• 63 62:06
    8:7
    (Tyl)

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 8:7p
branky: 10. Tomáš Nushart, 14. Michal Klápa, 33. Michal Klápa, 35. Miloš Tyl, 40. Miloš Tyl, 56. Michal Strachota, 58. Michal Klápa, 63. Michal Klápa - 14. Vojtěch Novák, 23. Dominik Janda, 28. Filip Ullmann, 32. Alois Burian, 36. Vojtěch Novák, 53. Tomáš Chroust, 60. Dominik Janda; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 320; zásahy brankářů: Daniel Váradi 13 - Ivan Ponomarev 17; po třetinách: 2:1, 3:4, 2:2, 1:0
70:00 Střely v prodloužení: 1:0
70:00 Ukončení prodloužení
62:07 Tyl nastřelil míček do brankoviště kde ho uklidil do branky Klápa a domácí vítězí.
62:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #74 Miloš Tyl (8:7)
61:45 Dobrý blok Korbela proti Fišerovi.
60:01 První buly pro Kladno.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:54 Skrumáž před brankou využil nejlépe Janda a posílá zápas do prodloužení.
59:53 GÓL Kanonýři Kladno! 7:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (7:7)
58:01 Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:08 Hosté hrají v šesti.
57:05 Střelu Strachoty dorazil Klápa a domácí otáčejí.
57:04 Timeout Kanonýři Kladno
57:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (7:6)
55:54 Rychlá kombinace první domácí lajny končí vyrovnávacím gólem Strachoty.
55:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (6:6)
55:01 Pět minut do konce a Kladno vede o jeden gól.
54:03 Klápa trefil tyč
52:16 Chroust střílí přesně k tyči posouvá Kladno do vedení.
52:15 GÓL Kanonýři Kladno! 5:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #91 Filip Ullmann (5:6)
52:00 DNešní utkání sleduje 320 diváků.
51:10 Nushart trefil pouze připravený blok.
49:38 Pfaur vytáhl míček z brankové čáry.
49:00 Velc tváří v tvář Ponomarevovi selhal.
48:04 Nyní sledujeme hodně opatrnou pasáž, nikdo nechce udělat chybu.
45:50 Oba gólmani se teď zaskvěli a podrželi své týmy.
45:24 Po zásahu rozhodčího rozehrává Kladno.
42:34 Zajímavé šance na obou stranách, ani jedna nebyla úspěšná.
41:17 Tvrdou ránu Stůje Váradi kryje.
40:01 První buly tentokrát pro Kladno.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:19 Tyl zůstal úplně volný na středu, kde ho našel Klápa a karlovarská přesilovka je tak využita.
39:18 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Miloš Tyl, asistoval #44 Michal Klápa (5:5)
38:17 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za opakované přestupky
35:14 Novák zůstal volný na brankovišti, odkud dorazil střelu Chrousta.
35:13 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #14 Tomáš Chroust (4:5)
34:20 Domácí zamíchali sestavou, zapnuli na vyšší rychlostní stupeň a jsou zpět v zápase, Tyl povedenou ranou srovnává
34:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Miloš Tyl, asistoval #78 Michal Strachota (4:4)
33:37 Skvělý návrat TOrmy který teď nepustil Nováka do samostatného úniku.
32:29 Klápa střelou pod břevno využil zakrytého výhledu Ponomareva a snižuje.
32:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:4
31:54 Ullmann našel křižnou přihrávkou Buriana, který střílí čtvrtý gól Kladna.
31:53 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Alois Burian, asistoval #91 Filip Ullmann (2:4)
31:30 Vyloučen hráč #55 Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
27:49 Hosté teď rozebrali karlovarskou obranu a Ullmann pouze doklepl míček do prázdné branky.
27:48 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Filip Ullmann, asistoval #70 Vojtěch Novák (2:3)
27:26 Navrátil trefil střelou z první pouze zeď za brankou.
26:18 Hosté se teď hodně zlobili, měli za to, že míček skončil v brance, rozhodčí však rozpažil a stav zůstává beze změny.
24:30 Domácí teď působí trochu opařeným dojmem a na míčku se drží Kladno.
22:44 Janda zůstal na levém křídle úplně volný a ranou bez přípravy vyrovnává.
22:43 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #95 Marek Veselý (2:2)
22:16 Ullmann s Hurtem si teď navzájem zblokovali své střely.
20:40 Po faulu Klápy rozehrává Kladno.
20:01 Úvodní buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
19:57 V závěru pálil TOmčo pouze do bloku a první třetina tak končí za stavu 2:1.
18:30 Probíhají poslední dvě minuty první třetiny.
17:28 Střela Velce pouze do připraveného Ponomareva.
15:39 Domácí kombinují na vlastní polovině, nikam se neženou.
13:49 Pokus Klápy si za svého gólmana srazil jeden z obránců a domácí na poslední chvíli přesilovku využili.
13:48 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
13:13 Domácí se teď trochu vykašlali na bránění a Novák střelou k tyči vyrovnává.
13:02 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (1:1)
12:56 Domácím v přesilovce chybí přesnost.
11:53 Vyloučen hráč #14 Tomáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
11:15 Stůj pálil vysoko nad.
09:45 Domácí se prosazují v oslabení, Strachota vymotal tři protihráče, poté nahrál Svatkovi, který posunul na Nusharta před branku a tomu nezbylo nic jiného než nastavit hokejku a uklidit míček do prázdné branky.
09:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Tomáš Nushart, asistoval #70 Matěj Svatek (1:0)
08:46 Nahození Ullmanna tečoval Chroust mimo.
08:16 Vyloučen hráč #94 Jan Lang družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za opakované přestupky
05:58 Povedená akce domácích končí střelou Hurta pouze do boční tyče.
04:45 Strachota se opět dral do šance, poté střílel nepřesně Korbel, na druhé straně mimo mířil i Novák.
03:55 Nushart uklidňuje hru
02:10 Kladno se snaží založit svůj první útok.
00:30 Klápa si vyměnil míček se Strachotou, druhý jmenovaný ho nedokázal usměrnit.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Vítáme Vás u sledování online přenosu k 1.zápasu série mezi Karlovými Vary a Kladnem, ve které se rozhodne, kdo si v příští sezóně zahraje Livesport Superligu. Karlovarští si v superligovém play down po porážce s Českou Lípou poradili s Otrokovicemi 4:2 na zápasy a vyhnuli se tak hrozbě přímého sestupu. Kladno má pak za sebou skvělou jízdu, když z devátého místa po základní části v play off vyřadilo Bulldogs Brno a Florbal Ústí, ve finále pak Kanonýři nestačili na suverénní Butchis a prohráli 0:3 na zápasy. Oba celky se utkaly ve čtvrtfinále loňského play off 1.ligy a byla to parádní pětizápasová bitva, tak uvidíme jaký průběh uvidíme letos. Zároveň oba celky mají poměrně široké fanouškovské základny, dá se tedy očekávat pěkně bouřlivá atmosféra. Série se hraje na 3 vítězná utkání.