4:5
    Jan KOLAJTA
    (Mikel)

FBK Atlas Blansko - FBC Hranice 4:5p
branky: 9. Jakub Fedra, 47. Lukáš Kučera, 50. Vojtěch Fedra, 58. Vojtěch Fedra - 3. René Mikel, 6. Jan Kolajta, 41. Lukáš Novosad, 45. René Mikel, 61. Jan Kolajta; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 172; zásahy brankářů: Jan Opletal 23 - Jakub Kosar 22; po třetinách: 1:2, 0:0, 3:2, 0:1
70:00 Komentář hostů Dadej Petr (Trenér): Jeli jsme pro první matchball a po nejtěžším zápase série je náš. Bylo to vítězství vůle, obětavosti a týmu. Děkuji soupeři, rozhodčím a hlavně skvělým fanouškům! Tohle vítězství posíláme do nebe, víme komu. Zítra se těšíme na odvetu, jedeme ukončit sezónu a udržet Národní ligu v Hranicích.
70:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra): Trochu jsme doplatili na pomaleší rozjezd, kdy se nám nepodařilo chytit začátak zápasu. Po našem snížení se hra vyrovnala a postupem času jsme měli míček více pod kontrolou. Začátek třetí třetiny nám soupeř opět odskočil. Ukázali jsme však velkou sílu a zápas se nám podařilo srovnat. V prodloužení už měl soupeř více štěstí, ale zítra už takové drama nedopustíme a sérii srovnáme! Děkujeme rozhodčím, soupeřům a úžasným fanouškům! Jedeme dál! #atlas.ultras#Free.Ferko
70:00 Střely v prodloužení: 0:1
70:00 Ukončení prodloužení
60:20 GÓL FBC Hranice! 4:5
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #8 René Mikel (4:5)
60:20 Po půl minutě Hranice vstřelily  rozhodující branku utkání a zvyšují stav série ve svůj prospěch.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:59 Po velice emotivní třetí třetině skóre utkání je vyrovnané. Jde se do prodloužení.
58:48 Prskavka Vojty Fedry jen těsně minula šibenici hostující brány.
57:45 Timeout FBK Atlas Blansko
57:45 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:4)
57:45 Po odrazu míčku od brankáře Vojta Fedra vyrovnává zápas. Celá hala se rozezněla radostí.
57:28 Obrana hostujícího týmu předvádí neuvěřitelné bloky.
56:42 Hranice zatím úspěsně ustává tlak soupeře.
55:52 Crla zkusil pozornost brankáře, ale ten se střelou neměl sebemenší problém.
55:15 Timeout skončil a teď uvidíme, co oba týmy dokázaly vymyslet.
55:14 Timeout FBC Hranice
53:51 Opletal ze sebe udělal zeď a jakékoliv pokusy soupeře chytá.
51:55 Blansko stupňuje tlak na bránu soupeře a míček si nechává pro sebe.
49:20 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #66 Jan Charvát (3:4)
49:20 Charvátovu střelu výborně zblokoval obránce, dorážku už bohužel ani Kosar odvrátit nedokázal.
48:35 Po přihrávce zpoza brány se pokusil Borek prostřelit obranu  Hranic, ale neúspěšně.
47:42 Blansko se nevzdává a snaží se vyrovnan zápas.
46:15 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (2:4)
46:15 Po úspěšném pokusu Kučery vstřelit gól končí míček za zády Kosara.
45:52 Neuvěřitelnou střelu z voleje Kučery Kosar krásným zákrokem chytil.
44:15 GÓL FBC Hranice! 1:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (1:4)
44:15 Hosté využili chyby Charváta a zvyšují skóre na 1:4.
41:48 Opletal skóre zápasu udržuje nízké a nebezpečné střely soupře chytá.
40:36 GÓL FBC Hranice! 1:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #94 Lukáš Novosad, asistoval #6 Ondřej Dobeš (1:3)
40:36 Po střele Novosada končí míček na bližší tyči Opletala.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:59 Ve druhé třetině měly oba týmy nesmírně moc šancí, ale ani jeden tým je nevyužil. Skóre tím pádem zůstává beze změny.
38:45 Krásná kombinace bratří Fedrů neskončila úspěšně. Jakub netrefil odkrytou bránu soupeře.
37:25 František Fedra bohužel netrefil nahrávku vzduchem od svého bratra Vojty a tak skóre zápasu zůstává stejné.
34:05 Opletalův dlouhý výhoz končí jen v rukou Kosara.
32:49 I když to je na střely vyrovnané, Blansko vytvaří tvrdý tlak na bránu soupeře.
32:01 Jedovatou střelu Fedry zachytil Kosar nohou a míček se dostal za mantinel.
30:58 Fanoušci obou týmu na hale vytváří skvělou atmosféru a podporují své týmy celým svým srdcem i duší.
29:07 Hosté opět úspěšně ubránili hru v oslabení díky své skvělé obranné hře a brankářovi.
28:20 Janík právě minul míček a šanci vyrovnat skóre promarnil.
27:07 Vyloučen hráč #94 Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře
24:01 Dva fantastické bloky Hranic nepustily vystřelený míček ke svému brankáři. Dle mého názoru se Kosar musí zatím nudit.
22:48 Obrana hostí nepouští Blansko moc k šancím.
22:35 Hranice měly obrovskou šanci odskočit soupeři o gól dál, ale dorážku do prázdné branky nevyužily.
21:10 Opletal předvádl neuvěřitelný zákrok.. Dnes mu to opravdu sedlo.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:59 První třetina utkání ukázala kvalitu obou týmu jak v obranné hře tak i ofenzivní. Zatím můžeme pozorovat kvalitní florbal. Oba brankáři zatím předvádí famózní zákroky.
19:45 Crla se pokusil o dalekonosnou střelu, ale bohužel netrefil bránu a míček končí za mantinelem.
18:56 Prozatím v první třetině můžeme pozorovat vyrovnanou hru. Oba týmy nikam nespěchají a snaží se dělat co nejmenší počet chyb.
17:20 Chybu Žilky naštěstí napravil Opletal a útočník  Hranic neměl  šanci zakončit.
15:20 Opletal předvedl úžasný zákrok a tím zabránil hostím vstřelit gól.
13:26 Obrana hostí zatím nepouští moc hráče Blanska ke střelám a dobře brání pokusy domácích o vstřelení branky.
12:40 Žilkova střela bohužel otřásla jen břevnem.
11:20 Blansko se snaží využít přesilovou hru, ale většina střel letěla mimo.
10:26 Vyloučen hráč #77 Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za zvedání florbalky
10:01 Moc střel zatím nebylo vystřeleno ani na jednu bránu.
08:02 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #32 František Fedra (1:2)
08:02 Dobrý tlak ze strany domácích se vyplatil a snižují tak stav zápasu.
07:42 Blansko se probralo a začíná tlačit míček do brány soupeře.
06:20 Janík zkusil dalekonosnou střelu, která bohužel skončila v bloku.
05:50 Hranice zatím nepouští Blansko moc k šancím.
05:05 GÓL FBC Hranice! 0:2
05:05 Mikel si našel Kolajty na druhé straně velkého brankoviště a ten střílí opět do odkryté brány.
02:55 GÓL FBC Hranice! 0:1
02:55 Po přihrávce Šenkeříka vstřelil první branku utkání Mikel do odkryté brány Opletala.
02:04 Opletal právě předvedl ukázkovou roznožku a chytil nebezpečnou dorážku hostí.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.