• 30 29:17
    9:1
    (Úlehla)

Bulldogs Brno - PSKC Okříšky-Rudíkov 9:1
branky: 5. Radim Svatoň, 7. Jiří Škrob, 7. Jakub Zachoval, 8. Marek Mattes, 22. Jakub Zachoval, 23. Jan Červík, 26. Jan Vrašťák, 28. Tobiáš Hude, 30. Jakub Zachoval - 28. Vojtěch Dvořák; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Michal Havelka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 370; zásahy brankářů: Jakub Heralecký -1 - Marek Leixner -8, Filip Dokulil ?; po třetinách: 4:0, 0:0, 5:1
30:00 Ukončení 3. části
29:51 Poslední vteřiny zápasu.
29:17 GÓL Bulldogs Brno! 9:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #43 Jakub Zachoval, asistoval #98 Petr Úlehla (9:1)
28:51 Timeout PSKC Okříšky-Rudíkov
27:14 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 8:1
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #7 Vojtěch Dvořák, asistoval #70 Dominik Herynek (8:1)
27:14 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Filip Dokulil družstva PSKC Okříšky-Rudíkov
27:02 GÓL Bulldogs Brno! 8:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #39 Tobiáš Hude bez asistence (8:0)
25:50 GÓL Bulldogs Brno! 7:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Jan Vrašťák, asistoval #87 Adam Horák (7:0)
25:20 Kurbašová pomocí otočky se dostala až do útočného pásma, kde hledala volné spoluhráče
22:53 GÓL Bulldogs Brno! 6:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Jan Červík, asistoval #20 Jiří Škrob (6:0)
22:53 O další branku se postaral Jan Červík.
21:31 Zachoval vymetl pavučiny.
21:30 GÓL Bulldogs Brno! 5:0
20:01 Druhá třetina nenabídla žádný gól, uvidíme ve třetí třetině větší produktivitu týmů?
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:00 Uhlíř nabil Dvořákovi, ten však střílí vysoce nad.
15:23 Fila teď předvedl rychlý návrat do obrany a pomohl překazit přečíslení Brna.
13:15 Další a další zákroky Dokulila, ten se teď rozhodně nenudí!
12:01 Dokulil si teď připisuje důležité zákroky.
10:23 Domácí kombinují v útočném pásmu.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:20 Okříšky se snaží uklidnit hru.
07:27 Buldoci dokázali vsítit během krátkého časového úseku 4 góly.
07:23 GÓL Bulldogs Brno! 4:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #14 Radim Svatoň (4:0)
06:57 GÓL Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #43 Jakub Zachoval, asistoval #54 Jan Vrašťák (3:0)
06:11 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Jiří Škrob, asistoval #61 Robert Olma (2:0)
06:11 Máme tady další branku po krásné rozehrávce z rohu.
04:54 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Radim Svatoň, asistoval #55 Marek Mattes (1:0)
04:54 Prudká rána Svatoně otevírá skóre zápasu.
04:04 Mazáč na dvakrát do připraveného bloku.
02:09 První velká šance pro Plavce, který však nedokázal překonat Jakuba Heraleckého.
00:01 Vítáme Vás u prvního zápasu na MČR starších žáků, který započal vyhraným vhazováním pro brněnský tým.