6:2
    Matúš FIAM
    (Pokorný)

H TEST Tatran Střešovice - SAMIGAS FBS Olomouc 6:2
branky: 5. Šimon Padevět, 8. Kryštof Edvard Krajňák, 12. Jan Matouš, 22. Daniel Fuchs, 25. Šimon Padevět, 30. Matúš Fiam - 17. Jan Spurný, 17. Marek Opluštil; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Michal Havelka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jonáš Pokorný ? - Samuele Pedriali -5; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:0
29:53 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #84 Matúš Fiam, asistoval #90 Jonáš Pokorný (6:2)
29:00 Olomouc to zkouší bez brankáře.
28:38 Timeout SAMIGAS FBS Olomouc
27:29 Tatran chybuje v rozehrávce, ale šanci Spurný nevyužil.
25:44 Zajímavá akce v podání Tomáška a Macha.
24:05 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #59 Šimon Padevět, asistoval #14 David Kryl (5:2)
24:05 Krylova střela se odrazila k Padevětovi, který bez problému dokázal míček poslat do branky.
23:10 Kryl a jeho dělovka neúspěšná
22:58 Vyloučen hráč #8 Jan Slavík družstva SAMIGAS FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
21:48 Přesná rána Fuchse!!
21:47 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #35 Daniel Fuchs, asistoval #59 Šimon Padevět (4:2)
21:12 Olomouc nevyužila šanci z přečíslení.
20:07 Tatran začíná na balónku
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:20 Čelakovský netrefil prázdnou bránu.
18:22 Matúš individuální akcí mohl zvýšit náskok Tatranu, olomoucký golman byl však proti.
16:52 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #47 Jakub Balner (3:2)
16:52 OLOMOUC ZPÁTKY VE HŘE!
16:14 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #42 Jan Spurný, asistoval #22 Radim Bečica (3:1)
15:35 Balner v obrovské šanci, chyběl kousíček, aby se mohl radovat.
14:29 Přesilovka pro Olomouc může kluky dostat do hry.
13:55 Vyloučen hráč #95 Vojtěch Roubíček družstva H TEST Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
12:55 Brejk Tatranu zastavuje pohotovým obranným zákrokem Schön.
11:04 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #23 Jan Matouš, asistoval #58 Kryštof Edvard Krajňák (3:0)
11:04 Matouš střelou od půlky dokázal rozvlnit síť.
10:37 Hned na úvod šance Tatranu
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:58 Tatran v poslední vteřině trefuje tyč.
09:40 Olomouc se snaží držet na balonku.
07:49 Střelu z dálky golman Olomouce dokázal vytěsnit, ale na následnou dorážku si však nepřišel.
07:48 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #58 Kryštof Edvard Krajňák, asistoval #99 Albert Haasz (2:0)
06:23 Tatran se nepříjemně tlačí do branky
04:30 GÓL H TEST Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva H TEST Tatran Střešovice vstřelil #59 Šimon Padevět, asistoval #64 Jonáš Tuma (1:0)
04:24 Fuchs střelou tahem prověřil golmana.
02:34 Tvrdý souboj u mantinelu odnesl Študent
00:26 Olomouc si hned zpočátku vytvořila gólovou šanci.