60
  • 60 59:32
    2

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FAT PIPE Start98 2:9
branky: 14. Filip Štědrý, 27. Jakub Mikolášek - 1. Tomáš Matoulek, 15. Martin Fenik, 26. Matěj Duda, 35. Lukáš Sedláček, 41. Otakar Prášek, 42. Tomáš Matoulek, 48. Matěj Duda, 56. Matěj Netrefa, 58. Tomáš Matoulek; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 159; zásahy brankářů: Daniel Dolák 26 - Karel Hodík 22; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:5
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Dneska jsme hráli o třídu lépe než předešlý match. Dvě třetiny jsme byli ve hře, ale začátek třetí třetiny se nám nepovedl a vrátit do zápasu se nám už nepodařilo. Díky skvělým fanouškům!
60:00 Komentář hostů Podhráský David (Trenér): Nedostali jsme gól ve hře 5 na 5 a odvážíme vítězství, takže jsme spokojeni. Víme, že nás zítra čeká nejtežší zápas série, ale pokud budeme v hlavě nastaveni jako v prvních dvou zápasech, tak věřím, že zítra série skončí.
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
59:32 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
59:32 Mikolášek si půjde ještě sednout na trestnou lavici.
59:01 Poslední minuta 3. třetiny.
57:30 GÓL FAT PIPE Start98! 2:9
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #7 Martin Fenik (2:9)
57:30 Matoulek posílá míček do prázdné branky.
55:28 GÓL FAT PIPE Start98! 2:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #30 Jakub Dufek (2:8)
53:26 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
53:26 Oba týmy už využily možnost oddechového času.
51:32 Timeout FAT PIPE Start98
51:31 Domácí se snaží založit útočnou akci, přes obranu Startu to ale nebude jednoduché.
50:01 Chybí posledních 10 minut do ukončení 3. třetiny.
49:02 Fanoušci přidali na hlase.
47:22 Hosté si navyšují náskok o další bod.
47:19 GÓL FAT PIPE Start98! 2:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #8 Tomáš Matoulek (2:7)
44:45 Slavie se snaží získat míček, ale hosté si ho udržují na vlastní polovině hřiště.
41:12 GÓL FAT PIPE Start98! 2:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #38 David Horký (2:6)
41:12 Start si hned ze začátku nabírá 2 body a tím si vytváří čtyřbodový rozdíl nad domácím týmem.
40:51 GÓL FAT PIPE Start98! 2:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #64 Otakar Prášek, asistoval #14 Lukáš Sedláček (2:5)
40:51 Prášek svoji střelou zkouší Doláka, ale ten ji nevychytal.
40:01 Vstupní buly do 3. třetiny vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:03 Probíhá poslední minuta 2. třetiny
38:01 Blažek zázračně prošel mezi dvěma hráči a předložil Šimečkovi ten však trefil jen hostujícího golmana
37:15 Start teď rozehrává na své obranné půlce
34:53 Hosté si nepohlídali brankoviště a odevzdávají míček Plzni
34:04 GÓL FAT PIPE Start98! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #14 Lukáš Sedláček, asistoval #44 Viktor Chaloupka (2:4)
34:04 Hosté se dokázali prosadit a vedou v Plzni 4:2
32:24 Malkusova rána těsně minula hostující branku
30:35 Plzeň se na chvíli usadila v útočném pásmu, ale srovnat nedokázala
28:41 Kuhajda pálil z voleje, ale nedokázal míček umístit mezi tři tyče
26:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #19 Patrik Med (2:3)
26:13 Mikolášek dostal přihrávku od Meda a snižuje na 2:3
26:12 Vyloučen hráč #40 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
26:12 Domácí si teď zahrají přesilovku
25:25 GÓL FAT PIPE Start98! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #40 Tomáš Josefovič (1:3)
25:25 Podruhé už se Duda nemýlil a zvyšuje na 3:1
25:00 Duda teď mohl poslat svůj tým do vedení, ovšem Dolák ho vychytal
23:40 Štědrý teď dvakrát pálil na bránu ale ani jednou ji netrefil
22:10 Mošna zkusil střelu, Hodík ovšem kryje
20:00 Střely v 1. části: 5:11
19:06 Je tu poslední minuta první třetiny.
16:59 Skvělá atmosféra domácích fanoušků.
14:35 Fenik úspěšně střílí.
14:24 GÓL FAT PIPE Start98! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #8 Tomáš Matoulek (1:2)
13:07 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (1:1)
13:07 Štědrý trefuje branku v oslabení.
11:30 První přesilovku si zahraje Start.
11:29 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
10:54 Slavie se snaží dostat přes soupeřovu obranu.
08:20 Hosté se snaží hodně tlačit na branku
06:34 Hra se udržuje ve vysokém tempu.
04:12 Domácí mají míček pod kontrolou a snaží se založit útočnou akci.
00:39 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
00:39 Matoulek si svojí střelou připisuje první bod v utkání.
00:01 Úvodní bule pro domácí.