60
  • 60 59:00
    FBC Přerov

FBC Kutná Hora - FBC MSEM Přerov 1:8
branky: 28. Roman Martínek - 17. Ondřej Kowalik, 20. Matěj Ševčík, 30. Jakub Skalník, 43. Jakub Skalník, 47. Michal Bělaška, 58. Matěj Ševčík, 58. Tobiáš Pavliš, 58. Martin Kubalík; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 290; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 17, Jaroslav Dlouhý 3 - Michael Hruška 29; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:5
60:00 Komentář domácích Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Výsledek jednoznačný, hra ne tak docela. V klíčové druhé třetině, kdy jsme byli lepší, jsme neproměnili šance. Do třetí části jsme nastoupili úplně vlažní a soupeř zaslouženě trestal. Díky fantastickým fanouškům za podporu, zítra v 18:00 sérii vyrovnáme. Ke zbytku se nevyjadřuju.
60:00 Komentář hostů Kořený Michal (Trenér): Dělám florbal dlouho, ale hnus v Kutné Hoře. Dnes jsme hrali jako proti sedmi. Až za rozhodnutého stavu se hra vyrovnala. Kutná Hora je fajn pracovitý tým a doufám, že o tom nevěděli... Vedeneme 2:1. Zítra asi stejně. Připravíme se.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:19 Probíhá poslední minuta dnešního utkání. Dnešní utkání nedopadlo dobře pro Kutnou Horu. Věříme v lepší zítřek.
59:00 Timeout FBC MSEM Přerov
58:27 Vyloučen hráč #24 Michal Hrabica družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:57 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:8
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #10 Ondřej Kowalik (1:8)
57:43 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:7
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (1:7)
57:02 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #24 Michal Hrabica (1:6)
56:45 Domácí hrají v šesti. Chtějí přidat aspoň jeden gól.
55:13 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jaroslav Dlouhý družstva FBC Kutná Hora
51:48 Domácí úspěšně ubránili další přesilovku hostů.
49:45 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
47:40 Domácím se nedáří vstřelit další gól na své konto, po většinu času jsou naše akce zastavené obranou hostů.
46:30 Timeout FBC Kutná Hora
46:30 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:5
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #12 Jonáš Pavliš (1:5)
44:27 Vyloučen hráč #23 Martin Hampl družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
42:49 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #15 Jakub Skalník, asistoval #24 Michal Hrabica (1:4)
41:07 Začátek třetí třetiny v režii hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
38:45 Probíhají poslední 2 minuty druhé třetiny, utkání začíná být mírně vyhrocené a plné tvrdých osobních soubojů.
33:26 Kutná Hora je plná odhodlání přidat další góly. Jen proměňovat vytvořené šance.
29:50 I hosté proměnili svou přesilovou hru. Opět tu máme náskok dvou gólů.
29:24 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #15 Jakub Skalník, asistoval #87 Michal Bělaška (1:3)
29:20 Dnes uvidíme i přesilovku hostů.
28:37 Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
28:20 První gól Kutné Hory, který zavěsil Roman Martínek.
27:45 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #15 Lukáš Martin (1:2)
27:30 Vyloučen hráč #23 Adam Pospíšilík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
25:40 První přesilovka Kutné Hory, padne gól?
25:16 Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost
24:10 Vidíme více šancí Kutné Hory.
21:00 Začala druhá třetina a Kutná Hora se snaží být co nejvíce na míčku, aby snížila náskok Přerova.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:20 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #15 Jakub Skalník (0:2)
16:17 Nedáš dostaneš, jak se říká. Kutná Hora nedostala nešťastnéh góla, který posouvá Přerov do vedení.
16:15 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #88 Adam Budník (0:1)
14:15 Chce to nějakou akcičku, slyšíme od pořadatelkého stolu.
12:15 Domácí kombinují. Míček se točí kolem celého hriště.
11:20 Šance Novotného před bránou, končí za bránou.
10:00 Hra je ve vysokém tempu. Obě strany mají plno šancí.
03:10 První šance Kutné Hory byla zastavena obranou hostů.
02:24 Hra je prozatím nahoru dolu.
00:01 Dobrý veče, vítáme vás na 3. zápase baráže o Národní ligu. Nyní máme stav série 1:1. Připíše se Kutná Hora další bodík na své konto.