2:11
    Lucie CALTÍKOVÁ
    (Kapcová)

Finance Novák FBK Jičín - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:11
branky: 16. Elen Mrákotová, 22. Anita Paličková - 1. Anna Kytlicová, 5. Eliška Kostková, 6. Tereza Kapcová, 7. Anna Včelná, 19. Zoe Šarlota Srničková, 25. Anna Kytlicová, 26. Valérie Žižková, 28. Aneta Feiková, 28. Anna Včelná, 30. Bára Lysková, 32. Lucie Caltíková; rozhodčí: Andrej Bílek - Jakub Palowski; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eliška Strušková ?, Leontýna Valešová ? - Michaela Moškořová ?; po třetinách: 0:4, 2:1, 0:6
36:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Dobrý vstup do utkání. Na druhou část jsme si mohli dovolit zamixovat sestavo, ale rozhodilo nás to víc než bylo zdrávo. Ve třetí části už si ale vše sedlo a sneslo to vyšší parametry. Na čtvrtefinále ale musíme být lepší jak na nohách, tak v komplexnosti v útočném pásmu. Děkujeme Jičínu za dobrou přípravu, jdeme se chystat na závěrečný turnaj.
36:00 Komentář domácích Chlumská Šárka (Trenér): Ve třetí třetině jsme trochu polevily, což nás stálo pěkný výsledek. První dvě třetiny jsme předvedly nejlepší výkon v sezóně. Většina děvčat hraje florbal dva roky a pro nás byla velkým úspěchem kvalifikace do tohoto play-off. Zápas nám ukázal, na čem budeme dále pracovat. Děkujeme soupeři za oba zápasy a přejeme hodně štěstí do republikového finále. Děkujeme také naším skvělým fanouškům.
36:00 Ukončení 3. části
35:59 tak máme konec, děkujem že jste přišli a přijďte zas :P
35:30 Fifi střílí pánu Bohu do oken asi...
35:03 brejk Jičína končí pouze střelou mimo branku
31:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Lucie Caltíková, asistoval #68 Tereza Kapcová (2:11)
31:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Leontýna Valešová družstva Finance Novák FBK Jičín
31:00 Caltíková z půlky a je z toho gól...dobrá Luca
29:59 domácí většinu času na míčku
29:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #72 Bára Lysková, asistoval #17 Valérie Žižková (2:10)
27:28 Timeout Finance Novák FBK Jičín
27:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Anna Včelná, asistoval #26 Emma Bajgarová (2:9)
27:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #79 Adéla Keberlová (2:8)
26:43 Zoui netrefila míček...neva Zoui, příště to vyjde!
26:00 KDE MÁŠ LÝTKA!!!
25:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #17 Valérie Žižková bez asistence (2:7)
25:15 Vája si nádherně projela hřiště a dává gól
24:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #79 Adéla Keberlová (2:6)
24:41 Kytlic vymetá pavučinky
24:01 no tak uvidíme co nám přinese třetí třetina
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:20 Včela dneska jede bomby
21:46 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #13 Anita Paličková , asistoval #22 Veronika Janků (2:5)
21:46 hezká akce Jičína a holky přidávají druhý gól
18:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #88 Zoe Šarlota Srničková, asistoval #7 Rozálie Janošová (1:5)
18:52 Srníčková krásně doráží míček do branky a zvyšuje skóre
18:28 opět Kostková ale opět pouze do golmanky
18:14 Kostková do helmy golmanky hostů
17:30 hra ze strany na stranu, je to trochu chaos nebudu lhát ale věřím že se to zlepší
16:08 další zajímavá akce Jičína ale míček končí mimo hřiště
15:39 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #39 Elen Mrákotová, asistoval #5 Šárka Havelková (1:4)
15:39 Jičín zakončil svou akci gólem a stav je o tři góly
13:57 Jičín nevyužil přesilovky a stav tak zůstává stejný
12:01 Kytlic se prý omlouvá a mrzí ji to, tak já ji to odpouštím
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:56 Vyloučen hráč #12 Anna Kytlicová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:56 tak a máme tady vyloučení Kytlic...to je hovado :D
10:33 oba týmy měly šance ale žádná neskončila gólem
09:14 moc nevím co psát ale až se stane něco zajímavého tak dám vědět
06:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Anna Včelná, asistoval #11 Eliška Kostková (0:4)
06:58 nádherná akce dua Kostková - Včelná končí gólem
06:06 Srníčková střílí z dálky a golmanka hostů tak tak chytá
05:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #68 Tereza Kapcová, asistoval #14 Lucie Caltíková (0:3)
04:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Eliška Kostková, asistoval #76 Anna Včelná (0:2)
04:34 Bajgi padá ale prý všechno dobrý
02:55 krásná akce Jičína končí střelou nad branku
02:19 Kapcová to zkouší z otočky ale pouze do bloku
01:11 Gába trefuje tyčku po nahrávce Eliny, škoda
00:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (0:1)
00:01 tak vás vítám u druhého zápasu dnešního dne