4:1
    Lukáš MORAVANSKÝ
    (Mokoš)

SK Florbal Benešov - T.B.C. Králův Dvůr 4:1
branky: 17. Vít Mokoš, 30. Tobiáš Truhelka, 36. Jiří Hanzal, 41. Lukáš Moravanský - 39. Vojtěch Psohlavec; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2 + Tobiáš Truhelka TDKU + 4:1 + Adam Hrdina TDKU + 4 + Tomáš Rada OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matyáš Mareš ? - Michal Eisner ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 10:10
40:55 GÓL SK Florbal Benešov! 4:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #8 Lukáš Moravanský, asistoval #40 Vít Mokoš (4:1)
39:17 Vyloučen hráč #19 Tomáš Rada družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování
39:17 Vyloučen hráč #19 Tomáš Rada družstva T.B.C. Králův Dvůr - osobní trest
39:17 Vyloučen hráč #41 Adam Hrdina družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2+2 minuty za hrubost
39:17 Vyloučen hráč #41 Adam Hrdina družstva T.B.C. Králův Dvůr do konce utkání
39:17 Vyloučen hráč #7 Tobiáš Truhelka družstva SK Florbal Benešov na 2+2 minuty za hrubost
39:17 Vyloučen hráč #7 Tobiáš Truhelka družstva SK Florbal Benešov do konce utkání
39:17 Po situaci na malém brankovišti hostí padnuly 2 červené karty a osobní trest. Oba hříšníci nebudou moci nastoupit v následujícím utkání
38:30 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #18 Vojtěch Psohlavec bez asistence (3:1)
38:30 Vojta Táborský se ihned po návratu z trestné lavice dostává k míčku a chybuje. Toho využívá Vojtěch Psohlavec
36:21 Vyloučen hráč #30 Vojtěch Táborský družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:10 Jirka Hanzal zakončuje na zadní tyč a navyšuje vedení Benešova. Vzápětí vyloučen Vojta Táborský za vrážení
35:52 GÓL SK Florbal Benešov! 3:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Jiří Hanzal, asistoval #56 Kryštof Durák (3:0)
35:05 Perfektní střela hostí trefila spojnici
32:25 Hostí od začátku třetiny zatlačili Benešov do obrany
30:48 Střela hostí těsně nad
30:00 Začíná nám 3. dějství prvního zápasu. Benešov ve vedení 2:0
30:00 Střely ve 2. části: 4:2
29:42 GÓL SK Florbal Benešov! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka, asistoval #6 Jakub Novák (2:0)
24:30 Hra se nám tu přiostřuje
23:45 Nebezpečná nahrávka před svatyni Benešova. Hostí doráží mimo
22:00 Fanoušci Benešova se probouzí
21:25 Hra přerušena faulem. Ze země se zvedá hráč hostí
16:47 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #40 Vít Mokoš, asistoval #56 Kryštof Durák (1:0)
15:00 Střely v 1. části: 13:6