• 31 30:27
    2
    Natálie KOZLÍKOVÁ

FbŠ Bohemians - FBC DDM Kati Kadaň 4:1
branky: 6. Markéta Seidlerová, 13. Markéta Seidlerová, 14. Kateřina Ciblová, 21. Markéta Seidlerová - 24. Aneta Bláhová; rozhodčí: Martin Procházka - Daniel Castrillo; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 176; zásahy brankářů: Anita Vlachová 15 - Karolína Dřevová 11; po třetinách: 1:0, 3:1, 0:0
36:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): V první řadě bych moc chtěl poděkovat všem tady v Kadani za výborně odpořádaný dvojzápas a přátelskou atmosféru. Kéž by to takhle bylo na více místech:-) My máme teď posledních 14 dnů sezony, ve kterých se pořádně připravíme na vrchol sezony a dáme do toho maximum! Moc se těšíme a doufám, že si to užijeme se vším všudy! Florbálku zdar.
36:00 Komentář hostů Maliňak Miroslav (Trenér): Bohemka má velmi kvalitní tým a ve druhém zápase jsme s ní odehráli docela vyrovnané utkání. Musíme holky pochválit za neskutečnou bojovnost a předvedený výkon. Přeji Bohemce hodně štěstí na finálovém turnaji a šťastnou cestu domů.
36:00 Střely ve 3. části: 6:4
36:00 Ukončení 3. části
34:36 Neskutečný zákrok Dřevové.
32:10 Až kadaňské holky začnou trefovat tu bránu, budeme dávat i góly.
31:41 Domácím hráčkám se nedaří získávat zpět ztracené balony.
30:27 Vyloučen hráč #52 Natálie Kozlíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
30:27 I domácí si vyzkouší přesilovku.
29:47 Nápravová se hnala dopředu, ale její přihráv backhandm byla příliš pomalá.
27:30 Nguyenové střela jen těsně minula bránu.
25:53 Dřevová vytrčila svou nohu proti dalšímu pravděpodobnému gólu Seidlerové.
25:13 Trochová bohužel nečekala překvapivou přihrávku od Gunišové.
24:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají pro změnu hosté a ihned se ženou dopředu.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 6:6
24:00 Ukončení 2. části
23:49 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Aneta Bláhová, asistoval #10 Dominika Maliňaková (4:1)
23:49 Tak tahle rána zaplula po břevno jako rybička do akvárka.
23:35 Nápravová se rychle snažila orzjet akci, ale míček záhy ztratila.
22:11 Kozlíková přesekla ruce Dřevové.
20:37 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (4:0)
20:37 Opět Seidlerová sama, opět gól.
18:31 Benešová s Gunišovou se hnaly na jednu obránkyni, avšak akci překombinovali.
16:43 Hrdličková na poslední chvíli obrala Ciblovou, která se chystala střílet do prázdné.
15:37 Nápravová nepustila Čápovou od mantinelu.
13:54 Bláhová se probojovala až před Vlachovou, ale na ni už nevyzrála.
13:33 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #8 Johana Hacklová (3:0)
12:48 Trochová přestřeluje.
12:15 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #10 Marie Čápová (2:0)
12:15 Nechat Seidlerovou na středu je skoro jistý gól.
12:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět domácí.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 3:6
12:00 Ukončení 1. části
11:50 Kadaň v této třetině zatím aktivnější, ač skóre mluví na stranu druhou.
10:19 Neuznaný gól domácích z důvodu sekání.
09:58 Hrdličková do tyče...
09:05 Seidlerové přihrávka před bránu nenašla adresáta.
07:20 Dřevová skvělá proti Seidlerové.
06:34 Spíše atentát na rozhodčího stojícího za bránou od Bláhové, ale časem to tam spadne.
05:32 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
05:32 Seidlerová nekompromisně do šibenice.
04:24 Vlachová ve slabší chvilce si ani nevšimla, že na ni jede balonek. Toto závánělo gólem.
02:23 Hrdličková se proháčkovala mezi třemi hráčkami, ale její přízemní střela nemířila mezi tři tyče.
01:22 Dřevová teď měla více štěstí než rozumu. Míček jí proskotačil kolem tyčky.
00:17 Ciblová naštěstí pro domácí přestřeluje poloprázdnou bránu.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí.