33
  • 33 32:41
    2

FBC Liberec - PSN Tatran Střešovice 2:5
branky: 23. Valentina Kopecká, 26. Amálie Mlčochová - 8. Karolína Bláhová, 11. Pavlína Soukupová, 18. Nikola Pieczonková, 22. Monika Bláhová, 24. Michaela Cidlinská; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Julie Marková 12 - Kristýna Bartošová 13; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:0
36:00 Komentář domácích Hnídek Miroslav (Vedoucí): Dva inkasované góly v první třetině a naše nevyužité šance nahlodaly naši psychiku. Díky čemuž jsme se nedokázali vrátit plnohodnotně do zápasu.
36:00 Komentář hostů Hudík Pavel (Trenér): První utkání nám dalo spoustu informací, jak se soupeřem hrát. Rychle je zpracujeme a jdeme do odvety a pro postup.
36:00 Střely ve 3. části: 5:5
36:00 Ukončení 3. části
34:41 Na závěr oslabení se dostal ke střele Tatran.
33:53 Domácím chybí odvaha rozehrát nějakou zajímavou kombinaci. Přesilovka bez nápadu.
32:41 Vyloučen hráč #18 Pavlína Soukupová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
32:41 A vzápětí druhá přesilovka pro domácí za faul na Klubalovou.
31:40 Přesilovka zůstala nevyužita.
31:20 Přesilovka zatím moc krásy nenabídla, teď alespoň zkouší pozornost hostující gólmanky z dálky Klubalová.
29:38 Timeout FBC Liberec
29:38 Vyloučen hráč #52 Šárka Marvalová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
29:38 Domácí si vybírají tajmout.
29:25 Uvidíme přesilovku domácích.
28:50 Marková chytá střelu z levé strany a již se valí protiútok proti Tatranu.
26:58 Dlouhý výhoz Tatranu, který dobíhají rameno na rameno dvě hráčky. Ve snaze dosáhnout na balonek první končí šipečkou obě v brance a balonek naštěstí v rohu.
25:23 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #37 Amálie Mlčochová, asistoval #18 Karolína Klubalová (2:5)
25:23 Typická situace tohoto zápasu. MInutu hraješ na balonku a pak z toho dostaneš branku.
24:50 První střídání je na balonku Tatrtan.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 4:5
24:00 Ukončení 2. části
24:00 Domácí budou muset zlepšit koncovku, šance tam byly na více gólů. Zápas je stále otevřený.
23:10 Radost domácích netrvala dlouho, Tatran zvyšuje. Domácí hráčka si srazila balonek za záda golmanky.
23:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:5
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Michaela Cidlinská (1:5)
22:30 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #4 Valentina Kopecká, asistoval #18 Karolína Klubalová (1:4)
22:30 Liberec vytěžil z brejku dvě na jednu první gól.
21:45 Budínová trefuje od půlky břevno liberecké branky.
21:01 Domácí ubránili brejk dvě na jednu, ale druhá dorážka končí za zády Markové.
21:00 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Monika Bláhová bez asistence (0:4)
19:46 Z poloviny rozehrávají hosté, ale balonek nakonec přisouzen domácím, pro postavení útočící hráčky v brankovišti.
19:24 LIberec rozehrává standardku, ale střela jen do bloku.
17:54 Tak to je smůla, Tatran přestál několik šancí domácích a navyšuje skóre.
17:53 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #22 Michaela Cendelínová (0:3)
17:10 Na balonku opět Liberec, ale ne na dlouho.
16:42 PO delší době na balonku hostující hráčky, ale nedaří se jim přejít na útočnou polovinu.
15:42 Liberec tklačí, v šanci dvojice Klubalová a Svobodová.
15:12 Bartošová likviduje další střelu Klubalové.
14:48 Výborná střela Klubalové, Bartošová chytá.
13:50 KOpecká vyrazila vpřed s balonkem, dovezla ho za branku hostí.
13:00 Balonek získává Tatrana ajde do rozehrávky.
12:40 Domácí se nastěhovali na polovinu hostí.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 6:7
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Hra je vyrovnaná, ale hostující tým je produktivnější v proměňování šancí.
11:10 Ve slibné pozici netrefila balonek Škodová a hra se přesouvá na polovinu domácích.
10:40 Zdržel nás malý technický problém s časomírou.
10:10 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #18 Pavlína Soukupová, asistoval #16 Monika Bláhová (0:2)
09:24 KLubalová vyvezla balonek po levé straně a dostala se až před hostí.
07:19 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #4 Michaela Stránská (0:1)
07:19 Nedáš, dostaneš.
06:30 Další velká šance Liberce, ale Bartošová chytá výborně.
06:00 Hra ve vysokém tempu, šance na obou stranách.
05:40 Další šance domácích.
04:05 Teď se vyznamenala hostující gólmanka Bartošová.
03:50 Domácí přestáli minutový tlak Střešovic a jdou do rozehry.
01:30 První střela hostujících hráček, Marková byla dobře postavená.
01:10 Hra se přelila ze strany na stranu. Hráčky si nedají zadarmo ani metr a zrovna nám tu srolovaly mantinely na zadní straně hrací plochy.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým a vzápětí se k prví střele dostává Škodová.