťák ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:4
30:00 Ukončení 3. části
29:13 Samostatný únik Plavce nekončí úspěchem
27:48 Tahle párádní akce končí gólem pro Hradec.
27:47 GÓL FbC Hradec Králové A! 2:6
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #55 Jakub Šiml, asistoval #97 Přemek Hanzlík (2:6)
26:54 GÓL FbC Hradec Králové A! 2:5
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #71 Sebastian Jandík bez asistence (2:5)
26:27 Timeout PSKC Okříšky-Rudíkov
26:20 Jelínková nádherným pasem našla Pospíchala, který zahodil příležitost na vsítění branky.
25:45 Pajskrovi se naskytla obrovská příležitost
24:55 Opět spolupráce Hanzlíka a Vejse nekončí golem
24:08 Zákrok si musel připsat hradecký golman Jan Kurťák
22:26 GÓL FbC Hradec Králové A! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #36 Jiří Krček, asistoval #55 Jakub Šiml (2:4)
20:00 Ukončení 2. části
19:42 Vyloučen hráč #8 Pavel Filipec družstva PSKC Okříšky-Rudíkov na 2 minuty za hra na zemi
18:42 Hanzlík na Hanzlíka a je z toho golova sitace na jejímž konci stál Leixner
16:12 Veverková našla před brankou Pajskra, který měl na lopatě gol, ale nedal
15:32 Šance pro Hradec
14:28 Okříšky vyrovnávají
14:27 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 2:2
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #90 Tomáš Charvát, asistoval #15 Eliška Karbašová (2:2)
14:07 Okříšky nevyužili přesilovku, ale stále se drží na balónku
13:33 Ve vlastním oslabení Hanzlík se ocitl sám před brankářem, překonat se ho však nepodařilo
12:29 Střela Filipeca zblokovaná
11:49 Vyloučen hráč #69 David Hynek družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za blokování florbalky
11:40 Šance pro Hradec.
10:55 Hanzlík zkouší štěstí golman však pozorný.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:52 Hradec se osvobozuje dlouhým výhozem na soupeřovu polovinu.
09:10 Vyloučen hráč #5 Jan Procházka družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:46 Jan Kuťák nohou vyráží střelu Štěpána Nováka.
07:13 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 1:2
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #8 Pavel Filipec bez asistence (1:2)
06:46 Další dobrý zákrok Marka Leixnera.
05:44 Marek Leixer reflexivním zákrokem vyráží míček.
05:06 Okříšky zatím srdnatě brání v oslabení.
04:41 Vyloučen hráč #8 Pavel Filipec družstva PSKC Okříšky-Rudíkov na 2 minuty za sekání
04:16 Vojtěch Dvořák si proklestil cestu k brance a připsal si první střelu domácích.
03:20 Přemek Hanzlík námířil střelu pouze do blokujícího Vybírala.
02:03 Adam Stejskal zvljádl tvrdý souboj u střídačky domácích, a udržel tak míček na hradeckých holích.
01:10 Bleskový start Hradce Králové. Hosté se brzy ujímají vedení 2:0.
01:06 GÓL FbC Hradec Králové A! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #47 Hynek Hanzlík, asistoval #65 Adam Urbánek (0:2)
00:53 GÓL FbC Hradec Králové A! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #22 Jakub Vejs (0:1)
00:02 Domácí se ihned po úvodním vhazování přesouvají do útočného pásma.