(Švehlák)
  • 24 23:02
    Gullivers

ACEMA Sparta Praha BLUE - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:1
branky: 10. Filip Šváb, 15. Tomáš Novotný, 23. Tomáš Novotný, 24. Filip Volf - 15. Kryštof Kronek; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Michal Havelka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Pecka -1 - Ondřej Slatinský ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:0
30:00 Ukončení 3. části
29:33 Domácí útočí
26:01 Sumec trefil míček ze vzduchu pouze do golmana.
24:00 Sparta opět vytváří tlak.
23:08 Time pro hosty po dvouch slepených gólů.
23:02 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
23:02 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #41 Filip Volf, asistoval #14 Adam Švehlák (4:1)
22:53 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #63 Vojtěch Starý (3:1)
22:29 Zblokovaný pokus sparťanského kapitána.
20:01 Gulliveři vyhráli vhazování a míří do útoku.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
18:10 Sparta kombinuje v přesilové hře zatím bez úspěchu.
17:11 Vyloučen hráč #88 Filip Kovář družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
14:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #22 Kryštof Kronek, asistoval #48 Radek Habler (2:1)
14:52 Gullivers dotahují zásluhou Kryštofa Kronka.
14:26 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #80 Daniel Večl (2:0)
14:26 Večl si obešel dva hráče a přesnou přihrávkou našel na střelu z první Novotného.
13:03 Zapomenutý Novotný dostal nahrávku přes celé hřiště, gólově se mu prosadit nepovedlo.
12:17 Neuvěřitelný tlak Gulliverů, kteří obstřelují branku ze všech stran.
10:28 Gulliveři mají míček pod svou kontrolou
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:19 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #48 Filip Šváb, asistoval #12 Radek Hloušek (1:0)
09:19 Je tu první branka utkání, kterou si připisuje Filip Šváb.
08:26 Večl si prošel celé hřiště, natlačil se před brankáře, ale ve finálové chvíli upadl a branku odtlačil pryč ze svého místa.
06:43 Hra se přelévá ze strany na stranu.
05:00 Kronek svými rychlými kličky udržel balónek pro svůj tým
03:30 OBROVSKÁ ŠANCE!! Habler šel sám na brankáře avšak bez úspěchu.
02:38 Smetanův pokus mimo hříště.
01:23 Volf z posledního obránce si dovolil kličku, ale zavařil tím svému týmu, míček mu totiž přeskočil čepel.
00:01 Vyhrané buly Sparty.