1

3

5.

FbŠ Bohemians - PSN Tatran Střešovice 2:3pn
branky: 16. Kristýna Říhová, 33. Barbora Sinkulová - 7. Pavlína Soukupová, 21. Nikola Pieczonková, N Pavlína Soukupová; rozhodčí: Iva Váňová - Jana Kubalíková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Anita Vlachová -2 - Kristýna Bartošová ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0, 0:0
Komentář hostů Michálek Marek (Asistent trenéra): Moravská metropole viděla další vyrovnané derby pražských týmů. Pro nás konečně se štastným koncem. Velkým pozitivem jsou zkušenosti, které nám tento zápas přinesl. Teď na závěr sezóny si konečně podruhé letos zahrajeme s týmem, který můžeme potkávat jen na neligových turnajích. Díky soupeři za utkání a rovněž velké díky našim fanouškům
5 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #16 Monika Bláhová a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #36 Markéta Seidlerová , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #8 Zuzana Štípková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #10 Marie Čápová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #98 Nikola Pieczonková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #37 Kristýna Říhová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #18 Pavlína Soukupová a vstřelil rozhodující gól (2:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #94 Kateřina Ciblová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #37 Karolína Bláhová a vstřelil gól.
46:00 Zahájena trestná střílení
46:00 Ukončení prodloužení
36:00 Zahájení prodloužení
36:00 Ukončení 3. části
32:51 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Barbora Sinkulová, asistoval #37 Kristýna Říhová (2:2)
31:51 Timeout FbŠ Bohemians
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #22 Michaela Cendelínová (1:2)
15:27 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Kristýna Říhová, asistoval #34 Tereza Spoustová (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:42 Vyloučen hráč #36 Markéta Seidlerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
06:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #18 Pavlína Soukupová, asistoval #16 Monika Bláhová (0:1)
02:18 Vyloučen hráč #86 Alžběta Novotná družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání