36
  • 36 35:05
    Světlá n/S

Aligators - Sklo Bohemia Světlá n/S 0:3
branky: 1. Kristýna Milfaitová, 27. Barbora Beránková, 34. Kristýna Milfaitová; rozhodčí: Jiří Blabolil - Vítek Pospíchal; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Denisa Konečná 38 - Tereza Bláhová 5; po třetinách: 0:1, 0:0, 0:2
36:00 Komentář hostů Rosecký Tomáš (Trenér): Strašně těžký dvojzápas, kdy soupeř přijel s menším počtem hráček, ale i tak dokázal v útoku zahrozit. My měli více šancí, leč výborná gólmanka a naše klasické trápení v koncovce drželo zápas v napětí, jak to dopadne. Na MČR budeme opět po roce, což je na město naší velikosti něco neuvěřitelného, neboť nás budou zase čekat velkokluby s profesionální strukturou. Holky mi udělaly obrovskou radost, jak k celé sezóně juniorek i dorostenek přistoupily a konec sezóny tradičně u nás je velký úspěch. Děkujeme soupeřkám za výborné duely a FANOUŠKŮM VELKÉ DÍKY..Kdo to ve Světlé nezažil, neuvěří... Užijeme si lehkou oslavu za postup a v týdnu nás čeká další práce vzhledem k MČR!!!
36:00 Komentář domácích Lengálová Tereza (Trenér): Nemáme se za co stydět. Holky předvedly skvělý výkon, který zakončil pro nás velmi úspěšnou sezónu. Na začátku nikdo nečekal, že bychom to mohly dotáhnout až do Play-Off. Každý zápas se holky zlepšovaly a tyto poslední zápasy pro nás jsou třešničkou na dortu. Možná to tak holky dnes necítí, ale musí být na sebe pyšné. Za trenérské duo děkujeme a chválíme. Soupeři taktéž díky, perfektní výkon. Přejeme hodně štěstí na MČR. Fanouškovskou základnu vám můžeme jen závidět, tleskáme.
36:00 Střely ve 3. části: 13:2
36:00 Ukončení 3. části
35:05 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
33:31 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová, asistoval #22 Kristýna Štrálová (0:3)
26:52 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #6 Šárka Kudlová (0:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 14:1
24:00 Ukončení 2. části
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 14:2
12:00 Ukončení 1. části
08:06 Vyloučen hráč #37 Denisa Wronková družstva Aligators na 2 minuty za sekání
00:05 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová, asistoval #6 Šárka Kudlová (0:1)