• 35 34:48
    5:1
    (Výborná)

BLACK ANGELS - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:1
branky: 9. Zoe Šarlota Srničková, 25. Agáta Procházková, 30. Linda Fuchsová, 34. Nikola Štekerová, 35. Agáta Procházková - 22. Eliška Kostková; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 171; zásahy brankářů: Eliška Svrčková -1 - Karolína Žižková ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 4:0
36:00 Komentář domácích Fuchs Vladimír (Trenér): Jsme moc rádi, že se nám podařilo završit tento rok další medailí. Není vždy jednoduché najít motivaci po prohraném semifinále, ale utkání jsme si pohlídali a pěkným výkonem postupně završili naši herní pevahu. Děkujeme soupeři, organizátorům . A hlavně děkujeme všem našim podporovatelům a rodičům za úspěšnou sezonu.
36:00 Ukončení 3. části
34:48 GÓL BLACK ANGELS! 5:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #99 Denisa Výborná (5:1)
33:57 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #43 Alice Jirásková (4:1)
32:51 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
31:32 Vyloučen hráč #6 Nicol Fryčová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
29:59 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #31 Agáta Procházková (3:1)
24:18 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #43 Alice Jirásková (2:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Eliška Kostková bez asistence (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:35 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #88 Zoe Šarlota Srničková (1:0)