35
  • 35 34:14
    Dominika MALIŇAKOVÁ

FBC DDM Kati Kadaň - FbŠ Bohemians 2:9
branky: 4. Kateřina Hrdličková, 30. Bui Mai Linh Nguyen - 2. Tereza Spoustová, 3. Markéta Seidlerová, 8. Kateřina Ciblová, 16. Kateřina Hutníková, 20. Eva Faltová, 22. Kateřina Ciblová, 24. Marie Čápová, 25. Kateřina Ciblová, 30. Barbora Sinkulová; rozhodčí: Martin Procházka - Daniel Castrillo; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Nela Rajkovová 17 - Anita Vlachová 10; po třetinách: 1:3, 0:4, 1:2
36:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Holkám patří pochvala za přístup k zápasu a že jsme po celou dobu udrželi koncentraci. Před námi ale ještě 3 třetiny, ke kterým přistoupíme stejně zodpovědně. Dobrou chuť všem, co se jdou nadlábnout a za chvíli znovu na florbálku.
36:00 Komentář domácích Maliňak Miroslav (Trenér): Začátek první třetiny byly holky zbytečně ustrašené a nechaly soupeře hrát jeho hru. Postupně jsme si na tempo hry zvykli. V druhé třetině soupeř využil našich chyb a gólově se prosadil. Ve třetí části se hra vyrovnala. Těšíme se na druhý zápas
36:00 Střely ve 3. části: 5:7
36:00 Ukončení 3. části
34:58 Domácím se zatím skvěle daří bránit.
34:14 Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil #10 Dominika Maliňaková.
34:14 Ciblová zahrála vysokou nahození na zcela osamocenou Maliňakovou, ta ale následné trestné střílení neproměňuje.
33:17 Vyloučen hráč #27 Kateřina Hrdličková družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
33:17 Hrdličková si prý chtěla jít odpočinout.
32:28 Maliňaková bohužel opět netrefuje bránu.
31:40 Hrdličková skvěle chodí do bloků.
30:27 Bláhová, náš kadaňský buldoček, odebírá soupeřkám balonky jak na běžícím páse.
29:54 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #34 Bui Mai Linh Nguyen, asistoval #10 Dominika Maliňaková (2:9)
29:54 Dalekosáhlá střela Nguyenové končí až za zády Vlachové.
29:52 Benešová vybojovala faul na svou osobu.
29:06 GÓL FbŠ Bohemians! 1:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Barbora Sinkulová, asistoval #37 Kristýna Říhová (1:9)
29:06 Další sehrávka na střed, další gól.
28:33 Skvěle Rajkovová!
27:52 Nápravová jako potápka eelegnatně zaplula za mantinel.
26:48 Nguyenová s Benešovou si poradily s rozběhnutou juniorskou reprezentantkou Seidlerovou.
26:34 Vlachová vyhazuje za půlku.
25:22 Hrdličková naložila Hutníkové.
24:25 GÓL FbŠ Bohemians! 1:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (1:8)
24:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávajíopět domácí.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 1:8
24:00 Ukončení 2. části
23:03 GÓL FbŠ Bohemians! 1:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #8 Johana Hacklová (1:7)
22:54 Nguyenová ihned napravuje své zaváhání.
21:05 GÓL FbŠ Bohemians! 1:6
21:05 Trocha smůly.
20:51 Hrdličková čistě sestřelila Seidlerovou.
19:47 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Eva Faltová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (1:5)
19:47 Nedůraz před brankou domácích a další fík v bráně Rajkovové.
18:21 Benešová K. skvěle dostoupila k Seidlerové a zblokovala její střelu.
16:48 Sinkulová měla dost práce s Hrdličkovou.
15:49 Benešová K. zašlápla dosti komicky balonek.
15:19 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #87 Kateřina Hutníková, asistoval #34 Tereza Spoustová (1:4)
15:08 Benešová P. předvádí dnes skvělé obranné zákroky.
13:43 Bláhová sebrala balonek Hacklové, vybídla Maliňakovou ke střele, avšak ta přestřeluje.
12:49 Rajkovová opět skvělá.
12:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět domácí.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 6:11
12:00 Ukončení 1. části
11:51 Neskutečná Rajkovová hasila 3 dorážky!
10:58 Maliňaková nasadila tělo o hlavu větší Hutníkové.
09:51 Bláhová skvěle obrala Čápovou.
08:31 Trochová mířila na přední tyč, bylo tam místo, ale netrefila balonek optimálně.
07:17 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
07:17 Skvěle vyřešené přečíslení od Bohemians.
06:49 Zmatky před bránou Bohemians, které musela řešit až Vlachová.
05:39 Skvělý blok domácích hráček proti Spoustové.
05:01 Špačková se srazila se svou spoluhráčkou Čápovou a na chvíli ji vyřadila z provozu.
03:36 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Kateřina Hrdličková, asistoval #66 Petra Trochová (1:2)
03:36 Hrdličková ze středu nekompromisně proměňuje svou šanci.
03:09 Benešová se protáhla zpoza vlastní brány mezi dvěmi napadajícími hráčkami a došla si až pro faul v útočném pásmu.
02:14 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová bez asistence (0:2)
02:14 Otevřený střed a Rajkovová bez šance.
01:46 Čápová se snažila doslova dosekat balonek za Rajkovovou, její snažení ukončil až hvizd rozhodčího.
01:25 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (0:1)
01:25 Rajkovová střelu Spoustové neviděla, a tak končí v bráně.
00:51 Rajkovová si připisuje první úspěšný zákrok.
00:24 První lajna Bohemians ihned zatápí domácím pod kotlem.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají domácí.