32
  • 32 31:38
    Bulldogs

Sklo Bohemia Světlá n/S - Bulldogs Brno 2:1
branky: 13. Kristýna Milfaitová, 22. Nela Severová - 7. Helena Černá; rozhodčí: Iva Váňová - Jana Kubalíková; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Tereza Bláhová ? - Natálie Jabůrková ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:0
36:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Trenér): Naprostá bomba. Holky se vydaly na 120%, odměnou je vítězství nad Brnem. Byl to zápas vcelku vyrovnaný, tentokrtá se nám všechno sešlo, takže můžeme slavit. Výtečná gólmanka, obětavost, bojovnost. Díky za zápas.
36:00 Komentář hostů Machálek Radim (Trenér): Po včerejší euforii z vydařené odvety s Olomouci jsme se nevyrovnali s jinou roli v rannim zápase a v momentu, kdy se zápas nevyvijel podle představ, jsme to nezvládli v hlavách. I toto je velké poučení pro nás všechny v týmu.
36:00 Ukončení 3. části
31:38 Timeout Bulldogs Brno
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:20 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Nela Severová, asistoval #45 Tereza Bláhová (2:1)
19:42 Vyloučen hráč #26 Isabela Petrskovská družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
15:04 Vyloučen hráč #10 Natálie Lukášová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
12:31 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová, asistoval #22 Kristýna Štrálová (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:20 Vyloučen hráč #30 Nicol Neubauerová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:43 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #52 Helena Černá, asistoval #10 Natálie Lukášová (0:1)