3

2

3.

Bulldogs Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 1:0pn
branky: rozhodčí: Monika Zamazalová - Jana Lišková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Heralecký ? - Prokop Stejskal ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 0:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #85 Juda Otradovec , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #55 Marek Mattes a vstřelil rozhodující gól (1:0).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #22 Kryštof Kronek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #43 Jakub Zachoval a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #24 Vojtěch Sumec a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #98 Petr Úlehla a vstřelil gól.
35:00 Zahájena trestná střílení
35:00 Ukončení prodloužení
33:24 Hráči si stihli během dvou po sobě jdoucích timeoutů odpočinout a poradit se k dosažení jejich cíle, uvidíme, kdo bude úspěšnější
33:23 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
33:00 Timeout Bulldogs Brno
32:19 Bulldoci byli blízko k ukončení zápasu.
31:43 Koutného pokus neskončil za zády golmana
30:20 Balónek v moci Gulliverů
30:01 Máme tu první prodloužení letošního MČR starších žáků.
30:00 Zahájení prodloužení
30:00 Ukončení 3. části
29:23 Mattes mohl rozhodnout zápas, Stejskal byl proti.
28:38 Emoce a napětí v hráčích vře
27:52 Opět několik neproměněných šancí, které nikdo z týmů nepotrestal a máme tak stále vyrovnaný stav
25:34 Hustý netrefil prázdnou branku
24:48 Malá domů BB velká šance Gulliverů
23:45 Úlehlova střela z nulového úhlu mířila do neznáma
23:23 OBROVKÉ TUTOVKY NA OBOU STRANÁCH NEVYUŽITY!!!
22:06 Svatoň nádhernou přihrávkou nabídl Mattesovi se prosadit, ten však šanci nezužitkoval
20:37 Sojákovi v konečném zakončení míček přeskočil čepel
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:11 Bulldoci usídleni v útočném pásmu a okupují branku hostů
18:25 Švábík hraje hlavou a to doslova...
16:17 Zápas je zatím vyhrocený, nikdo nechce udělat chybu a důraz rozhodně nechybí na žádné straně
15:18 Slyšíme pískot fanoušků na předvedený nerozhodný výkon rozhodčích
14:05 Svatoň a jeho bekendová střela vypadala nadějně
13:26 Gulliveři rozehrávají další akci
11:41 BB odevzdávají balónek a již je počet hráčů na hřišti vyrovnaný
11:11 Čuhel krosovkou našel Kronka, který prověřil golmana
10:11 Přesilovka z první části pro Gullivery pokračuje.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:59 Přesilovková rána od Kronka ukončuje první třetinu za nerorozhodného stavu.
09:42 Vyloučen hráč #43 Jakub Zachoval družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
04:00 Úspěšný návrat Švábíka pomohl domácím
03:18 Habler měl teď na čepeli možnost otevření  brankového skóre, ale golman BB stihl vymrštit své levé rameno
02:29 Střela Hudeho končí vysoko nad
01:22 Buraj zkušeně z obrany
00:01 Brněnské DERBY JE TADY!!!! uvidíme, kdo bude ten šťastlivější tým.