57
  • 57 56:09
    2

FBC Intevo Třinec - Panthers Praha 4:0
branky: 15. Romana Kiecková, 39. Klára Kociánová, 42. Kateřina Macigová, 43. Tereza Mikulová; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 4:5; využití: 0:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 20 - Tea Mažáryová 18; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:0
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
58:36 Hráčky Panthers se snaží aspoň symbolický upravit stav utkání, zatím se jim to však nedaří.
56:09 Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání
54:07 Oslabení nám, i přes spoustu šancí, nepřinesla žádné branky.
52:57 Kieckové se podařilo přehrát hráčku Panthers a nahrát vólné Třinecké na střed, ta však trefuje pouze hruď hostující gólmanky.
51:54 Hráček na hřišti nám pomalu ubývá, uvidíme co nám hra ještě přinese.
51:45 Vyloučen hráč #99 Lucie Mišúnová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
51:45 Vyloučen hráč #53 Agáta Saffertová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
51:10 Vyloučen hráč #11 Denisa Gawryšová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
50:14 Kajfoszová předvádí krásnou kličku u mantinelu a posílá míček na střed volné Třinecké, té se však míček zpracovat nepovedlo.
48:51 Třinec nevyužívá ani svou třetí přesilovou hru.
47:56 Třinec vstřelil gól, branka ale nebyla uznána z důvodu hry v brankovišti, přesilovka pokračuje.
46:44 Mišunová vybojovala faul a Třinec tak bude hrát dnes již třetí přesilovku, tak uvidíme jestli bude platit pořekadlo ,, Do třetice všeho dobrého''
46:39 Vyloučen hráč #23 Petra Budská družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
45:02 Hráčky Panthres se teď nedomluvily a došlo ke vzájemné srážce.
43:43 Dnešní utkání sleduje 155 diváků, děkujeme.
43:42 Timeout Panthers Praha
43:10 Třinec se rozjel a předvádí skvělou hru.
42:51 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Tereza Mikulová bez asistence (4:0)
42:09 Třinec dává třetí gól dnešního utkání, a také předvádí neskutečné obranné zákroky.
41:52 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #19 Veronika Třinecká (3:0)
41:14 Rozehnalová z poloviny, ale brankářka chytá.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:35 Mišunová běžela sama na bránu, obránkyně se ale stihla vrátit a míček jí vypíchla.
38:34 Bočková teď v dobré šanci, kterou však ukončil zašlápnutý míček.
38:11 Kociánová si proběhla celé hřiště a vymetá pavučiny v brance Mažaryové.
38:10 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #4 Klára Kociánová, asistoval #1 Simona Pytlíková (2:0)
36:12 Dnes zatím nebyla využita žádná přesilová hra a Panthers stále čekají na gól.
34:11 Hráčky budou hrát 20 sekund 4 na 4 a poté si i Třinec zahraje svou druhou přesilovku.
34:10 Vyloučen hráč #33 Veronika Raková družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
33:46 Mišunová skvěle na míčku a ukrajuje z trestu Třince cenné sekundy.
33:23 Hráčka Panthers si vběhla do Třinecké, ale tvrdě narazila.
32:40 Panthers si zahrají druhou přesilovou hru po faulu Gawryšové, který nikdo neviděl.
32:32 Vyloučen hráč #11 Denisa Gawryšová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
32:10 Ostrý souboj za brankou Třince a Mikulová končí na zemi.
30:53 Třinecká cross na Kieckovou té však míček odskakuje.
27:06 Po dlouhé době standardka pro Panthers, tu však nevyužívají a Třinec se opět přesouvá na útočnou polovinu.
26:44 Třinecká teď střela tahem ze středu, trefuje však helmu.
26:07 Další šance pro Třinec, ale obránkyně Panthres se stihla vrátit včas.
25:31 Standardní situace pro Třinec z rohu, ale šance zastavena gólmankou.
23:49 Třinec si dává nepřesné nahrávky a často tak ztrácí míče, hosté se stále snaží dobýt branku.
21:22 Panthers se snaží stav srovnat a vytvořit si tlak. Hra je však hodně vyrovnaná.
20:51 Ostrý souboj u střídačky hostí a Kajfoszová končí za mantinelem.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
18:40 Střela Kajfoszové, gólmanka hostů však vyráží a Třinec tak své přesilovky nevyužívá.
17:00 Svou první přesilovou hru si teď zahraje i Třinec.
16:57 Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
16:53 Blechová teď ve velké šanci, ale střela pouze mimo bránu.
15:50 Hra začíná nabírat na obrátkách.
15:06 Třinci jeden gól nestačí a tak ještě zvyšuje tempo a tlačí se do brány.
14:23 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #90 Romana Kiecková, asistoval #4 Klára Kociánová (1:0)
14:23 Kiecková si vyběhla na střed a zakončila 20 nad led.
12:24 Třinec také střílí pouze do gólmanky.
11:49 Šance pro Panthers 2 na 1, ale střela pouze do gólmanky.
10:57 Hostující trenér fandi společně s třineckými fanoušky a užívá si atmosféry.
09:45 Třinec na míčku, vytváří si šance, Panthers ale odolávají.
08:10 Standardka pro Panthers z rohu, která málem skončila gólem, golmanka však chytá.
07:14 Výborný zákrok domácí brankářky a v zápětí Třinecká ve velké šanci.
05:38 Třinec oslabení ubránil a dokonce si i vytvořil gólovou šanci.
04:12 Třinec se však v oslabení drží na míčku a krátí tak čas ve čtyřech. Zatím velmi dobře odbráněné oslabení.
03:36 Vyloučen hráč #19 Veronika Třinecká družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
03:36 A máme zde první přesilovou hru dnešního zápasu.
02:30 Třinec se snažil dostat na útočnou polovinu, Panthers však úspěšně napadají a připisují si další střelu na branku.
01:22 Hra zatím spíše na obranné polovině Třince, ale i Třinci se podařilo vystřelit.
00:02 Druhá sekunda a hned nebezpečná střela hostů.
00:01 Úvodní bully pro Třinec.
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u třetího utkání baráže Extraligy žen. Přejeme krásných 40 minut čekání na zápas a poté příjemné čtení.