• 65 64:55
    5:4
    (Fišer)

Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary 5:4p
branky: 15. Tomáš Chroust, 21. Tomáš Chroust, 36. Daniel Fišer, 50. Daniel Fišer, 65. Vojtěch Novák - 11. Michal Klápa, 54. Daniel Kalaš, 59. Matěj Korbel, 60. Matěj Korbel; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 274; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 22 - Daniel Váradi 14; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:3, 1:0
70:00 Střely v prodloužení: 1:2
70:00 Ukončení prodloužení
64:55 GÓL Kanonýři Kladno! 5:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #3 Daniel Fišer (5:4)
64:21 Výborný obranný zákrok Stůje!
62:44 Novákova nahrávka na Chrousta byla jen o kousek více dopředu než by Chroust mohl stihnout před odkrytou brankou.
60:38 Kladno se zmocnilo balonku a rozehrává na své polovině.
60:01 Vary vyhrávají buly a začínají na balonku.
60:00 Střely ve 3. části: 3:12
59:02 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #55 Tomáš Nushart (4:4)
59:02 Vary v šesti dokonaly vyrovnání a už zbývá jen minuta do konce třetí třetiny.
58:44 Vary vyhrávají buly a pokračují v šesti.
58:41 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #44 Michal Klápa (4:3)
58:30 Klápa trefuje tyč.
58:13 Korbel pouze do bloku
56:39 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
55:31 Klápa pálí mimo branku domácích.
54:23 Chroust těsně míjí prázdnou branku.
53:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Daniel Kalaš, asistoval #74 Miloš Tyl (4:2)
53:06 Spurný ve velké šanci prostřeluje pouze mantinel.
52:30 Vary zkouší hru v šesti.
52:20 Novákovu ránu Váradi vyráží.
51:42 Pfaur opět zblokoval ránu před nepřesunutým Ponomarevem.
50:42 Ponomarev vyráží balon helmou.
49:02 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #3 Daniel Fišer, asistoval #70 Vojtěch Novák (4:1)
49:02 Neuvěřitelný Novák opět přináší dokonalou nahrávku a Fišer nezaváhal.
48:26 Nushart zblokoval Pfaurův pokus.
44:54 Veselý zblokoval Strachotův pokus.
42:51 Klápa s balonem před kladenskou brankou nedokázal nic vymyslet.
41:41 Veselý provádí podstřel, balonek mu ale sjel.
40:25 Vary prozkoušeli střelou Ponomareva
40:01 Úvodní buly třetí třetiny utkání vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 7:2
36:50 Novák narýsoval Fišerovi další nádhernou nahrávku, tento pokus si ale Váradi pohlídal.
35:03 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
35:03 Novák perfektně nahrává Fišerovi do prázdné, který už se zakončením neměl problém.
34:42 Odražený balon musel Váradi vyrazit nohou.
32:23 Kladno provádí krásnou sérii nahrávek.
30:41 Fišer v šanci, střela mu ale nešťastně sjela.
29:14 Dvojice Hübner-Janda skvostně rozložily obranu Varů.
28:53 Vyloučen hráč #19 Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
28:53 Vyloučen hráč #91 Filip Ullmann družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
28:07 Tlak před kladenskou brankou plný dorážek a střel byl nakonec uhašen.
26:08 Odražený balon se dostal na volného Chrousta, který pálí těsně mimo.
25:17 Zahraj se pokusil vyjet kličkou až před bránu, Ponomarev jeho snahu ale přečetl a balon vykopává.
24:38 Kladno se po delší době zmocnilo balonu.
20:11 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #3 Daniel Fišer (2:1)
20:11 Chroust nekompromisně pálí pod břevno.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny utkání vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:58 Pfaur před odkrytou bránou zachránil skvělým blokem Kladno od gólu.
19:01 Novák se probojoval až před bránu hostí, k zakončení už ale neměl moc prostoru.
18:51 Pfaur zblokoval Klápovu ránu.
17:55 Vyloučen hráč #28 Aleš Hőffer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:11 Zahrajovo výborné napadání vedlo až k jeho samostatnému úniku, který si už Ponomarev pohlídal.
15:35 Burian dostává náhru podél mantinelu a pálí z první, trefuje se těsně vedle tyčky.
14:18 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #70 Vojtěch Novák (1:1)
12:26 Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
12:26 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
12:26 Vary téměř dotlačily balon až za brankovou čáru. Po úspěšém odbránění následuje ale potyčka hráčů a dva tresty.
11:15 Krásná akce Nováka trefuje pouze mantinel.
10:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (0:1)
10:30 Klápa se prosazuje v přesilové hře střelou pod ruku Ponomareva.
10:06 Stůjův únik končí střelou do hrudě Váradiho.
08:56 Nenápadnou střelu Strachoty Ponomarev bez obtíží lape.
08:35 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení
08:35 Vary si vyzkouší první přesilovou hru v tomto utkání.
05:54 Chroust se protáhl až před branku hostí, střela mu ale sjela z čepele.
03:44 Vary ve velké šanci po rychlém přehrání přes téměř celé hřiště. Lebeda však nestřílel z první a kladenský obránce tak získal čas k jeho dostoupení.
03:24 Strachota se po kličce dostává až ke střele.
02:59 Pokus Spurného trefuje pouze Váradiho.
02:03 Kladno zatím rozehrává na své polovině.
00:34 Ponomarev si připisuje první zákrok v utkání.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrávají domácí.