34
  • 34 33:26
    Ostrava

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBS Olomouc 1:2
branky: 33. Anna Kytlicová - 8. Valentýna Zerzánová, 9. Sofie Zaoralová; rozhodčí: Iva Váňová - Jana Kubalíková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Žižková ? - Kristýna Čechová -1; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:0
36:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Pro neštastné, první třetina nám úplně nevyšla, ale v průběhu další části jsme měli dost střel, abychom zápas minimálně vyrovnali. Bohužel, nepovedlo se, takže se musíme chystat na zápas o bronz. Díky soupeři a divákům
36:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas
36:00 Ukončení 3. části
33:26 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
32:01 Timeout FBS Olomouc
32:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (1:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:32 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Sofie Zaoralová bez asistence (0:2)
07:43 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #63 Veronika Mrázková (0:1)