• 60 59:11
    5:11
    (Delong)

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice  5:11
branky: 8. Jaroslav Petrák, 33. Patrik Šebek, 35. Patrik Rozkovec, 37. Jakub Buršík, 54. Jan Malič - 6. Matyáš Šindler, 9. Jakub Hubálek, 19. Marek Matejčík, 30. Adam Delong, 42. Jakub Hubálek, 44. Jakub Hubálek, 49. Adam Delong, 51. Rostislav Gattnar, 54. Marek Matejčík, 55. Marek Matejčík, 60. Jakub Hubálek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 1056; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 22 - Lukáš Souček 38; po třetinách: 1:3, 3:1, 1:7
60:00 Střely ve 3. části: 12:15
59:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #72 Adam Delong (5:11)
57:58 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
56:16 Utkání je dnes už asi rozhodlé, ale i tak si vás dovolím pozvat na zítřejší televizní utkání od 14:00 v Unyp Areně.
55:37 Součkův další zákrok tentokrát proti Kisugitemu.
54:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #65 Adam Zubek (5:10)
54:40 Matějčík měl volnou branku a nemohl pohrdnout.
53:40 GÓL FbŠ Bohemians! 5:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #5 Martin Kisugite (5:9)
53:40 Malič na několikrát dokázal překonat Součka.
53:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík z trestného střílení (4:9)
51:39 Jedlička si vzal video, po kterém gól Vítkovic neplatí a Bohemka jde do šesti.
50:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #86 Marek Matejčík (4:8)
50:54 Matějčík předložil Gattnarovi
49:50 Ještě, že si bratři Gattnarové třikrát vyměnili balonek a nakonec střela mimo branku.
49:02 Další šance Bohemky, ale dneska prostě góly nedáváme
48:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #77 Ondřej Vítovec (4:7)
48:16 Po střele Delonga vedou Vítkovice opět o tři branky.
46:33 Součkův další fantastický zákrok.
46:26 Mára Matějčík gesto fair-play.
45:19 Bohužel Petrák dorážel vysokou hokejkou.
44:26 Teď to bylo takové, jako, kde má Hyršl míček většina lidí se bála, že je za ním.
43:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #77 Ondřej Vítovec (4:6)
43:24 A začíná opět mise o dva góly.
42:13 Petrák mohl ihned srovnat ale jeho pokus pouze do pupku Součka.
41:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:5
41:45 Dobisík si nepohlídal svého hráče a je to 5:4 pro Vítkovice.
41:08 Střela Vítkovic končí nad brankou.
40:46 Z tribun se ozývá podpora pro Bohemku.
40:20 Kisugite dokázal zdržet na dvacet sekund přesilovku Vítkovic.
40:00 Vyloučen hráč #18 Jan Řehoř družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za opakované přestupky
40:00 Bohemka začně třetí třetinu po zbytečném faulu Honzy Řehoře v oslabení.
40:00 Střely ve 2. části: 15:7
36:55 GÓL FbŠ Bohemians! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík bez asistence (4:4)
36:55 Buršík ..... začínáme od nuly.
36:08 Řehoř zasáhl hokejkou hráče.
34:59 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #34 Matúš Gajdoš (3:4)
34:59 Bohemka na několikrát zasunula balonek za Součka.
34:36 Formanova střela končí na Součkovi.
33:43 Nebezpečná standartka pro Vítkovice.
32:26 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #38 Jan Malič (2:4)
32:26 Šebek dává gól naděje.
32:05 Malič tečoval balonek pouze do Součka a pak ho nedovoleněf auloval.
31:46 Malič přestřeluje.
31:39 Vyloučen hráč #92 Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
31:39 Bohemka bude mít skvělou příležitost dotáhnout se na dva góly díky přesilové hře.
30:01 Bohužel nám skóre utíká, ale nedá se říci, že by kluci nemakali, jen to lidově nemaká.
29:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong bez asistence (1:4)
29:46 Delong do šibenice.
28:40 A zase Souček.
28:07 Tak, že ani Patrik Rozkovec nedokáže zasunout na dvakrát jistý gól. Dneska opravdu není den Bohemky.
27:59 Bohemka ma několik šancí, ale bez gólu .
27:09 Další zákrok Tomáše Hyršla.
25:26 Dneska na tribuně můžeme vidět i legendu českého florbalu Davida Zlatníka.
24:42 Forman ztratil balonek a tak proti šanci Vítkovic nechal vyniknout Tomáše Hyršla
23:14 Besta nad.
21:34 Za Vítkovice snad dneska přijel Aleš Stezka to není fakt možné, co dneska Lukáš Souček chytne.
20:53 Na straně Vítkovic vidíme i velkou obětavost, když hráči blokují hodně střel, jako nyní například Šindler.
20:26 V první vážnější šanci Vítkovice, ale střela končí nad brankou.
20:00 Zase vyhrané buly pro Vítkovice.
20:00 Druhá třetina před námi.
20:00 Střely v 1. části: 16:11
19:30 První odložené vyloučení pro Bohemku.
19:00 Zaznělo tu probíhá poslední minuta třetiny a proti Delongovi se musel předvést Hyršl.
18:56 Kawulok mohl dokončit otočku, ale skvělý Lukáš Souček.
18:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:3
18:30 Matějčíkovi stačila troška prostoru a je tu další gól v síťi Hyršla.
18:04 Tentokrát Kisugite a zase mimo.
17:32 Hyršl opět fantastický zákrok.
17:15 Nebezpečná standartka pro Bohemku.
16:23 Další velká šance Buršíka, ale zas z toho není gól.
15:10 Ani jsem to nedopsal a KIsugiteho střelu před sebe vyrazil Souček, ale ani Petrák z dorážky nepřekonal gólmana Vítkovic
14:50 Teď tu byla pasáž, která nenabídla žadné šance.
13:25 Na druhé straně mohl vyrovnat Buršík, ale střela opět mimo branku.
12:30 Kisugite hledal crossovou přihrávkou Bílka, ale míček sebrali Vítkovice a jen díky štěstí Šindler nenavýšil skóre.
11:31 Střela Čiháka mimo branku.
11:05 Vítkovice jsou více na balónku a Bohemka se snaží hrát hlavně na smrtící brejky.
09:58 Hyršl chytl balonek a Rostislav Gattnar ho sekl přes ruku
09:06 Virga vybojoval skvěle proti dvoum hráčům Vítkovic a Bohemka šla do kontru.
08:52 Vítkovice jsou zatím lepším týmem.
08:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #65 Adam Zubek (1:2)
08:43 Hubálek sám před bránou a opět vedou Vítkovice!
08:31 Buršík do bloku Zubka.
07:56 Výborný Bílkův blok proti Delongovi.
07:25 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #81 Filip Forman (1:1)
07:25 Jarda Petrák vyrovnává !!!!
06:28 Jarda Petrák viděl místo na pravé tyčce, ale těsně minul branku.
06:12 Další šance Vítkovic v oslabení, ale Delong tentokrát nad branku.
05:50 Šebek minul branku Vítkovic
05:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #72 Adam Delong (0:1)
05:17 Vítkovice jdou v oslabení do vedení, kdy Delong ve spolupráci se Šindlerem šli na Buršíka, první jmenovaný předložil Šindlerovi a ten posílá Vítkovice do vedení
04:51 Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:51 První přesilovka zápasu pro Bohemku
03:04 Střelu Jardy Petráka vyráží Souček maskou.
02:33 Rozkovec skvěle zbavil hráče Vítkovic balónku a následně je zfaulován.
01:55 Hubálkův pokus proskákal na málem brankovišti mimo branku.
01:20 V první minutě více na balónku Vítkovice, ale byla to spíše taková vyčkávaná.
00:10 Vítovci uskočila nahrávka, ale Petrák nedokázal zpracovat a tak mají znovu Vítkovice.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhráli Vítkovice
00:00 Vítejte na třetím zápase semifinále Livesport superligy. Série po dvou venkovních zápasech, které se odehráli na palubovce ve Vítkovicích je 1:1. V prvním zápase se radovala Bohemka, když vyhrála 6:5, rozhodující trefu vstřelil kapitán Bohemky Filip Forman. Ve středu se radovali Vítkovice, když se zápas zlomil ve 48. minutě potom, co Vítkovice vstřelili rychlé dva góly za sebou.