6:3
    Miloš TYL
    ()

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 6:3
branky: 31. Tomáš Nushart, 38. Michal Strachota, 39. Jiří Lebeda, 49. Daniel Nicklas, 54. Daniel Nicklas, 60. Miloš Tyl - 6. Matěj Stůj, 14. Tomáš Chroust, 47. Tomáš Chroust; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 295; zásahy brankářů: Daniel Váradi 15 - Ivan Ponomarev 18; po třetinách: 0:2, 3:0, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 4:4
59:55 Tyl se trefuje z otočky a dává razítko na karlovarské vítězství.
59:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Miloš Tyl bez asistence (6:3)
57:50 Vyloučen hráč #99 Ľuboš Šefčík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:57 Hosté v šesti.
56:56 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
55:30 Čtyři a půl minuty do konce.
53:45 Nicklas zůsal opět chvilku volný a i nyní dokázal přihrávku od Strachoty využít.
53:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #78 Michal Strachota (5:3)
53:00 Dravý průnik Stůje končí střelou mimo.
51:40 Střelu Prudila sebral Váradi.
50:00 Kladno teď má v obraně plné ruce práce, aby znovu neinkasovalo.
48:09 Klápa našel křižnou střelou Nicklase, který ranou bez přípravy dává na 4:3.
48:08 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #77 Michal Klápa (4:3)
46:27 Domácí propadli při branění a zakončující Chroust procedil míček mezi nohama Váradiho.
46:26 GÓL Kanonýři Kladno! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #20 Dominik Prudil (3:3)
45:34 Hübner vymotal dva obránce, poté však minul branku.
43:54 Janda trefil boční konstrukci.
42:29 Dnešní utkání sleduje 295 fanoušků a nutno podotknout, že atmosféra je z obou stran skvělá.
41:57 Prudil pálí vysoko nad branku.
41:35 Tyl se dobře vrátil a zabránil rodícímu se přečíslení.
40:01 Domácí 30 minut působili hodně vlažným dojmem, v závěru druhé třetiny však zapnuli a dokázali vývoj otočit. Uvidíme, kdo bude šťastnější v závěrečném dějství.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:59 Závěr druhé třetiny byl jasně v režii domácích, kteří otočili vývoj ve svůj prospěch.
38:35 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #93 Ondřej Hurt (3:2)
37:54 Strachota si seběhl na malé brankoviště, kam dostal přihrávku zpoza branky od Klápy a domácí srovnávají.
37:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #77 Michal Klápa (2:2)
37:45 Janda mohl z rychlého portiútoku opět vrátit Kladnu dvoubrankový náskok, Váaradi byl na místě.
33:37 Fišer nedokázal usměrnit přihrávku vzduchem od Nováka.
32:11 Několik dobrých šancí ze strany domácích, ani jedna nebyla úspěšná.
30:17 Domácí si rychle vyměnili míček a proti střele Nusharta už se ani obrana, ani Ponomarev nestačili přesunout a domácí tak konečně dávají první gól.
30:16 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Tomáš Nushart, asistoval #10 Daniel Nicklas (1:2)
29:31 Klápa mohl snížit, Ponomarev byl u tyčky včas.
28:06 DOmácí se ubránili i podruhé.
26:58 Hosté tlačí domácí, zatím nejsou efektivní.
26:06 Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
24:47 Domácí pálí opět pouze do bloků
22:56 Veselý mířil do rohu, Váradi vyráží.
22:27 I domácí se ubránili.
20:55 Také Kladno si zahraje přesilovku.
20:16 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
20:00 Střely v 1. části: 11:8
18:10 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
16:30 Domácí jsou zatím všude pozdě, pokud nezačnou lépe, tak to pro ně bude hořký konec.
13:29 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #3 Daniel Fišer (0:2)
13:29 Fišer vypálil, jeho střelu Váradi vyrazil pouze k Chroustovi, který zvyšuje na 0:2.
13:00 Domácí měli dobrý tlak a Korbel trefil tyč.
11:24 Stůj pálil a dorážku Veselého lapil skvělým zákrokem Váradi.
09:22 Domácím v cestě za vyrovnáním zatím chybí přesnost.
07:42 Hosty gól nabudil a opět jsou na míčku.
06:00 Hosté jdou do vedení, Stůj střelou od domácí střídačky nachytal Váradciho.
05:59 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #30 Ivan Ponomarev (0:1)
05:07 Strachota pálí do Fišerovo bloku.
04:10 Oba gólmani si připsali povedené zákroky.
02:33 Kladno dlouho drží míček a čeká na šanci.
01:20 Tvrdou ránu Navrátil kryje Ponomarev.
00:41 Chroust pálil z dobré pozice, Zeman ho zablokoval.
00:01 První buly pro Kladno.