6:5
    Jiří KOUTNÝ
    (Kadlec)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - TROOPERS 7:5
branky: 10. Jan Mazur, 18. Dominik Klimscha, 34. Marek Klečka, 48. Petr Stejskal, 48. Dominik Klimscha, 52. Marek Klečka, 59. Dominik Klimscha - 13. Jan Daler, 14. Ondřej Trávníček, 45. Jiří Knotek, 47. Jiří Knotek, 59. Jiří Koutný; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 103; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 16 - Kryštof Bartek 22; po třetinách: 2:2, 1:0, 4:3
60:00 Komentář domácích Černín Vladimír (Vedoucí): Mercedes (BMW) sice nevyjel z garáže, ale stačilo to :)  Honda to veme příští víkend přes Brno a odveze si 1.ligu! Ahoj, čau. #Chozé
60:00 Komentář hostů Jeski Petr (Asistent trenéra): Opět kvalitní utkání. V první třetině jsme hráli dobře, bohužel nás neubráněné standardky stály vedení. Od druhé třetiny byli domácí hladovější, aktivnější, měli souboje. To ve výsledku rozhodlo o dnešním utkání, protože i když jsme se dostali zpět do zápasu, tak jsme dlouho tahali za kratší konec a to nás stálo hodně sil. Musíme se do příštího zápasu zlepšit a ukázat charakter. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
58:54 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 7:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha bez asistence (7:5)
58:54 Domin do prázdné!!! A je rozhodnuto.
58:17 GÓL TROOPERS! 6:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #27 Petr Kadlec (6:5)
58:17 Rabinskému se nepodařilo odpálil míček a Koutný nachytal na bližší tyči Bezděka.
57:00 Klečka neprostřelil obránce hostů, jinak by to byl gól do prázdné...
56:39 Skákající míček v malém brankovišti nikdo netrefil a Opava se tak ubránila.
55:40 Hosté bez brankáře...
53:30 Hosté kombinují na polovině Opavy, ale bez výraznějšího efektu.
51:58 Timeout TROOPERS
51:58 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #7 Dominik Klimscha (6:4)
51:58 Rychlé přenesení hry Opavy, kde míček z rohu hřiště získal Klimscha, krosem do druhé vlny nahrál Klečkovi, ten si míček potáhnul a prostřelil kolem těla Bartka!!!
49:40 Propagační střeu Dalera chytá do rukou bezděk.
47:55 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #36 Marek Klečka (5:4)
47:55 Klečka našel z levé strany na středu volného Klimschu a ten prostřeluje Bartka!!!
47:16 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #21 Karel Boželník (4:4)
46:34 GÓL TROOPERS! 3:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #27 Petr Kadlec (3:4)
46:34 Střelu Kadlece od modré ještě Bezděk vyrazil, ale jen před sebe, kde ji dorazil Knotek.
46:06 Vyloučen hráč #41 Michal Šubert družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:27 GÓL TROOPERS! 3:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #12 Jiří Koutný (3:3)
44:27 Knotek se protáhnul kolem branky přes obránce a pod padajícím Bezděkem vstřelil míček do branky.
43:34 Vyloučen hráč #36 Marek Klečka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
41:53 Repček se probíjel dopředu, nakonec ho zastavil až Pavla.
41:11 Opavští se osvobozují vyhozením míčku a polovinu hostů.
40:01 Hosté asi vyhráli buly.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:07 Necelá minutka do konce druhé třetiny.
36:00 Repčekovu střelu přes hráče tak tak vyráží Bartek.
35:27 Odražený míček na střed vzal Šubert a poslal to tam, bohužel netrefuje branku.
33:08 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #10 Jiří Šebesta (3:2)
33:08 Šebestovo nahození sklepnul Klečka a z první trefuje letící míček do branky!!!
32:37 Klečka našel z rohu volného Posselta, tomu střela nesedla...
32:20 Opava kombinuje na půlce hostů...
31:02 Vyloučen hráč #79 Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
31:02 Buganského poslal nešetrně za mantinel Jedlička a Opava má další přesilovku.
30:30 Po zaváhaní Repčeka přitukl míček Kadlec pro Knotka. Toho Bezděk skvěle vychytal!
29:20 Střely Repčeka a Posselta vyráží Bartek!
28:40 Hru nahoru dolů vidíme teď na obou stranách.
26:10 Hostující Pavla šel málem sám v oslabení na Bezděka, bohužel pro něj mu nevyšel první kontakt s míčkem.
25:07 Vyloučen hráč #28 Jiří Knotek družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
25:07 Knotek seknul dost bolestivě Bezděka a jde si sednout na snad míň jak 2 min.
22:30 Opavu pod tlakem zachrańuje faul hostujícího Mlejnka.
21:19 Mazurovu střelu z rozehrávky vyrazil Bartek nad branku hostů.
20:25 Posselt našel otočkou na levé straně brankoviště Klimschu, ten netrefuje branku, ale proč?! To neví ani Domin.
20:01 Opava na míčku.
20:00 Střely v 1. části: 13:9
19:20 Buganského střelu přes hráče si našel Bartek, škoda no.
18:20 Akce 3 na 1, Daler předal míček na Michálka a ten trefuje tyč!!!
17:30 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #29 Kryštof Malina (2:2)
17:30 Nehlídaný Klimscha na hranici velkého brankoviště a je to :)
15:24 Klečka přiťukl míček pro Boželníka, ten z první o pár cm netrefuje branku.
13:51 GÓL TROOPERS! 1:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #17 Martin Vespalec (1:2)
13:51 Střelu Vespalce od střídaček tečoval Trávníček a Bezděk již nestačil reagovat.
12:36 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #28 Jiří Knotek (1:1)
12:36 Daler trefuje místečko na bližší tyči pod padajícím Bezděkem. Víc jsem neviděl...
11:30 Beránek se vysmekl Klimschovi a tak tak že nepropasíroval míček za Bezděkem.
10:40 Zakutálený míček si našel na velkém brankovišti Peška a trestuhodně netrefuje prostor branky.
09:01 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #38 Petr Stejskal (1:0)
09:01 Stejk přiklepl míček Mazimu a je to 1:0 !!!
08:40 Nahození oholeného Boželníka končí metr od branky hostů.
06:20 Posselt z otočky jen do připraveného brankáře Troopers.
02:25 Volný Klimscha na středu hřiště střílí jen do první hráče soupeře.
01:52 Boželník se tlačil k dorážce, ale Barzek stačil míček skrýt do rukou.
00:49 Daler našel nabíhajícího Knotka na středu, ten z první střílí do pravé tyče!
00:01 Hosté vyhrávají úvodní buly.